Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

frogi Powiedz więcej ,co Ci się ruszyło ?;) Jak nie chcesz to nie pisz,może lepiej nie zapeszyć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie usilnie szukam pewnego hotelu na mapie:P Szazza brałam bardzo pod uwagę Twój ale się zmieniło i chyba będzie jednak inny,narazie nic nie mówie,bo poczekam jak z resztą,a dostałyśmy znak z koleżanką z biura o ofercie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi Ty czekaj jak wrócę ,to zdam Ci relację z tego hotelu.Ja prawdę Ci powiem :D Podobno nie jest najgorszy a co ważne wszędzie blisko.Czy to będzie ten czy inny hotel nieważne ,najważniejsze jechac i wypocząć a jeszcze tanio to byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Kwiatuszek Dziewczyno opamiętaj się !!!Co Ty za bzdury wypisujesz na tym forum,Ty pracujesz w lotnictwie ?Chyba że latasz nad Warszawą ,albo jesteś gońcem na Okęciu.Jak może taka osoba która jest na poziomie pierwszoklasisty ,opowiadać że pracuje w liniach lotniczych.Ty nie znasz podstaw ortografii polskiej a Ty masz być stewardesą która musi znać języki obce ?Taką ściemę to Ty możesz opowiadać ale swojemu chłopakowi to jest chyba Turek ?Masz duże mniemanie o sobie ,wysokie aspiracje ale wystarczy poczytac Twoje wypociny i wiadomo kim jesteś.Popatrz na to co inne forumowiczki piszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę,powstało niepotrzebne zamieszanie...omg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sie ze to forum jest o Turcji a nie o mnie przynajmniej tak mi sie wydaje od 2 lat. A co robie to moja prywatna sprawa. Napewno nie sprzatam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ---pewno tak sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
KWIATUSZEK !!!!!!!!!!!! prosze Cie nie reaguj na blaznow, ktorzy nie maja co robic i krew ich zalewa,ze tu na forum taka sielanka. Nie dawaj im tej satysfacji. Niektorzy ludzie zawsze pozostana na poziomie zero i nam nawet butow nie beda czyscic:) pozdro kobitki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
czesc dziewczyny , czy ktoras z was leci 22.07. do side??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola, Turkomaniaczki :D jestem, poczytuje, chociaż cięzko mi idzie... bo teraz jest koniec roku szkolnego i generalnie wychodzi na to, jakbym ja go po raz kolejny kończyła :( (bo z pewnością w tym mocno współuczestniczę). Ehhhh szkoda gadać, ale jak to mówią : ŻYCIE!!!!!! Całusiaki dla wszystkich 👄 ps. jakis bałaganik się wcisną na 337 stronce, albo mi się wydaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie reagowac ale od kiedy pamietam zawsze pojawiał sie jakis prostak któy kogos obrazał poniewaz nie miał nic do napisania na temat Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze, ze znowu ktos tu probuje mieszac. ja zapytalam ona mi odp a wy sie odp.............. bo to nie wasza sprawa co i gdzie robi. uff ulzylam sobie, reszte olewam :) tutaj tez zimno ok 10 st ale na szczescie nie pada. i podobno ma byc tak dalej :O Bobo faktycznie polowe ma juz za soba, ale ten czas szybko leci. Dopiero nie dawno zalatwiala rezerwacje a juz nie dlugo wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mnie dzis tak kolezanka pocieszała ze co z tego ze niedługo urlop jak i tak sie skonczy. Załamka normalnie Chociaz i tak od czasu studenckiego nie miałam urlopu przez 4 tygodnie w dodatku na wyjedzie. Mimoze ze z 1,5 tygodniowa przerwa ale to i tak sporo czasu. Rozleniwie sie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek moj kolega ktory tez ze mna jedzie przezywa ze te wakacje tak szybko zleca. bo kiedys sie mnie spytal czy te 2 tyg to dlugo sie ciagna, mowie ze nie, szczegolnie 2 tyg to juz bardzo szybko leci i on sie juz biedny na zapas martwi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana ma racje
Dziewczyno wez przeczytaj te swoje stylistycznie ulozone zdania, popraw bledy a potem sie "chwal" ze jakies studia skonczylas, nie osmieszaj sie! bo jak Nana pisala jestes na poziomie 1-klasisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po co sie tak dołowac. Ja narazie jeszcze nie mysle o wyjedzie. Teraz zabieram sie za dalsza czesc baseniku i wreszcie czytanie zaległych ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Nie chciałaś wykupić dwóch turnusów do Alanyi ?Tam przecież na Ciebie czeka \"ktoś\",ja to bym wolała jechać na dwa turnusy.Ale to moje zdanie ,ja tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky/Kwiatuszku/Pariss wiecie może czy blue dream leży od str plaży Kleopatry?bo ja tak patrze usilnie na mapke i nie mogę się doszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkoncu chce pojechac do Egiptu. Zapewne jeszcze pojade w tym roku tylko nie do Alanyi a na wschod. Zreszta wkoncu bede miala gosci z tamtad wiec jade tylko na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek 🌼 Masz super,a goście to ze wschodu ?Jak nie jest tajemnica to napisz z jakiego miasta ,czy to blisko Syrii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi Nie wydziwiaj :P idź do biura i wykup na 15 lipca i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie mam na mapie i staram sie szukac bo nawet po zdjeciach nie mozna zobaczyc plazy i rozpoznac. Generalnie ja tez bym nie chciała hotelu po drugiej stronie gory. Zreszta u mnie plaza kleopatry to warunek konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi i co z tymi wakacjami???? Ten Blue Night to ma nieciekawe opinie. Napisz mi na jaki termin patrzysz i jakie biuro to spojrze na te hotele. Szazza jak do Aleppo pojedziesz to ja proszę kartkę bo jak ja byłam to wysłałam do wszystkich tylko jak zwykle nie do domu ;) a Aleppo mi się najbardziej podobało. Ładniejsze niz Damaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×