Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

tja ..... bez bicia wszyscy by tak powiedzieli....... ale ja tam mam swoje watpliwosci..... przy nastepnym spotkaniu przywioze bacik i aksamitne bransoletki potem pogadamy o tym jaka bylas niegrzeczna ..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
Czy znacie gdzies hotel gdzie sa tylko 2 posilki sniadanie i obiadokolacje, bo 3 posilki to za duzo jak dla mnie. W Turcji oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
co znaczy HB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba :) katarina właśnie to czego szukasz :) czyli śniadania i obiadokolacje ( to jest opcja bez napoi!) jeszcze 2 dni only :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB- w dosłownym tłumaczeniu znaczy połowa wyżywienia. i to jest to czego szukasz jak napisała Frogi :) HB to nic innego jak śniadanie i obiadokolacje. si, si only 2 days :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita, wybieram się pod koniec października do Kemer, był ktoś ? ;) Na pewno był, tylko nie mam siły czytać tylu stron topiku, proszę napiszcie tylko czy jest to jakaś w miarę sympatyczna miejscowość? Innymi słowy, czy dokonałam słusznego wyboru decydując się na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada,
HP - Halb Pension :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z Frogi w tym roku, Pariss była wcześniej :) Kemer jest ok, takie nie za duże miasteczko ale ładne. wakacje całkiem udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
dzieki dziewczyny, aha bez napoi to tez niedobrze.... rozumiem ze alkoholu w tym HB nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety HB jest okrojone, nawet do posiłków o ile się orientuje nie ma napoi. kawa, alkohol, soki wszystko płatne. jak dla mnie nie opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
Rezczywiscie nieoplacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
Tak mialam all inc ultra, niedawno wrocilam, tylko tak myslalam ze 3 posilki to bylo za duzo dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fannky Pariss Frogi
Witajcie Dziewczynki!!! Pozdrawiamy gorąco z Krakowa. Spotkanie II rozpoczęte! Selamlar!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciły, znowu z naładowanymi bateriami na kolejny rok :) see you next time my friends .....wherever...whenever 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kiedys sie was radzilam i grozilam ze jak mi esie turcja nie spodoba to zglosze reklamacje, no coz nie powalila mnie na kolana, ale tez nie zaluje, czy wroce tam jeszcze kiedys---hymmm moze jak bede miec dzieci i bedzie to tylko wypoczynek to tak:) bylam na przelomie sierpnia i wrzesnia pogoda fantastyczna(tylko 1 dzien taki sobie z opadami)ja tam nie narzekam jak temp jest pow 40st:) hotel-tth pegasos planet incekum 5* (na ktore nie zaslugiwal-porownujac z hotelami hiszpanskimi to tylko 4-4,5)dla rodzin z dziecmi idealny, jedzenia bardzo dobre, plaza fajna, pierwszy raz mi sie zdarzylo ze w basenie hotelowym spedzilam jedynie 10min(zrobilam sobie zdj na pamiatke;)) co do atrakcji to zaliczylam -kapadocje-jedyne miejsce ktore mnie tak naprawde urzeklo, wykupione u rezydent ale nie zalowalismy ani grosza, bylo super, jedynie co bym wyrzucila z planu wycieczki to konye(ale chyba wszyscy tak mysleli nie tylko ja, widac bylo ze ludzie sie nudza, moze dla kogos kto sie interesuje ich kultura, historia jest ok ale dla innych to naprawde nic ciekawego) -pumukkakale-zrob na wlasna reke, wielkie rozczarowanie, nie bylo sensu tracic tyle czasu na dojazd -wodospady manavgat-hyym to byla chyba najwieksza porazka -alanya-ladny port, fajne widoki z twierdzy, ladny park kolo plazy kleopatry, sama plaza nie dla mnie piach za gruby;) -delfinarium-niezle show, ale tylko delfinow, lwy morskie musze sie jeszcze duzo nauczyc;)no coz urok plywania z delfinami i pamiatkowe zdj:) -rejs lodzia-mowiac szczerze chcialam zrezygnowac z tego,bo mowilam ze bede sie tam nudzic juz wole polezec na plazy, ale dalam sie namowic i naprawde nie zalowalam, nawet bylo mi smutno ze ten czas tak szybko minal, wydaje mi sie ze to zalezy od zalogi i ludzi z ktorymi plyniesz ale bylo super co mnie najbardziej denerwowalo w turcji-wszedzie gotowka, ludzie sa mili tylko wtedy jak wyciagniesz kase i turcy jako kierowcy- tu juz mnie chyba ni nie zdziwi, musze takze powiedziec ze wakacje w turcji wcale nie nalezy do tanich, moze dla kogos kto kupuje hotel z all i nigdzie wiecej sie nie rusza to tanio ale chcac cos zobaczyc to traci sie kupe kasy podsumowujac- bylo ok ale po tych wszystkich och i achhha liczylam na cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
Hmmm wiem w czym tkwi Twoja najwieksza porazka planujaca wakacje, w tych 85 kg. Nie jedz tam wiecej i nie psuj opinii pieknym polkom. No chyba ze schudniesz 25 kg. To pisalam ja, uwielbiajaca Turcje :-), bylam wszedzie tam gdzie pisalas oprocz Kapadocji, wiec mam jeszcze wiele do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe usmialam sie
pomaranczo musisz sie bardziej postarac zeby mnie obrazic, ja do twojego poziomu sie nie znize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam Turcję ale też nie jestem bezkrytyczna. ma swoje plusy i minusy. ale ogólnie jest zajebista :)) wrócę tam... znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
pomaranczo??? sama jestes pomarancza chyba :-D Do mojego poziomu to musialabys sie znizyc wlasnie 25 kg- powodzenia. Oczywiscie ze ma swoje plusy i minusy, najlatwiej jest narzekac w sumie, a co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziękuję, wszystko ok, poza tym że mam przewlekłe zapl. zatok i czeka mnie parę tyg antybiotyków :) jak jak u Ciebie w pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do doopy jesli chorujesz, zmien stringi na welniane , zima idzie .... u mnie jakos leci... ale tylko jakos, choc w porownaniu do ubieglego roku jest poprawa....;-) pojutrze spadam ...... ale dlugo nie zabawie w pon. wieczorem wracam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmmm
bum, a te majtki welniane niech ubiera fanki na glowe ...zdrowiej bum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wlasnie zaczelam ogladac Basnie 1000 i jednej nocy i zdjecia są z Kapadocji :) ale fajnie.... Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. a Ty gdzie się włóczysz. zachód czy dalszy zachód ?:) dzięki za porady w sprawie majtek jak się zaopatrzę w wełniane to nawet na głowę sobie mogę założyć ale i na to już chyba za późno :P Pariss oglądasz Alf Leila Wa Leila ?? :))) do kompletu jeszcze zobacz filmik jak się sziszę pali, wspomnienia nie zapomniane :classic_cool: :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×