Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny, juz wiem,ze urlop mamy od 26 lipca i chcielibyssmy poszukac czegos na last minute,no wiadomo,ze jesli mozna oszczedzic to czemu nie. Czy jest szansa,ze znajdziemy jakies wolne miejsca w tym hotelu Grand Zaman czy lepiej juz teraz szukac oferty? Mocno drogo jest w tym hotelu? Czy jesli np. znajdziemy oferte dla hotelu z 3 lub 4 gwiazdkami to da się tam żyć :D ? tzn czy jest czysto w pokojach i jedzienie takie w miare dobre. Z tego co się orientuję,to lotnisko jest a Antalya czy jakoś tak i do tej plaży kleopatry jedzie się jakimś busem z biura? jak długo trwa taka podróż? Czy na tą plażę, jexie się drogą po terenach mocno górzystych,cos typu jak w Chorwacji? rok temu byłam i trochę mnie to przerażało,same przepaści brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grand zaman ma 4* ale jest po remoncie(ta czesc od strony plazy)wiec ja smialo dalabym 5*.Jedzenia to tyle jeszcze nie widzialam.Przerozne salaty,salatki,mieso,owoce najrozniejsze,ciasta,ciasteczka Przy basenie salatki,frytki i hamburgery Alkohol podaja do 24tej Obsluga bardzo mila,zawsze cos im tam wcisnelismy:)bo naprawde caly dzien usmiech im nie schodzi z ust i tylko patrza jak moga Tobie pomoc.Nie zdazysz ust otworzyc a kelner leci juz z lyzka,o ktora chcialas prosic Z lotniska w Antalyi jedziesz autobusem podstawionym przez biuro,Odledlosc do Anlanyi ok.120 km wiec jedzie sie ok.2,5 godz.Ciekawe widoki.droga niegorzysta.Mijasz miasteczka a na koniec jedziesz brzegiem morza Taka droga kreta byla jak jechalismy na ta wycieczke na kanion.kreta droga a za oknem przepasc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Dziewczynki odpisze każdej jutro, bo wróciłam z pracy i jestem padnięta,ale weszłam,żeby nie było :P Selamlar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
czy paszport musi byc wazny pol roku do turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjj paszport w przypadku Turcji musi być ważny 6 miesięcy po zakończeniu imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, miałam jeszcze zapytac,czy tam { Alanya} jest w miare bezpiczna okolica.Jak juz wspomniałam,jedziemy z mężem sami i czy bez problemu mozna tam wieczorami pochodzic po miescie i klubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac,ze dużo mi pomogłyscie dziewczyny w podjęciu decyzji gdzie pojechać zatem przedstawiłam propozycję mężowi i wczoraj oglądał zdjęcia w internecie i jest zachwycony Alanyą i plażą klepoatry :] Dziękujemy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi gunler czyli DZień dobry :) jjjjj tak musi być ważny co najmniej 6 m-cy!od jakiegoś czasu lepiej nawet nie ryzykować,bo nie przepuszczają! Jessica-M-26 Alanya jest bezpieczna :) wiadomo,że może lepiej nie chodzić w jakieś "ciemne miejsca" tak samo jak i u NAs,z własnego rozsądku. Tam gdzie jest centrum spokojnie bez obaw:) powiem tak mi się zdarzyło chodzić samej i jeździć dolmuszem również :P - co prawda nie wiem czy to powód do chwalenia :P Czy są miejsca w Grand Zaman to już musisz sama zobaczyć, a najlepiej pooglądajcie oferty wybierzcie 2/3 hotele zobaczcie jak wychodzi cenowo lub wybierzcie się do biura,a potem sprawdzajcie czy się coś zmienia i czy sa miejsca,wtedy zawsze cos odpadnie i wybór ułatwiony :D Większośc z NAs była w 3* hotleach z tym,że te 3* się też różnią -taka prawda.Zatem wybierajcie hotel od str plaży Kleopatry :) i daj znać :) Z Antaly'i tak jak napisała Brzydula30 jedzie sie ok2,5 h zalezy ile po drodze jest przystanków i jak sprawnie idą, na których to wysiadają ludzie do swoich hoteli.Droga nie jest na terenie górzystym. karolajenka witaj :) z resztą Turcy uwielbiają dzieci, a własnym pozwalają na wszystko-co mi osobiście się nie do końca podoba :P kenijczyk z tego forum nikt nie był w Kleopatra life, jesli nie oczekujesz luksówsów to prawidłowo, bo one to są w 5* i 6* raczej,ale spokojnie. Czytałeś jakieś opinie? dollccee po tegorocznych odwiedzinach póki co wszyscy wolą Turcje :) są różne regiony więc do wyboru do koloru..ja osobiście w Egipcie nie byłam,ale i tak wole Turcje :D Wrzesień jest gorący jeszcze, owszem zdarzają się burze ale to już raczej w II połowie i są na zasadzie,że strasznie ale to strasznie leje przez chwile a potem znow jest ładnie i wciąż gorąco!ale nie zrażaj się tym :) W Turcji nie ma jakiś robactw, na pewno nie w mieście.Z lastami jest różnie,czasami uda sie zapłacić mniej niż w first'ach albo tyle samo. ale na pewno nie więcej niż teraz więc jeśli możesz sobie pozwolić na lasta to spoko!!!Jeśli chodzi o sam Egipt to na więcej pytań na pewno beda mogły Ci odpowiedzieć 2 dziewczyny, które aktualnie sa w Sharmie ( Pariss i FAnnky). Pozdrawiam i jak masz jeszcze pytania, wątpliwości to pisz :) Brzydula30 ;) super ,że jesteś taka zadowolona :) Tobie pomogła akurat głównie PAriss,ale hotelik jest extra. Naszym marzeniem jest GRAND ZAMAN GARDEN ahhh... wiesz który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijczyk
a jak jest z dolegliwościami żołądkowymi tak jak w egipcie czy nie ma się co obawiać? w egipcie była moja szwagierka i ją i część osób dopadło i kilka dni się męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenijczyk w Turcji jest tzw. Zemsta Sułtana, z tego co mi wiadomo to nie jest tak częsta jak Zemsta Faraona. Przy zachowaniu paru zasad nie powinno sie nic dziać, tzn: - nie pić wody z kranu(wiem,że może to głupio wręcz brzmi bo jest oczywiste; spotkałam się z takimi przypadkami,że dla własnego zabezpieczenia myli żeby woda mineralną) - na początku nie jeść od razu wszystkiego,żeby żołądek przyzwyczaił się do innej flory bakteryjnej, czyli np zrezygnować z jakiś sałatek majonezowych itp. i potem powoli włączać. Dzięki temu w razie czego wie się czego nie jeść. - drinki pić bez lodu( chociaż ja za drugim moim pobytem wypiłam chyba ze 2 razy tak jakoś z rozmachu i nic mi nie było,ale normalnie ja bym wolała unikać). Oczywiście warto wziąć ze sobą leki i wszelkiego rodzaju środki zapobiegawcze. Pariss też polecała przed wyjazdem pić actimelki :D Aha! można na początku przed posiłkami napić się wódeczki :) Ja nawet miałam nasza polską na pierwszym wyjeździe w razie czego :) Wspomniałam o wodzie w butelkach, można ją pic spokojnie :) i nie jest jakaś specjalnie droga z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
o kurcze to mnie zmartwilyscie z tym paszportem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
o kurcze, to mnie zmartwilyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Mam pytanie czy był ktoś może w Holydey World Hotel w Alany? Będę tam w lipcu i bardzo proszę o jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjj zakup wycieczki został dokonany już?jeśli tak to na kiedy? angfr56 nikt z tego forum nie był...ale zawsze warto poczytać dostępne opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollccee
Frogi a możesz mi jeszcze powiedzieć, jakie hotele są sprawdzone ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja i mój mąż piliśmy w Turcji soki czy tam drinki zawsze z lodem, jedliśmy wszystko na co mieliśmy ochotę, zęby myliśmy kranówą i nic nam nie było żadna zemsta nas nie dopadła, chociaż słyszałam że uzależnione jest to od standardu hotelu no my byliśmy w 5* i nic nam nie było, za to w Tunezji hihihi byliśmy w 3* i mój mąż się niestety parę dni męczył ale mi tam nic nie było także nie wiem od czego to zależy ale jak przypuszczam to w Egipcie nas raczej ta "przyjemność" nie ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijczyk
czytając te posty z żoną już nie możemy się doczekać odliczamy kolejne dni i juz 8 lipca o 5:00 jeśli lot nie będzie opóźniony będziemy w turcji - ok 2,5h z lotniska i przywitamy się z Alanya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dziewczyny zazdroszcze, ja juz nie moge sie doczekac tyle sie naczytalam o tej Turcji ze czasem czuje sie jakbym tam byla, mam nadzieje ze mi tez sie tak bardzo spodoba jak wam jeszcze tylko 10 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar :) kenijczyk to super! a w jakim hotelu będziecie? i czekamy na relacje! dollccee Hedef Kleopatra Golden Sun, Grand Zaman, Kleopatra Gondola, Kayha, Blue Star, jeszcze jedna Kleoptra na G (była Bobo) ale nie moge sobie przypomnieć ale i tak nie widze jej w ofertach...to są hotele z których byli tutaj obecni zadowolenia i wiemy,że w razie co można polecić. Wypisałam te, które pamiętałam :D ja byłam Blue Dream w tamtym roku-nie było źle i ja wiedziałam czego moge się spodziewać,ale żeby nie było nie polecam. Na pewno warto czytać opinie-fakt,że ludzie są różni więc trzeba wypośrodkować :) Powiedz na czym Ci zależy i możemy cos popatrzeć,a najlepiej Ty zobacz,znajdź pare i jak cos to linkuj tu :) magdaole selamlar !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planująca wakacje zaczerniłaś się ;) wybieraj wybieraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Troszkę was czytam ale nie mam czasu na pisanie. Ja byłam w hotelu GRAL 3+ gwiazdkowy przy głównej ul.Ataturka . Byliśmy z niego bardzo zadowoleni, na plażę blisko .Jedzonko super , obsługa Ok. i za te pieniążki naprawdę warto.Do centrum ok 1km. Poszukajcie w jakimś biurze może jest gdzieś w ofercie bo z tego co zauważyłam to biura bardzo zmieniają hotele , czego nie rozumie bo jak już sprawdzili dany hotel to po co go zmieniać ? Pozdrawiam gorąco i życzę większego ciepełka jak w Polsce. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dollccee z tego linku, który podalas nie widze ceny..ale własnie dotarło do mnie,że doskonale wiem gdzie ten hotel- chyba :D Bobo! nooo ja właśnie nie byłam pewna czy się nazywał GURAL (u z kreseczkami :P ) Dziewczynki wracają jutro to powiedziałam,żeby troche słonka przywiozły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijczyk
hotel to Kleopatra-Life 3* więc szału nie ma ale nastawiam się na zwiedzanie więc na tyle mnie stać, czytałem różne opinie nie tylko polskich turystów i są takie pół na pół : jest czystko jedzenie słabe ale jak to Polacy lubimy strasznie narzekać i za marne grosze liczymy na luksusy chociaż i angielskojęzyczne opinie były negatywne. Jedziemy na 2 tygodnie nie po to aby siedzieć w hotelu tylko aby pozwiedzać i złapać fantastycznego słonka i popluskać się w bajecznej wodzie więc hotel ma być tylko do spania i jako jadalnia, jak będzie to się przekonam i z pewnością opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollccee
Frogi było 829 zł wczoraj na last minute z all inclusive ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dollccee hmmm to podejrzane,ale trzeba było dzownić i się zapytać, czy są wszystkie koszty, transfery itp. Bo zakładając,że to na tydz to i tak podejrzanie ale zdarza sie :D kenijczyk i takie podejście jest najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam:) dawno mnie nie bylo:) tak czytam te wszystkie posty to ja chce jeszcze raz jechac do Turcji:)minely 3 tyg jak wrocilam do domu ale z checia bym pojechala jeszcze raz!ja bylam w Sea World Resort to jest gdzies okolo 15km od Side i bylo super. Male miasteczko ale blisko do Side tak jak pisalam 15km do Alani okolo 40km wiec mozna jezdzic i zwiedzac:)my mielismy 5* i bylo rewelacyjnie. Hotel przeogromy jedzenie super! i my rowniez mylismy zeby woda z kranu i pilismy napoje z lodem i jedlismy ile dalismy rade i nic nam nie bylo ale mysle ze to wszystko zalezy kto jaki ma organizm!:) Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,że dziewczynki są całe i zdrowe już na miejscu WITAJCIE!!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×