Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ok ;) właśnie nie wiedziałam czy będzie działać, a coś długaśne się zrobiło. Dzięki! :) już chyba jest ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jutro odpisze na emaile:) a suwaczek chyba poprawiony:P dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo teraz,ok:P Zuzka,Princeska właściwie jasno wszystko określiła. Wiadomo,że zaczepiają swoim heloł kochanie i takie tam,ale to do wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedziałam sie pozrywałam boki z filmików na youtubie i ide spac zycze kolorowych snow o ciepłym piasku i raki pod palmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz się wyłączam. Jakis przedziwny ten film na polsacie :O Iyi geceler 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Śpiochy !!!!! Bobo Ty już po wczasach, ale ten czas zasuwa, ehhhh! Kari się będzie niedługo byczyć, a ja to chyba będę buczeć, buuuuu. Też mnie dopadają dołki, ale chyba pojadę sobie na ciepłe źródła :) to mi się z pewnoscią poprawi ;) Jak na wstępie - WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już w pracy od rana :D Wróciłam wczoraj wieczorem ale miałam takie przeboje że do teraz jestem zakręcona. ten lot jakiś wyjątkowo pechowy. jeszcze w Polsce mi termin przesunęli, problem z bagażem. a wczoraj my się zbieramy do wyjazdu na lotnisko mała w bek że jej zimno i nie chce jechać. jakoś siostra ją powoli zebrała my do drzwi a ta wymiotuje :( szwagier mówi, że nie ma szans i nie jedzie. w końcu po 10 min całkowitego chaosu wyprosiłam szwagra żeby ją przynajmniej na lotnisko wziąć i zobaczymy w końcu jakoś przeszło i przyleciała ale do końca nie było wiadomo czy się nie rozpłacze a wtedy na bank zostaje :O i jeszcze jak na złość my do odprawy a oni mówią że to nie moje dziecko i nie może ze mną jechać. Noż ku................a wydzwaniałam w Polsce po lotniskach, granicach żeby nie było takich problemów a oni mi mówią że nie mogę. na szczęście szwagier od ręki napisał jakieś oświadczenie i przeszło. także podróż w obie strony miałam z przygodami, dobrze, że to już za mną. Mała szaleje z babcią i drugą ciocią i jest ok :) ale żeby nie było cały pobyt na miejscu bardzo udany i co najważniejsze spędziłam tydzień z małym i mogłam się nim nacieszyć :) a tak w ogóle to witam nowe i " stare" koleżanki :) co do apartamentu Kari to myślę, że najlepiej jechać tam raz wspólnie, ale byłby ubaw :D ja kartek teraz nie wysłałam bo nawet głowy do tego nie miałam ale oczywiście poprawię się i z Turcji będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fannky no to miałas troche nienajprzyjemniejszych przygod.Grunt ze juz z górki. Jak patrze przez okno to az sie wyc chce: zimno, wietrzenie i deszczowo. Podobno to juz taki ostani dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że się ta pogoda poprawi w końcu !! bo jutro w planach chorzów i wesołe miasteczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie poprzymierzałam wyjete z szay sukienki z przed 8 lat których nie miałam serca wyrzucic i wszystkie dobre. Spodnie niestety za duzo. Tak wiec musze poszukac sobie jakis jeansowych rybaczek ale dopiero przed wyjazdem bo jeszcze okaza sie za duze hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Princesko ! dziekuje za odpowiedz. Napisze kilka slow wyjasnien...otoz bylam w Turcji 2 lata temu,poznalam Turka.....nic nowego,prawda? ale dalej potoczylo sie troche inaczej....on przyjechal do mnie,byl w Polsce 20 dni....po wyjezdzie jak to zwykle bywa sms-y,telefony....obiecywalam jemu przyjazd w ubiegle wakacje - nie pojechalam.Mimo wszystko pisal do mnie ,dzwonil i tak jest do dzis....dzien w dzien....Teraz chcialabym pojechac.Mam na mysli wyjazd z biurem podrozy,do jakiegos kurortu i tam mamy sie spotkac.Nie wiem,czy dobrze robie ? ? czy to ma sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ale Dżunia dzisiaj głośno budziła :) Fannky witaj po tej stronie. Niezłe przeboje miałas. Współczuję takich nerwów, ale jak widac dobrze sie skończyło. Zuzka jedz w koncu znacie sie juz troche. Jak pojedziesz do hotelu to jestes niezależna od nikogo. Jak sie na niego wkurzysz to wracasz sobie do siebie i koniec. Wybierz jakis kurort najblizej jego miejscowości i jedz. Gdzie on mieszka? Poza tym w Turcji nie masz sie czego obawiać. To kraj bardzo przyjazny. Ja bylam w tamtym roku sama przez tydzien bo moje kumpelki pojechaly po tygodniu pobytu a ja zostałam. Fakt, ze poznałam jedną parę Polaków na plaży wczesniej i z nimi czesto chodziłam, ale czasem sama tez sie wypuszczałam na miasto i zakupy. Nikt mnie nie zaczepiał a ja szłam pewnie i czułam sie jak mieszkaniec Marmaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie potwierdzam to co mowi Pariss. W miasteczkach turystycznych nie ma obawy. Czesto sama latam po nocy po miescie i nigdy mnie niekt nie zaczepiał. Bardziej sie boje po Warszawie wieczorem chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie zdarzę jechać do Alanyi w czerwcu ;( ;( ;( łeee Jak coś to dopiero we wrześniu, bo dla mojego faceta lipiec/sierpień to zbyt gorąco i by pewnie siedział pod parasolem cały dzień;) A teraz on robi remont, nie może przełożyć ehh. Więc ja nie będę marnowała czasu tylko niedługo pakuje walizę i ruszam do Trójmiasta w poszukiwaniu jakiejś sezonowej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa truskawka a mi ciezko jest wytrzymywac upały w wawie ale jakso w turcji jeszcze gorzej latwiej znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewuszki. Kurdę , co za dzień . Najpierw walczyłam ze zdjęciami (kilka wrzuciłam dla Was na naszą pocztę). A teraz rozmawiałam z koleżanką z Gdańska i teraz z naszą koleżanką z Wrocka. Do popołudnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo narobiłas mi smaka na to pamukale. Juz sam nie wiem. Jak bede miała z kim pojechac to pojade a jak nie to inna wycieczke wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale pogoda dziś..brr...listopadowa..chociaż z tego co pamiętam to w listopadzie zeszłego roku było cieplej :( BoBo >> pytanie do Ciebie: czy mogłabym również zobaczyć fotki z Alany ?? :) nie mam dostępu do Waszej skrzynki mailowej więc może podrzucisz mi kilka fotek na mojego maila kamelia22@wp.pl ?? Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to z góry bardzo dziękuję :) Pozdrawiam Wszystkie turkomaniaczki :) ciepło oczywiście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne fotki :D zwłaszcza zdjęcia z Pumkkale .. ehhh jak starczy kasy to na bank pojedziemy tam ... narobiłaś mi ochoty BoBo żeby odwiedzić to miejsce ;) p.s dzięki Kwiatuszek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka! Ja bym jechała śmiało do kurortu, który będzie najbliżej miejscowości Twojego Pana X :) Jak będziesz chciała być sama - masz swój pokój w hotelu, nie jesteś zależna od nikogo, druga rzecz - na pewno kogoś poznasz na miejscu, więc zawsze będzie Ci weselej w razie czego ;) a trzecia rzecz będziesz mieć blisko do Pana X, a on do Ciebie i tak chyba będzie najwygodniej. Pozdrawiam i udanego wyjazdu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Witam Turkomaniaczki:) Bobo--->mam ogromną prośbę, czekałam na Twój powrót żeby się dowiedzieć ile Cię kosztowały wycieczki w tym roku. Podejrzewam, ze kupowałas je w biurze regionalnym wiec prosze o wskazanie cen jakie tam panują w tym roku, interesuja mnie wszystkie wycieczki, a w szczególnosci Kapadocja i Pamukale. Jesli to nie problem to bardzo prosze o odpowiedz. Aha a zdradzisz może jeszcze z jakiego bura jechałas? Princeska-----> widze ze planujesz wakacje na 16.09, jak rozumiem wykupiłas juz wyjazd? z jakim biurem jedziesz? pytam bo wybieram sie w podobnym terminie i ciekawa jestem jaką oferte wybrałas:) każda wskazówka mi sie przyda:) Z góry serdeczne dziękuje, pozdrawiam i życze miłego popołudnia, we Wrocławiu na szczeście dziś nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×