Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Kajaka
Hej Pariss, odpowiedzialam na Twojego maila i załączyłam kilka zdjęć. Miłego wieczoru życze koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a jakie ja bede miec towarzystwo :classic_cool: ;) Kajaka poczta wysłana ;) Witaj w gronie Turkomaniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jeszcze nie spakowana;)Pocieszyl mnie telefon z biura w sprawie bagazu-moge wziac 20 kg a nie tak jak wczesniej mi powiedziano 15kg:) Godziny lotu u nas sie nie zmienily Dziewczyny prosze o jakies szybkie uwagi dotyczace Alanyi.Co warto zobaczyc,gdzie isc,jakies nicne lokale;),fajne kawiarenki:) Bede wdzieczna za pomoc:) Pariss pamietam o Tobie:)Rozejrze sie uwaznie za jakims przystojnym Turaskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogło być tak fajnie. Zmienili mi godzinę wylotu :O Ja lece o 20:45!!!! zamiast o 12:00 a Fannky leci juz rano o 8:00 z miedzylądowaniem w Szczecinie. Bede mogla jej pomachac przez okno :) I ja bede o 01:45 w nocy dopiero w SSH na lotnisku a Fannky juz o 14:30. Musza jeszcze zmienic godziny powrotne bo inaczej sie nie zgadzam leciec juz o 7:30 rano do domu. Wkurzona jestem juz na ten Egipt, wiecej tam nie pojade :p :D Brzydula w Alanii jak pojdziesz do portu to bedziesz miec disco na disco do wyboru do koloru. Koniecznie musisz wejsc na twierdze Kale i zrobic fajne zdjecia. Jak juz mowilam z hotelu masz bardzo blisko do jaskini Damlatas, zapytaj w recepcji jak dojsc. Masz tez fajny park niedaleko plazy Kleopatry, mozna tam zrobic ładne zdjecia z palmami, mostkiem, wodą ;) Super zabawy i słoneczka. A Turasek dla mnie ma byc jeszcze wysoki i pamietaj ze podobny do Clooneya ;) :D Hoscakal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ-3
Właśnie wczoraj wróciłem z tygodniowego pobytu w Alanya-i , hotel Eftalia Village.Biuro turystyczne BeeFree. Hotel jest świetnie funkcjonującą fabryką. Wyżywienie monotonne - codziennie to samo wystawiano na szwedzki stół. Wszelkie napoje łatwo dostępne. Bufet alkoholowy od 10.00 do 24.00. Niestety, polskie biuro turystyczne miało ze mną trochę wpadek. Leciałem do Turcji innym samolotem, niż małżeństwo moich przyjaciół, potem nie miałem pierwszego noclegu w oddzielnym pokoju. W zamian z te wpadki cała nasza trójka pojechała na dwie wycieczki: statkiem i do delfinarium. Delfinarium szczególnie polecam. Polska rezydentka miała z nami jedno spotkanie, potem była praktycznie niedostępna. Wyjazd oceniam jako udany. Mnie kosztował 1800 zł, moich przyjaciół po ok. 1550 (pokój dwuosobowy). Życzę wszystkim udanych urlopów. - Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , tak Brzydula szaleje juz w Grand Zaman i na Klepatrze a Grzes wrocil z Eftalii. Grzes ogolnie jednak Turcja na tak widze. Milego dnia! Ja mam dlugi weekend bo jutro mamy wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ-3
Oczywiście, ze ja nie widziałem "prawdziwej" Turcji. To wiem, bo kilkanaście lat temu byłem "własnym sumptem" z rodziną. Mój opis tyczył tylko tej wycieczki, na której byłem przed tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaaaa
I wczoraj wrocialm do domu.. niestety:( bylo fantastycznie! w nastpenym roku tez na pewno tam pojade!!co do hotelu to rewelacja! jedzenie picie super!ja chce jeszcze raz jechac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! :) i się zaczęło na dobre widzę :) więc czas się też zmobilizować do bycia tutaj :D Pariss a ile masz do Szczecina? :P ja wciąż bez planów wakacyjnych tylko od czasu do czasu sobie zaglądam na oferty i jak widze te lasty to ahhh...wczoraj z resztą własnie odmówiłam wyjazdu do Chorwacji,bo kompletnie nie mój termin, troche szkoda, bo nigdy nie byłam.. dzisiaj tak sobie wspominałam jak to w tamtym roku Bobo była w Alany'i i miałam relacje co tam i jak tam i jak nam machali do kamerek :) pamiętacie? :D Udanego weekendu ciąg dalszy życzę! Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Nataliaaa opowiadaj co robilas. Bylas w Side na zakupach? Frogi do Szczecina mam ok. 400 km wiec sporo. Po co patrzysz na lasty teraz? Lepiej we wrzesniu ;) :p Pisalam wczoraj smsa do Bobo ale chyba nie wziela komorki, tez myslalam o tym machaniu w kamerkach :) Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaa
Nic takiego nie robilam specjalnego:)Bylam w Side na zakupach ale to strasznie meczace..czlowiek w spokoju nic nie moze obejrzec:D Bylam rowniez w Alani na caly dzien zwiedzania:)a tak to lezenie i sie byczenie:):) no i sporty wodne:)o i bym zapomniala bylam w meczecie w Manawgacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaaa czyli wyjazd sie udal bo wypoczelas, i sloneczko bylo, i obijanie ;) super! Ja sie mojego obijania nie moge doczekac. Uruchomilam moje "wtyczki" w Sharm i bedziemy miały moze fajny pokoj w hotelu z Fannky ;) Oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pariss jak zacznie uruchamiać te wtyczki to możemy mieć całkiem udane wakacje :classic_cool: :D póki co zaczynam już powoli myśleć o wyjeździe, zaopatrzyłam się już nawet w balsam po opalaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaa
No balasm po opalaniu polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki, widzę, że szaleństwo wakacyjno-wyjazdowe w pełni :D Super!!!!! A ja jeszcze póki co, tylko w planach, ale się okazuje, że prawdopodobnie będę się wygrzewać w słoneczku egipskim :) Chyba polece do Hurghady - jak macie jakieś fajne miejscówki tam właśnie to proszę piszta :) Ale się macie fajnie Pariss, hmmmmm trochę zazdroszczę, ale i ja się doczekam :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No nie wierze, Dżunia też do Egpitu? Chyba każda Turkomaniaczka powinna tam pojechać i się przekonać co jest lepsze Turcja czy Egipt. Ja juz to wiem ;) Dżunia ja w HRG bylam daaaawno temu. Jak chcesz romanycznie i pieknie to polecam jakis hotel w El Gounie. Bajka! ZObacz sobie na mapce rozmieszczenie niektórych hoteli: http://www.hurghada.pl/maphrg.html W HRG główne centrum to Sakkala, najwięcej knajp, sklepów itp. Jak Bobo wróci to powie cos wiecej bo tam sie zmienilo na pewno i nie chce pisać głupot ;) Ja już balsamy do opalania kupiłam, po opalaniu mam również. Fannky ja sie musze jakoś odwdzięczyć za to, ze załatwiłaś wszystko ;) dzisiaj dostałam liścik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2
Hello! Pariss miałas racje z tym moim samolotem, zmienili mi godzinę wylotu na 8.00 rano z międzylądowaniem w Szczecinie tak jak Fannky. Niech ich szlag! Prawie 7 godzin lotu i do tego starymi gratami z Air Memphis. jestem załamana. Powrót o 6 rano znów innymi liniami-lotus. Będziemy dzień do tyłu -jak zwykle zresztą. Juz nigdy z Alfą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. nie bądź taki światowy :P:P Jani czyli lecimy jednym samolotem ?? :) też jestem trochę zła że mamy to międzylądowanie bo lot zamiast 4 h trwa 7 !!!!!!!! ale trudno jakoś to przeżyję :) gorzej mają ci co z dziećmi lecą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaa
Ja myslalam zeby jechac do Egiptu w zime ale zobaczymy czy tak bedzie bo wtedy nie pojade na swieta do domu bo mieszkam za granica a troche mi sie teskni ale ten Egipt mnie tez inspiruje wiec nie wiem:)Parissss a co lepsze Turcja czy Egipt?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaaa
A i lotnisko nie lezy w Szczecinie tylko w Goleniowie:)ja to nie wiem czemu Szczecin sobie przejal to lotnisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2
Fannky chyba rzeczywiscie lecimy tym samym samolotem :) Ja się obawiam tych starych gratów,które należą do tych linii. Lecę z dorosłym synem i mężem,który nie może za długo siedzieć z powodu choroby kręgosłupa i wkurza mnie te 7,5 godz.lotu.No ale trudno trzeba to przeżyć ale z Alfą mam na pieńku. Pozdrawiam :) Na drugi rok chyba jednak znów do Turcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest?
hej! chce w tym roku pojechać z koleżanka na wakacje do Turcji. Powiedźcie mi ze swoich doświadczeń, czy bezpiecznie jest jechać we dwie dziewczyny? Oczywiście z biura podróży:) Jak moj brat usłyszał moje plany, zaczął mi je stanowczo odradzać. Żebym to dobrze przemyślała... no ze względu na Turków :/ A jak jest w rzeczywistości? Jest się czego obawiać, czy można śmiało jechać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaa
Jak to jest bez obaw:) Turcy sa bardzo mili wiec watpie zeby wam sie cos stalo:) osobiscie znam paru turkow i uwierz ta sa calkiem normalni ludzie:) Oczywiscie jak bedziecie chodzic po nocy nie wiadomo gdzie to nigdy nic nie wiadomo ale to nie tylko w Turcji tylko wszedzie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest?
dzięki za odpowiedź. Muszę jeszcze do tego przekonać rodziców, by się nie martwili. Zabronić mi nie zabronią, bo jestem już za duża, ale będę mi suszyć głowę :/ Poza tym mnie też różne obawy przeszły przez myśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czasem sie zastanawiam czemu niektore kierunki sa u nas drozsze i teraz juz wiem ze nie tylko jest to standart hotelu ale rowniez ma znaczenie przewoznik. Ja raczej zawsze bezposrednio do celu bez dodatkowych miedzyladowan, a wiaze sie to niestety z krotszym pobytem. Chociaz jak bylam na Dominikanie to z powrotem polecielismy na Jamajke po turystow, wiec z 9 godz lotu zrobilo sie 13, ale za to widzialam Kube i piekne plaze Jamajki ...i pewnie sie tam wybiore na wiosne;) Dzunia jak juz lecisz po raz drugi do Egiptu to rzeczywiscie wybierz El Goune jest tam cudnie, romantycznie, piekna laguna,ja bylam w Mariocie, ale kazdy tam hotel jest swietny bo to wszystko nowe i czysto!!! Jak wybierzesz Hurghade to polece Ci Sindbad Aquapark Resorts, swietnie polozony z dala od brudnego centrum przy promenadzie, z dobrym jedzonkiem rowniez na plazy, blisko do plazy, na terenie kilka basenow, jeden ze sztucznymi falami imitujacy morze, dobrze zaopatrzone bary;) a potem mozesz sie przeniesc do suuper baru! 50m od hotelu, pewnie go znacie bo to siec na calym swiecie, wkleje Ci link http://littlebuddha-hurghada.com/ Ja juz tez licze dni kiedy bede na Krecie, jeszcze tylko TYDZIEN!!,):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek, dzięki Pariss i Kari za rady - skorzystam :) Ale ciepło się zrobiło......prawie jak w Egipcie, hehehehehe :D Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2
Witam! Fannky, widzę na stronie Alfy,że znowu nam zmienili lot.Najpierw Szczecin a później my.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×