Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć dziewczyny.Czytam Was cały czas ale nie starcza mi czasu na pisanie. Paris i katarinnaaa byłan ma Majorce z Itaką.( obsługa bardzo dobra) Itaka czarteruje loty z Servis Ekspres. Czeskie linie. Nowe Beingi 737-800. Obsługa rezydentów od początku do końca super. Pozdrawiam , miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@łgośś
vera lynn---różne są metody spędzania wolnego czasu.Mój mąż jak gdzieś jedziemy to tylko patrzy jakby tu coś zwiedzić to tu to tam-już teraz zaplanował z pięć wycieczek + nurkowanie i ciekawe czy na tym się skończy?A ja potrzebuję słońca,morza, leżaka i spokoju-i co tu ma być cool i trendy? Liczy się uczucie przyjemności z wypoczynku i już.A wyjazdy za granicę to po prostu mądra decyzja porównując ceny wczasów w Polsce ,a np w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnnaa
Dzieki za info dziewczyny, teraz nam sie odmienilo i chcemy leciec do Bulgarii.. Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ja sugeruję
wczasy na Sri Lance.Byłem tam dwukrotnie.Co prawda koszt jest większy niż do Turcji ale ceny wewnątrz są dużo niższe.Nie ma tam dyskotek ale piękne plaże i puste ponieważ najbliższe hotele są w odległości 1km.Jest co zwiedzać a przyroda przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sugeruj
zle, bo tu panny nie szukaja ciszy tylko disco od wieczora do rana, najlepiej w objeciach turasow, ewentualnie zeby turasy rozbierali je oczyma bo w Polsce nie maja brania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia21
@ANIABB - zdecydowanie się z Toba zgadzam, że z biurem jest o wiele bezpieczniej. Zresztą, mam już rodzinę i nigdy nie zabrałabym dzieci na jakies nie-wiadomo-co. Jeśli chodzi o moje doświadczenia z biurami, to kilka razy byłam z Itaka, ale teraz od dłuższego czasu podrózuję z Rainbow i jestem z nich zadowolona, a w tym roku jade do Alanyi z ich partnerem, który jest atrakcyjniejszy cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba konakli a nie alanya ? czy coś mi się pomyliło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz rację :) Do tej pory byłam przekonana, że Konakli to dzielnica Alanii :P A wiesz może coś na temat samej miejscowości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już Pariss musiałby Ci odp na to pytanie :) może się tu pojawi, z resztą jak masz ochotę cofnij się w tył topiku tam na pewno jest już opisane Konakli i chyba nawet ktoś tam był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda Grażka
Powiedzcie mi, łatwo znaleźć jakiegoś Turka który mnie porządnie wygrzmoci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka1865
Konakli to chyba na Riwierze i niedaleko Alanyi, z tego co kojarzę - byłam w Alanyi z bee free i chyba tam się tez ludzie wybierali do tego Konakli ;) spokojne miasteczko, chyba warte zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak konakli to miasteczko jakieś 15 km przed alanyą jadąc z lotniska. Pariss chyba chwaliła je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info :) Już nie mogę się doczekać :) Ah, i mam pytanie, może niecodzienne :P Jak wygląda sprawa z gniazdkami elektrycznymi? Wtyczka jest taka jak w Polsce? Pytam, bo bez prostownicy nie dam rady :P wyglądam wtedy jak lew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gniazdka mają normalne :) ja właśnie szukam ofert i widzę że nawet coś jeszcze zostało, nie ma tak źle... blue star jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Turcji można kupić wszelkiej maści podróbki tańsze, droższe, lepsze, gorsze :) oryginałów nie oczekuj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka1865
Faktycznie, pordobionych rzeczy tam duzo, do w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka1865
Faktycznie, podrobionych rzeczy tam duzo, do wyboru do koloru, ale ja bym nie ryzykowała ;p A i ceny wycieczek w ogóle są przystępne. Teraz troche żałuję, ze nie poczekałam na lasty, bo BF ma moją wycieczke za 1500zł, więc trochę kaski by zostało, ale cóz, za rok będe mądrzejsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrobki super
bylam w marmaris:) super! kupilam bluzki np d&g i torebke prada za smieszne ceny fajna sprawa w polsce nikt sie nie kapnal ze podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka1865
Nie mam nic przeciwko podróbkom ciuchów, torebek, itp. Ale ale - z lekami, maściami, kosmetykami, czymkolwiek chemicznym - radzę uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nadzieję, że sobie kupię coś ładnego! Już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej dziewczyny:) tak jak w tamtym roku licze na Wasza pomoc zamierzamy jechac na urlop we wrzesniu facetowi Turcja bardzo sie podobala(a jemu naprawde trudno dogodzic) bylismy w Alanyi-Grand Zaman wszystko na 5+ mysle teraz o stronie egejskie-czy wart? jakas tam miejscowosc podobna do Alanyi-rozrywka,centrum,miasteczko tetniace zycie czy jednak leciec ponownie na Riwere? jak z pogoda we wrzesniu?-jakie temp i czy pada? mysle jeszcze o Rodos-kolezanka byla i sobie chwali ale we wrzesniu to chyba cieplej w Turcji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula 🖐️ Jedz do Marmaris. To podobne miasto do Alanii. Długa promenada, stare miasto, marina, blisko do Oludeniz, mozna na Rodos wyskoczyc. WPisz w google karawanafora i poszukaj wątku Turcja ---> Oludeniz czy cos takiego (wątek pisany by Kate - to ja :) ) i poczytaj co mozna tam porobić. Jedz drugi raz w inne miejsce a pozniej sobie wybierzesz gdzie lepiej. Alanya ma swoj kilmat - jak sie tam wlasnie pojedzie pierwszy raz to ma sie ogromny sentyment i nic moze tego nie przebic. niestety w samym centrum nie ma hoteli rownych Grand Zaman, mozecie ewentualnie poszukac cos w Icmeler i stamtad dojezdzac do centrum Marmaris dolmuszem. Spojrz na hotele z Jet touristic tam byl kieds taki hotel Sun maris i sun maris city , niezle, male , ale w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZy ktoś z WAS
może polecić mi jakis ładny hotel w centrum Alani? Chodzi o to żeby było blisko plaży i jak najbliżej dyskotek pubów itd, może byc w centrum OBA albo w centum samej Alani ;). Jedziemy w 2 pary bez dzieci wszyscy przed 30 rokiem życia więc jesteśmy bardziej nastawieni na rozrywke. A co do hotelu zeby bylo all inclusive i po prostu czysto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam sobie hotel millenium park w alanyi, słyszał ktoś coś o nim ?? opinie ma bardzo dobre jak na 3*. jest na Oba co prawda mógł być bliżej ale cena też niezła to chyba nie ma co wybrzydzać :) czekam tylko aż się koleżanka zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka_kwiatek
CZy ktoś z WAS sprawdź może KLEOPATRA ADA. Hotel jest w centrum strefy turystycznej Alanyi, 1 km od ścisłego centrum. Także może Wam się spodobać. Od plaży Kleopatra Beach oddalony niewiele, przejście przez ulicę. Obok hotelu jest przystanek autobusowy. To z takich praktycznych informacji co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Wszyscy gdzies jadą do Turcji :p a ja to co???? Fannky bierz ten hotel i juz , nie znam go ale czy w Alanii jest wazny hotel? :) Z tej zazdrości to w nastepnym roku pojade na 4 tygodnie do Turcji :D Bede u Skylar nagabywac turystów :p W Kleopatrze ADa kiedys nocowalam po objazdowce. To byl najwiekszy pokoj jaki mialam w hotelu w Turcji. Jedzenie bardzo dobre i blisko plazy i Migrosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×