Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a ja właśnie wyciągnęłam ze skrzynki przepiękną karteczke z Alanyi❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku a co do kamerek zgadzam się..mogliby chociaż tą w porcie zmienić,bo jak jest przy wejściu to tam sie więcej dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi pierwszy raz tak jest. Czasem mozna było chwile posiedzieci popatrzec a teraz nuda wieje bo troche sie dzieje tylko na kamerce nr 1 a tak to nic. Patrzez przez okna i za nic bym nie wyszła oberwanie chmury i dudni tak ze az okna sie trzesa. Co chwile przechodzi i wraca a ja tak podłaczam laptopa pod prad i wyjmuje wtyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedze na komp i mam obok malego, slodkiego szkrabka na ktorego moge zagladac :) Magdaole gratuluje tez bratanka :) ja kartke nawet jakbym dostala to i tak teraz nie odbiore, co najwyzej bedzie na mnie czekala niespodzianka po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jedz z lokalnego biura. Bobo jutro wroci to opowie na swiezo jak bylo w Pamukkale a w tamtym roku byla w Kapadocji z Leną. Informacjami o wycieczkach ja bym sie nie przejmowala. CZekaj spokojnie na lasta. Ceny na niektórych portalach są podane bez opłat. I takich biur nie lubię. To tak jak w Rainbow Tours np. Patrzysz a tam Grand Zaman za 990 zł a jak idziesz dalej to wychodzi 1450 bo dodają opłaty. GTI, Wezyr, Jet TOuristic podają na 100% ceny ostateczne. Alfa tez cos tam dolicza ostanio bo jakies gwiazdki są. Jesli cale lato bedzie takie jak teraz to bedzie duze zainteresowanie i moze szybko nie byc miejsc z lotnisk lokalnych. Kto mial kupic to kupil w firście a kto czeka to nie kupi teraz bo jest drogo, lepiej jeszcze troche poczekac bo ceny i tak juz nie pojda w góre. Tak jak mysle, ale moze sie myle. Magda gratulacje. To mamy dwie Super Ciocie 🌼 Fannky jak tam mały Noel? Magda z waluta poczekaj do poczatku miesiaca. Teraz jest po 3,30 trzeba czekac do 3,22 - 3,25 wtedy mozna kupic troche. Ja tez poczekam do poczatku miesiaca i juz chyba kupie ostatnią ratę i dam sobie spokój. Marzycielka 🌼 musisz czekac na swoją kolejkę, ale za to jaka bedziesz przygotowana w nastepnym roku ;) a moze juz w tym??? kto wie? Frogi jak to? A ja nie sprawdziłam dzisiaj. Chyba polecę zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezy i jeczy :) mama go od cycka nie moze oderwac:) a taki kochany tyle ciemnych wloskow ma :D i takie sliczne czarne oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny jak sobie tak na niego popatrze to odrazu chcę drugie dziecko :) , tylko że jak sobie przypomne Emilki kolki i jej nieustanny płacz to tak jakos mi odrazu ochota przechodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Dziekuje wszystkim po raz kolejny za informacje, czekam w takim razie na opowieści Bobo:) Frogi--->Tobie także wielkie dziękuje, a co do Wrocławia i fontanny to nie wiem co było do niedzieli bo nie byłam na bieżąco z wydarzeniami weekendowymi;) Ja byłam wczoraj czyli w poniedziałek, nie był to taki sam show jak pewno w weekend, ale mi sie podoba:) zdaje się ze teraz jest tak, że fontanna jako taka jest cały czas a wieczorem jak się ściemni (tak do 23.00) dochodzą pokazy świateł. Jak jesteś zainteresowana to wiecej info jest na stronie www.wroclaw.pl :) Miłej nocki Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Czekamy na Bobo dzisiaj! 🌼🌼 Witaj Bobo! Czekoladko! 🌼🌼 iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłam z transparentem ! :) Bobo wyspij sie i nawijaj! 🖐️ A ja znalazłam fajne miejsca noclegowe w Krakowie: http://www.nocekrakow.pl/ apartamenty Mango, Juka, i Agawa sa w jednej kamienicy. Srednio za noc wychodzi kolo 40 zł, nie jest źle chyba. Podobają sie Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja byłam w Krakowie w listopadzie jak jechałam na Słowacje i jak dobrze pamietam płaciłam 40 zl w hostelu. Całkiem fajne warunki i niedaleko starówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ale tutaj mamy wlasne mieszkanie dla siebie i to w jednym budynku. I nie jest drogo. Dolar dzisiaj spadł, kto ma lecieć do kantoru to niech kupuje. 3,25 to dobra cena. Pewnie u Was taniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie południowo:) Bobo cieszę się,że wszystko oki.Dzięki za sygnał🌻 Do później:) ja dzisiaj znów przysnęłam:P potem okazało sie ,że index zostawiłam wczoraj w aucie,a samochodem rano pojechała Mama,mówie Wam meksyk,ale stwierdziłam co się będe denerwowac:P spokojnie -i tu jeszcze przypomniały mi się opowieści skylar:D - pojechałam,wzięłam autko i zdążyłam hehe Ale powiem szczerze,że to jest straszne przyzwyczajenie,że w razie co jest autko. Teraz wróciłam,bo stwierdziłam,że jednak nie pójde na ostatni wykład tak jak miałam to ambitnie w planach i idę za to umyć autko póki nie pada:D a potem do nauki,oczywiście znjąc życie będę tu podglądac:) póki co buziaki! aha!u mnie dolar3,23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny - witaj BoBo :) Ja tylko na chwile i zaraz spadam dalej do pracy... Pozdrawiam Was i miłego popołudnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo juz nie spij tyle. Pisz. My czekamy na dwie strony relacji! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
A co mysliocie o takiej ofercie - na 3 osoby, bo siostrzyczka dekaruje chec wyjazdu :) Data wyjazdu: 30.07.09, pobyt 14 dni, wyjazd z Katowice Turcja - Alanya, Eftalia Aytur***, wyżywienie: HB, cena: 2590 PLN za osobę w pokoju 2-osobowym cena: 2170 PLN za osobę dorosłą na dostawce cena całkowita za grupę - 7350 PLN Ofertę ze zdjęciami i opisem hotelu można zobaczyć także na naszej stronie internetowej: Victoria Travel: http://www.victoriatravel.pl/pos/oferta,654538.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Chyba link nie działa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
no cos nie idzie - trudno A tak w ogole to życze miłego dzionka, pomimo niesprzyjającej aury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×