Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

To ja też Wam mówię dzień dobry :) Widzę że sezon w pełni,dziewczyny zaczynają urlopy. Pozdrawiam Was serdecznie . P.S----opisujcie jak Wam minął pobyt w Turcji ,chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalliaaaaaaa
Torba spakowana i o 7 rano jutro wylot. chyba nie zasne dzisiaj hehe:)do uslyszenia za 8 dni:)buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Robie postepy jezykowe;) Bobo a ty kiedy wyjezdzasz?:) Natalia udanego wypoczynku;) Pariss pochwalicie sie w koncu?:P Mi wylal krwiak ale juz jest calkiem lepiej:) Sprawdzalam status paszportu-personalizacja dokumentu ale 27.05 wyznaczyli zeby dzwonic i sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula ja mam wylot w piątek o 9-tej rano z Poznania z międzylądowaniem w Katowicach. To już trzeba się pakować a ja jeszcze czekam nie wiem na co, ale jutro to uczynię i będę czekać na wyjazd. Teraz idę spać . Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie i Córusie :D kwiatuszki wręczone, życzonka złożone i przyjete - ja oczywiście otrzymałam......na coś te dzieci się jednak przydają :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaka
Merhaba! Paris pytalaś czy Kajaka Was czyta.............jasne, że czyta:)wszystko przeczytałam ponad 400 str, i dalej proszę o dostęp do Waszej skrzynki mailowej. Nie odpisalam od razu bo bylam w pięknej , polecanej przez Was Turcji:) cale 2 tygodnie:) wróciłam wczoraj. Było fantastycznie. Alania, hotel Sultan Sipahi, część 5*. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Bobo i Brzydula jak zdrówko? Bobo spakowana????? Brzydula jak paszport? Szazza 🌼 widzę, że naprawdę sezon się zbliża. Turkomaniaczki powoli budzą się z zimowego snu ;) Nataliaa już pewnie zmieniła kolor skóry :) Kajaka zaraz Tobie napisze jakie sa zasady przyjecia ;) i podam hasło. Pochwal się jak było i czy jesteś na tak czy na nie ;) A teraz tadammmmmmmm: Ogłaszam wszem i wobec, że 16 czerwca czarterem z Katowic w stronę Sharm pomknie Fannky, zaraz za nią z Gdanska poleci Pariss. Fannky zrobi szybkie rozeznanie, przywita się z Pariss i razem pójdą na balety.......itp, itd.... póżniej plaża, drinki, plaża, drinki disco, drinki, drinki, drinki, plaża, drinki......i 7 dni z głowy :D :D Hotel Kiroseiz three corners w Sharm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Paris nie zupełnie , jeszcze trochę prasowania i w ogóle przełożyli mi godzinę wylotu z Pozka na 16 więc spokojnie dam radę. Gratuluje Wam psióły że lecicie razem do Szarmu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dzięki :) Ja mam nadzieję, ze nie zmienią mi godzin lotu, ale to całkiem możliwe bo widzę, że na 2 czerwca są już zmienione. Ja mam lot o 12 i jestem o 17 w SSH, a Fannky leci o 10:15 i jest o 15:30 w Sharm. Jak nam zmienią na te godziny co 2 czerwca to bedziemy miec roznice okolo 7 godzin i to w nocy wiec niezbyt ciekawie. Ja juz nie moge sie doczekac pakowania i sloneczka i herbatki karkade i z miętą i sziszy. Jeszcze tylko modle sie o to zeby dolar spadl do 3 zl ;) Bobo gdybym juz sie nie pojawila to zycze TObie i W. super urlopu, korzystajcie z Egiptu ile wlezie i wracajcie zadowoleni. To nie będzie Turcja ale bedzie słońce i wystarczy żeby mieć udany urlop ;) Buziole 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-dzięki , dzięki. Nie mogę spać ,jakaś jestem poddenerwowana a wszystko przez te przesunięcia wylotu. Odezwę się jeszcze rano.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Ja już spakowana i wyjeżdżam do Poznania. Jak wrócę to się odezwę. Pa pa pa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego urlopu Bobo i nie zamponij przywieźć ze sobą trochę słoneczka bo jakoś u nas go ostatnio bardzo brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zdążyłam życzyć Bobo super wypoczynku. a już nie długo my z Pariss..... :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Pariss i Fanky , strasznie Wam zazdroszcze........wrocilam z Sharm tydzien temu,bylo fantastycznie ! sloneczko , cieple i czyste morze....bylam na wycieczce w Jerozolimie - POLECAM , jesli jeszcze tam nie bylyscie , naprawde warto - przezycia i wrazenia bezcenne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
bylem w 2009 w alanya chotes saritas caliem spoko -------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! A wlasciwie to ostatnio na topie powino być salam alejkum! ;) Bobo juz chlonie egipskie słoneczko :) Zuzka ja nie jadę na zadną wycieczke bo w wazniejszych miejscach bylam kiedys na rejsie po Nilu i pozniej w Hurgadzie. W Kairze równiez. A do Izraela bardzo bym chciala ale mam syryjska pieczatke i nie moge. Za kilka lat jak zmienie paszport to tam pojade. Myslalam o Jordanii i Petrze ale wyjazd jest na szybko i nie jestem przygotowana na tyle kasy wiec tez zostawiam to na pozniej. Plywac nie potrafie a wszystkie wycieczki z Sharm sa z tym zwiazane wiec pozostaje mi siedziec na plazy i lazic po miescie. Ten wyjazd to typowe leniuchowanie :) Z jakim biurem bylas? i jaki hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pariss to sobie zaszalejecie z Fannky;) A co to ta pieczatka syryjska?:) Moja stopa calkiem sina:Oale to dlatego,ze jej nie oszczedzam:O Urzedy sie sprezyly i paszport jest Dziewczyny skad wiadomo,ze jest zmiana godziny loty? Przesylam Wam promyki znad morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula, pieczątka to moja wiza syryjska. Syria i Izrael są w konflikcie o wzgórza Golan od lat. Niby mają zawieszenie broni, ale od czasu do czasu dochodzi do nalotów i naruszenia swojego terytorium. Dlatego też jeśli jakikolwiek turysta chce wjechać na teren Izraela a ma wizę syryjską to nie ma takiej możliwości. To działa równiez w drugą stronę. Dopiero jak zmienię paszport mogę jechać do Izraela, czyli za 3 lata. Widzisz jak sie udało z paszportem? :) Godziny lotów do Turcji raczej się nie zmieniają. Nie wiem dlaczego, ale do Egiptu to jest normalne. To może wynika z tego, ze zimą loty sa o inych porach a w sezonie letnim jest wiecej samolotów i dopoki to "unormują" to wszystko sie zmienia co chwilę. Swoją godzinę lotu potwierdz na dzien przed wylotem w biurze. Wtedy bedziesz pewna. CZasem dzwonią z biura i mowia. W Alfie na stronie zawsze mają podane zmiany, nie wiem jak jest w Rainbow, ale raczej Tobie sie nie zmieni. p.s. a wczoraj z Gdanska nie polecial samolot do Hurghady bo tam byla burza piaskowa i ludzie czekali na lotnisku dobrych kilka godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, przeczytałam Wasze pisanie o Turcji, lecę jutro po południu na 5 dni do Stambułu z Frankfurtu nad Menem. Wycieczka z biura niemieckiego PullmanTours, oferują bardzo dobre warunki i ciekawy program, w sumie bez przelotów 4 dni zwiedzania. Nigdy nie byłam w Turcji, jestem ciekawa, a Stambuł jest stolicą kultury 2010 roku. Jak mi się spodoba w Turcji, to w przyszłości wybiorę się nad tureckie morze. Jutro wyścig Formuły 1, może spotkam w moim hotelu naszego Roberta Kubice, niezależnie od tego będę mu kibicowała lecąc samolotem. Pozdrawiam bywalców forum serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly nie ma takiej opcji żeby Stambuł się Tobie nie spodobał. To piekne i ciekawe miasto. Baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko.Ja w tym roku tylko 2 dni w Turcji ale za to tez w Istambule -zwiedzanie.A pobyt w Bulgarii w lipcu i wycieczka wlaśnie do Istambułu.Przydało by się dłużej pozwiedzać ale z pięknej Alanii za daleko a objazdówka już nie dla mnie,stąd wymyśliłam tę Bułgarię. Powodzenia w Egipcie i udanego wypoczynku.Pięknej pogody nie trzeba życzyć ,ta by się przydała u nas. Ciągle na podglądzie wierna Turkomaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2
Witam!! Popisałam,popisałam i chyba się nie wysłało.Pariss ja też lecę w tym roku do Sharm-16.06. z Katowic jak Fanky ale o 19.30 z Alfa Star.Będę jednak w Tabie bo chcę zaliczyć wycieczkę do Jerozolimy i Petry jak się uda. Nie mogę się już doczekać!! Zuzka 452 z jakiego biura jechałaś do Jerozolimy i za ile?Zastanawiam się pomiędzy Aaba Sharm a biurem Wielkopolska. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka 🖐️ Widzę, że czeka Ciebie bardzo ciekawa wycieczka z Bułgarii. Na pewno zakochasz sie w Stambule, chłon to miasto. JEst naprawdę niesamowite i magiczne :) Janka 🖐️ my też lecimy z Alfą. Czyżby były dwa samoloty? czy loty sie juz zmieniły? Zaraz sprawdze na stronie. Wolałabym wersję pierwszą, że Fannky przyleci dwie godziny wczesniej niz w nocy :( Bysmy mialy jeszcze wieczór zeby polazic sobie po hotelu i okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka ja nie widzę tego lotu z KTW o 19:30, co jest? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja to najgorsze panstwo
jakie zwiedzialam.Dobrze,ze hotel byl luksusowy bo reszta to koszmar,nagabywanie i smród.Bueeee.Podobny do Egiptu-nigdy więcej.Uwielbiam Hiszpanie i Riviere francuską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2
Pariss -to są linie Air Cairo ,mam podany już numer lotu ale faktycznie nie ma ich na razie na stronie Alfy.Może zaczną dopiero teraz latać ?Mam ograniczony bagaż do 15 kilo i bez cateringu.O 20,30 mają jeszcze być Coral Blue,znajomi lecą za równe 2 tygodnie. Ale czuję ,że z Jerozolimy nici po dzisiejszej rozróbie-szkoda.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rzeczywiscie zmieniaja jeszcze te loty i beda dwa czartery jednego dnia. To calkiem mozliwe zreszta. Ja lece AMC Airlines i tez bez cateringu, musze sie w cos zaopatrzyc :p ...i tez 15 kg, ale postaram sie zminimalizowac :) ............o ile to w przypadku Pariss bedzie mozliwe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Jerozolimą poczekaj, moze sie uspokoi przez 2 tygodnie i pojedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) chwilka wolnego więc piszę. ja podobnie jak Bobo cudów się nie spodziewam po Egipcie, ale przynajmniej będę miała go odhaczony i będę mogła bezkarnie non stop do ukochanej Turcji latac :D za to w tym roku pobyt mam w doborowym towarzystwie :classic_cool: B. Ty nie narzekaj :P ja do Hiszpanii nie latam na okrągło :P:P:P i nie popijam San miguela :P:P:P za to będę już nie długo byczyć się na słonku i sączyć drinki z parasolką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×