Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość p@ti
Ja nieskromnie powiem, właściwe wyklikam byłam już raz w Turcji w lipcu 2010 r. w Finike byłam bardzo zadowolona. W tym roku 11 maja 2011 lecimy do Kizilagac Hotel Selge Beach Resort czy kto z Was Tam był i to w maju obawiam się o pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emosska
widzę , że nie tylko ja zwariowałam. Trafiłam tam przypadkiem a teraz wracam ilekroć mam taką możliwość. Za miesiąc z haczykiem znowu obudzi mnie dzwięk mezuina co bardzo lubie szczególnie raniuśko.. Chce się przepłynąc na Cypr, macie jakieś doświadczenia skąd, jak długo i gdzie warto tam sie zaklepać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos mi pomoze z osób
doświadczonych:) lecę do Turcji 2 maja i bardzo obawiam sie o pogodę:( będę z Alanyi, wie ktoś jaka może być tam pogoda, będzie ciepło czy muszę brać więcej ciepłych ubrań? chciałabym mieć możliwośc opalenia się i wygrzania trochę na słońcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym terminie to upałów raczej nie będzie temp w ciągu dnia jakieś 20 st ale wieczory mogą być chłodniejsze, na pewno wzięłabym coś z długim, jakieś bluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co tu slychac? Dawno mnie nie bylo, bo brak wolnego czasu:) Przypomnialo mi sie o forum, bo oczywiscie lece na wczasy do Turcji w czerwcu do BARUT HOTELS LARA RESORT SPA SUITES i tak jak w zeszlym roku -cala rodzinka, ale w tym roku nie jedno a dwa dzieciaczki;) juz nie moge sie doczekac:) Ale wczesniej jeszcze w maju Teneryfa, potem standartowa Turcja;) sierpien- wakacje w gorach polskich i ...wrzesien 10dni w wynajetym domu z basenem nad morzem w Hiszpanii, oczywiscie ja sie doklejam do tego na polowe z cora:) Sama nie wierze, ze tak fajowsko poukladaly mi sie wakacje ;) A jak u Was dziewczyny? Gzie tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Turcja-kto był Byłam w Turcji rok temu, w okolicach Alanyii, było super! turcja jest wspaniała! Bezpiecznie, mili ludzie, piekna pogoda. Odradzam jednak kupowac odzieży skórzanej, kupiłam dwie kurtki, i każda jest felerna. Jedna sie drze bez powodu, druga zmienia kolor z białego na fioletowy...:(( makabra.... sa do wyrzucenia... Ale pamiatki sa piękne, ( miseczki, poduszki), uwielbiam Turcję i tamten klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka3345
Byłam już raz w hotelu Club Konakli. Hotel ma 5* i w tej chwili w promocji w Alfa Star kosztuje 2500 zł/2 tyg. z pełnym wyżywieniem (all). Mieliśmy lecieć w inne miejsce ale hotel jest po prostu extra no i cena nas skusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina.K.
Szukam jakiegoś ładnego hotelu na Wybrzeży Egejskim. cztery albo pięć gwiazdek, taki w którym dzieci będą się dobrze czuć i bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacham sie nad ta Turcja
Tylko ze teraz tam jest cieplo.Wyspy hiszpanskie dosyc zimne, Inne mozliwosci do 5-ciu godzin lotu znam. Pozatym nie wszystko bezpieczne.Jakos mam mieszane uczucia co do Turcji, byl ktos, Jaka jest ta Turecka obsluga ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups i nic.....Slyszalam, ze
ladnie jest w Side.... Ktos cos moze powiedziec ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica21
Hej, rok temu byłam w Alanyi i w tym roku ponownie chce jechac do Turcji,poniewaz było tam pięknie i mam pytanie czy jest tam jeszcze jakies inne miejsce, w ktorym jest tak wspaniale i tyle atrakcji jak w Alanyji czy jepiej nie ryzykowac ,ze bedę zawiedziona i ponownie wybrac to samo miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica możesz spróbować z MArmaris. JEst podobnie. Pełno knajp na bulwarze i na starym mieście, fajna marina. Tylko plaza moglaby byc lepsza, ale slonce to samo :) Ja byłam w hotelu Sunmaris Beach. Maly, przyjemny, bardzo tani i w samym centrum. Wychodzisz na głowna ulice i po prawej masz promenade z klubami a na lewo idziesz do mariny, i tam na starym miescie sa schowane kluby. Oprócz tego jest blisko do Oludeniz i mozna zobaczyc lagune, mozna poplynac na Rodos na jednodniowa wycieczke, zobaczyc piekna plaze w Daylanie i wykapac sie w blotkach ;) Blisko jest tez do Efezu i do Pamukkale. Marmaris to nie Alanya, ale tez jest fajnym miastem i warto sobie zobaczyc tamte okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunezja jest ostatnio bardzo tania ...... moja ex zaplacila z tydzien fulll-wypas 200 ojro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunezja zawsze byla najtansza i niestety jak dla mnie najbrzydsza :p , a teraz po tym co dzieje sie w Afryce Płn. to i za 200 Euro mozna poleciec jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..... wyjazd za tydzien..... zobaczymy czy wroci :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja w sumie to niema tam czego wielce oczekiwac ..... typowy urlop w osrodku.... wychodzic na zewnatrz niema pocoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byla to moze nawet nie wrocic :P :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@łgośś
A powiedzcie jaką walutę najlepiej zabrać do Turcji.My wybieramy się w sierpniu do Alany hotel Sunset Beach 5 *.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waluta jest zupełnie obojętna. Jak masz dolary to bierz dolary, jak euro to euro. Wszystko jest przeliczane, w wielu knajpach jak dostajesz rachunek to jest przeliczone w 3 walutach: liry, euro, dolary. Najlepiej jednak jest wymieniac na liry i w knajpach, sklepach placic lirami. Na grubsze zakupy typu skóry, złoto to lepiej jest sobie przeliczac i placic w Euro czy dolcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@łgośś
A jak wygląda sprawa z napiwkami tzn ile ,za co i waluta i komu? Jak byliśmy na krecie to zostawiało się na łóżku i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. do Tunezji to bym nawet za te 200 e nie chciała lecieć :D:P co do napiwków-- w Turcji oczekują ich wszyscy :D sprzątaczkom zawsze zostawia się na łóżku 1-2 e to już zależy od Ciebie kelnerom, barmanom to już według zasług jak dla mnie 80 % nie zasługuje na nie wcale :P ps. tak w ogóle to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Jeszcze tylko 10 dni i......:) nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinka101
Ja tez za 10 dni lecę do Alani.Ktoś moze wylatuje z Warszawy o 7,25??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Ja wylatuję z Warszawy,ale o 15.00. Cały czas zastanawiam się ile zabrać kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinka101
Dzisiaj się dowiedziałam,ze wylatuję o 8 rano a powrotny mam zmieniony na 20 zamiast 12 i dobrze kilka godzin dłuzej będziemy:) Niestety mam informacje iz odlot i rpzylot moze jeszcze ulec zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72ja
Nasze godziny wylotu też nie są pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@łgośś
72 ja--no właśnie ile kasy trzeba wziąć na trzy osoby na dwa tygodnie też się zastanawiam.Rozumiem ,że jakie wożenie taka kasa.,,Może napiszcie swoje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na all na 2 tyg, bralam 200-300 e ale nie nastawialam sie ani na wycieczki ani wilekie zakupy. po prostu mialam na rozwalenie:) ps.pozdrowienia z niemiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×