Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Łożesz Ty!!!! ale dużo piszecie :D...nie nadążam z czytaniem :( Więc powiem krótko: było w tym Madrycie bardzo fajnie, chociaż jak zazwyczaj bywa, trochę krótko. Piękne miasto (przynajmniej mnie się bardzo podobało) i na ile nam sił starczyło tośmy (a właściwie ja, bo moje kochane przewodniczki - Kari i Kristin, już to znały) pozwiedzały :) Zafascynowało mnie rzucanie np. serwetek po otarciu buziola na podłogę pod bar (właściwie nie tylko serwetek, bo i cików też) - świadczy to tym, że lokal jest dobry (przynajmniej taką wersję usłyszałam- hehehehe). Zdjątka i owszem podrzucę na naszą pocztę, tylko Kari musi sie zmobilizować i mi podesłać ;) Zmykam na spotkanko, ale wrzucę Wam żarcik: Lekarz \"przeleciał\" swoją pacjentkę, ale zaczęły go męczyć wyrzuty sumienia : a czy dobrze. zrobił, a ze się z tym kiepsko czuje....itp. Nagle na jego ramieniu pojawia się diabełek i mówi: eeeee tam stary, wszystko w porzo, każdy tak robi, nie truj się, jest ok, tylko tak dalej!!!! Zaraz pojawił mu się na drugim ramieniu aniołek i mówi : NOOO CZŁOWIEKU, ALE TY JESTEŚ WETERYNARZEM!!!!!! No i do napisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia 🖐️ co Ty zrobiłas z Kari, ze się nie odzywa do nas?? ;) Kikir w Avsallar nigdy nie byłam, nie wiem nawet dokładnie gdzie to jest. Z tego co widzę na mapie to jest przed Konakli patrząc od strony Antalii. Bedziesz miec polowe drogi do Side i nieco blizej do Alanii. W poblizu tez jest amfiteatr w Aspendos. Hotelu nie znam :O Teraz o Titan Garden chociaz Fati masz info z pierwszej reki. Zdjecia: http://www.holidaycheck.de/bild-Hotel+Titan+Garden+Hotel+mit+Bar-ch_ub-id_1156606512.html?ebene=hid wątek na forum: http://tnij.org/dhlj http://tnij.org/dhlm O biurach w Side nic nie wiem. Wsród dziewczyn chyba zadna tam nie byla na wypoczynku. Wiem, ze z Alanii z biur lokalnych zabierają z Side takze pisz do nich. Wujek i Mariolka czy Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hotelu Plaza nie znalazłam za wiele. Ale mam kilka zdjęć: http://tnij.org/dhlt stronę główną: http://www.alanyaplazahotel.com/ Jezeli o tą Plaze Wam chodzi to ona jest kolo plazy keykubat a nie Kleopatry. i tu jeszcze trochę starsze zdjecia: http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/index1.php?s=hotel&nr=15 Malinooka ja tez nic nie znalazłam o tym hotelu. Moze inaczej sie nazywa po turecku. Fakt, ze jest za Konakli to kawałek dobry od Alanii, ale wyglada przyzwoicie i za te pieniadze warto. Frogi baw sie dobrze :) Szazza witaj 🖐️ tez sie ukrywasz w ogródku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% Plaza jest przy Keykubat. Piszą w opisie Kleopatra-Bugenwilla, ale to nie prawda. BO albo Kleopatra albo Bugenwilla. Bugenwilla to tez druga nazwa dla Keykubat. W kazdym razie jest po drugiej stronie góry czyli po wschodniej stronie Alanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Pariss, dzieki wielkie, poczytam w wolnej chwili. Poki co padam na pysk. auto wybilismy juz sobie z glowy- oplaci sie na nas (tylko 2 osoby) wpozyczac, placic za benzyne. Pojedziemy w Pamukale i Efezu zorganizowana wyieczka i tyle. pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampersiara Plaza nie jest przy Kleopatrze. Na tych zdjęciach widać widok z okna i to nie jest Kleopatra, widać też górę z prawej strony wiec wszystko jasne. Kleopatra ma górę po lewej stronie przed portem. Mimo wszystko hotel i tak OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ja Was cały czas czytam i rano to dla mnie fajna lektura.Ja się nie ukrywam w ogródku tylko ciężko pracuję :D Jutro o 16 naszego czasu pomacham Bobo ,chyba na kamerce nr.2 .;) Niedziela dzień wolny od pracy ,dzisiaj zobaczyłam że to święto kościelne więc można będzie z Wami pobyć na topiku.🌼 Życzę spokojnej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dla wszystkich Turkomaniaczek! Fajnie milo bylo, ale szybko sie skonczylo:) Dzunia pojechala a mnie glowa rozbolala------hehehe chyba od nadmiaru alkoholu, ale jest juz OK;) Dzunia zapomniala napisac o pieknym Grande Place w Brukselii, i o przepysznych truskawkach zanurzanych w goracej czekoladzie;) Ruch tu od jakiegos czasu dosc duzy i nie nadazam za Wami:) U mnie od kilku dni bardzo slonecznie, wiec kazda chwilke wykorzystuje zeby polezec na lezaku;) Musze sie pochwalic moja nowa torebka ktora dzisiaj dostalam od mojej corci, jest sliczna!! tu jest link; http://www.jackboralice.com/HWPA1573010-GUESS-WHITE-SPLENDOR%20HOBO.html U nas drugi dzien zielonych swiatek czyli poniedzialekjest wolny i mamy dluugi weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari 🖐️ Nie uwierzysz. Ta torebka to jest moj model upatrzonej z Guessa tylko ja chce czarną. Ale jaja. W USA juz kosztuje ok. 70 $ . Kumpela sobie kupila taką w Kanadzie w grudniu i na nia zachorowałam. Dawałam kiedys dziewczynom linka do niej. CZekamy na zdjecia oczywiscie :) a tu moja torebka: http://www.buy.com/prod/guess-by-marciano-obsession-hobo/q/loc/16234/210453168.html?dcaid=15891 ech swiat jest mały nawet ten torebkowy hi hi :) Fannky a Ty spakowana? O której lecisz do sis? Czy Ona juz urodziła? spokojnego lotu i odezwij sie i nie zapomnij spróbowac precla piwnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ta Twoja ma taki świetny breloczek z Guess? bo to mi sie tez strasznie w niej podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris a widziałas tą torebke gdzie ś w Polsce fajna jest też bym sobie taką kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołeczka
Fati przepraszam że tak późno ale praca praca :O Na wstepie napisze Ci tak, że hotel wybierałam w 10 min i był to strzał w 10;) A ze pracuje w turystyce i troche hoteli juz widziałam toz całą pewnością daje mu mocne 4*, Był to nasz wyjazd rodzinny, czyli ja z mezem i dzieckiem moi rodzice oraz brat z rodziną i wszyscy wrócilismy zadowoleni:) To zacznę od hotelu, mieszkałam w tym nowym po prawej stronie - super ( w ogole dwa pierwsze budynki są nowsze a pozostałe starsze co widać na zewnątrz nie byłam w tych starszych wiec nie wiem jakie pokoje) ale jedna rada, starajcie nie brac pokoju w tym nowym budynku po prawej od strony sąsiedniego hotelu bo jest tam jakiś generator co strasznie hałasuje - było go słychac z przerwami ale głosno. Nie ogolnie to tak nie przeszkasza ale na balkonie sobie nie posiedziec. Cała reszta jesli chodzi o pokoje super- czysto, duze pokoje, łazienka w pełni wyposazona, sprzątają codziennie, sprzataczki miłe, bardzo się starają. Ogolnie obsługa bardzo dobra, w restauracji uwiają się że szok, zresztą szef sali bardzo plinuje tam porzadku, jak pojedziesz bedziesz wiedziała o co chodzi:) Jedzenie bardzo dobre, swieze, jest w czym wybierac, dla mnie raj bo sałatek warzyw itp od wyboru do koloru, bardzo dobre sosy do sałatek. A desrery to bajka, raz na 7 dni dali truskawki a tak to zawsze pomarancze jabłka . Baseny bardzo ładne, sztuk 4: jeden dosc spory, brodzik, ze zjezdzalniami i jeden taki sredni przedzielony na brodzik i głebszy. Nasze dzieci, te najmłodsze 4 i 6 lat bawiły sie najczesciej w brodziku bo najwygodniej dla nas i dla nich, one szlały a my na lezaczkach tuż obok (a zaraz obok bar wiec napoje i kawka pod reką;)) Ogolnie baseny zadbane, codziennie czyszczone, tłoku nie było wiec mozna było popływać. Dla dzieci codziennie było mini disco o 21, a w ogole w hotelu jest polska animatorka wiec w czasie dnia tez dzieci jak chcą to mają zajęcia. Najwiekszym mankamentem jest plaza, przy samym brzegu kamienista ale jest pomost wiec popływac w morzu tez sie da Odnosnie Alanyi to niestety nie byliśmy, zakupy robilismy w centrun konakli a najtansze sklepy sa nie w centrum, a przy hotelach po lewej patrząc w strone morza (jak chcesz to ci dokładnie wytłumacze pozniej) Nie jezdzilismy nigdzie, był to wyjazd typowy na odpoczynek (tylko brat z bratanikiem byli na jeep safari+ rafting ale nie z lokalnego biura) Jak cos jeszcze to pytaj bo dzis się rozpisałam a pewnie i tak nie napisałam połowy tego co mogłabym, chociaż najlepiej jechać i samemu zobaczyć, bo moze to co się mi podobało komus podobac się nie będzie;) pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołeczka
i przepraszam za błędy:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie dziewczynki:) Pariss-z tym hotelem Plaza to TY zapewne masz racje,ale ja ,taki laik mogę mieć mętlik w głowie. Miłego dnia wszystkim i byle do 16 tej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dalej nie mam w domu netu :O Pariss lot mam o 15.40 ale jeszcze ostatnie zakupy robię więc torba zapakowana w połowie. mama doszła do wniosku że jak mam miejsce jeszcze w walizce to koniecznie trzeba uzupełnić :P siostra ma termin na 20.06 a ja 12.06 wracam z małą, ale mogę się załapać jeszcze na baby :) czas pokaże. odezwę się wieczorem jak się dorwę komp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
Dzieki Fioleczka za informacje, napewno okaza sie przydatne. Chcialbym jeszcze sie dowiedziec czy mieliscie mozliwosc wyboru budynku, pokoju, czy to tylko kwestia szczescia gdzie wyladujesz, a moze to jest kwestia kilku euro (slyszalem ze tak sie robi..) Czy korzystaliscie z sejfu w pokoju, czy jest taka potrzeba? zastanawiam sie nad tym, czy ludzie wogole z tego korzystaja. Czym najlepiej placic, robiac jakies drobne zakupy? Czy wymienialiscie na liry, jesli tak to gdzie najlepiej? Jak mniej wiecej ksztaltuja sie ceny, np. lody, sok, woda mineralna itp Slyszalem takze ze czesto miewa sie "klopoty zoładkowe", nie wiem na ile w tym prawdy co inni pisza dlatego pytam, bardziej ze wzgladu na dziecko niz nas doroslych.. Apropo dzieci, czy jest tam jakis plac zabaw zeby np byla mozliwosc pobawienia sie w piasku? Narazie tyle, jak cos przyjdzie mi jeszcze do glowy to pozwole sobie Cię zapytac.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatszek
Co do sejfu to ja zawsze korzystam. Jeszcze nie słyszałam zeby ludziom cos zgineło ale ja biore nawszelki wypadek dla paszportów i biletu powrotnego. Najlepiej płącic lirami. Natomiast z wycieczki najlepiej w Eur. Kłopotów zoladkowych nigdy nie mialam. Co do cen to nawet z tym jest róznie. Ja kupowałam wode 0,33 za 1 lira natomiast jak moj kolega poszedł do tej pani po wode to ona za 1 lira dałą mu 2 butelki a trzecia gratis :). Tak wiec nawet z tym bywa roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory to wyzej to ja tylko zjdłam literke bo nie jadłam jeszcze sniadania ;) A tak wogole to witam ws z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sejfu nie biorę bo później ten kluczyk i tam gdzieś trzeba albo schować albo nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin Arkadaszki! Ja tez sejfu nie biorę nigdy. Dokumenty i pieniadze trzymam w walizce w ciuchach głeboko schowane miedzy bluzki, a biletów jakoś szczególnie nie chowam bo po co one komuś jak są na nazwisko. Zresztą poki co jeszcze nigdy nic mi nie zginęło w hotelu w Turcji i nie słyszy sie o takich przypadkach. Magdaole nie ma tych torebek w Polsce. Chociaz pierwszy sklep Guessa bedzie niedługo otwaty w Klifie w Gdyni i ciekawa jestem co tam bedzie. Ceny Guess sa jednak przewrotne i bez przecen nie da sie tam nic kupic. A przeceny w Polsce są beznadziejne takze pewnie nigdy tam nic nie kupię ;) Za to liczę na cos w USA. Milego dnia! Dzisiaj zbiorka o 16 i machamy Bobo! Fannky o Tobie bedziemy myslec jak podrywasz sie do lotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie! Zazdroscilam Wam niedawno pieknej pogody, no i zawitala wreszcie do mnie;) jest cieplutko a jutro jeszcze cieplej, wiec bedziemy grilowac;) Pariss- jasne ze mam taki ladny breloczek przy zamku,) Dzisiaj w niej juz paradowalam,:D tez mi sie podoba czarna ale chcialam na lato, wiec wybralam sobie biala;) Guess daje 3- miesiaczna gwarancje wiec musze ja uzywac:D Milego weekendu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pariss stronka jest ekstra ,kurcze Ty nasza specjalisko ;) przez Ciebie to już mnie wymeldują z domu :classic_cool:.Ja jak przychodzi sobota to nic nie robię tylko podglądam kamerki ,a teraz jeszcze doszła ta stronka o Alanyi.Może Was to nie rajcuje ,bo byłyście już kilka razy ale ja to lubie takie nowości.🌼Acha dodałam już do ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć Dziewczynki:) Dzięki Pariss.Impreza się udała i to jak:P hehe a tu do pracy na 15 ... No i właśnie strasznie żałuje,że mnie nie będzie i nie będę widziała Bobo:O ale mam nadzieje,że później zdacie mi relacje:) i może jeszcze w jakiś dzień Bobo podejdzie.. Fannky wysokich lotów!:) Teraz zmykam i będę dopiero późnooo jak pewnie będziecie już smacznie spały,ale zaglądnę co tu się działo jak zawsze:) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×