Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć kobietki Znowu nie wyspana już po dwóch kawach witam się z Wami. U mnie była burza i ulewa kiedy skończy się ten koszmar ? Od dzisiaj się pakuję ,mimo że jeszcze trzy tygodnie do wyjazdu ja rozkładam walizy i ze \'\'ściągą\'\' zaczynam powoli pakować to co już mam przygotowane.:D Pozdrawiam ekipę Turkomaniaczek ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
Tesik, radzilbym wziążć cos na komary.. wrocilismy tydzien temu z Turcji z Konakli i musze powiedziec ze troche tego było, szczegolnie upodobaly sobie moja córe w pierwszym dniu pobytu.. ponowie swoje pytanie, czy ma ktos płyte z hotelu Titan Garden z piosenkami puszczanymi podczas codziennego mini disco dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
dodam ze ta płyte mozna było kupic u animatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie i ciepło, bo za oknami co innego :( hej Szazza no w końcu jest tak jak było hehe ;) 🌼 dzięki Pariss za info 🌼 --> szukałam informacji na temat Norwegii na stronach MSZ i tam jest taka tabela, gdzie wymagane dokumenty przy wyjeździe do Norwegii to: dowód osobisty/paszport. Dlatego tak zapytałam, bo nie wiem czy na dowód można wjechać w celach turystycznych, a na paszport jak chce się podjąć pracę na przykład, bo Norwegia w Unii nie jest, ale jest w strefie Schengen... Miłego dnia (mimo tej paskudnej pogody) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc z rana. Sorki ze nie wyslałam maili na temat diet. Wrociłam o 23 z imienin i padlam a dzis wkoncu w pracy sie cos rusyzla i bede miała troche papierów do przełozenia i wyjazd słuzbowy ale pamietam. Jutro pomalutku zaczynam wyciagac rzeczy na wyjazd i bede je odswiezac bo niektóre przelezaly gleboko w szafie przez 6-7 lat hihih. Rzeczy z tamtego rku wygladaja jak worki na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie na szczęście nie pada chociaż wygląda jakby jeszcze miało :) Szazza 3 tyg przed wyjazdem się pakujesz????? ja zazwyczaj rano zaczynam dopiero przed odlotem :) wcześniej tylko ta walizka by mi przeszkadzała. Fati jak nikt nie był w tym hotelu to wątpię żeby ktoś miał tą płytę bo po 1. każdy hotel ma swoją wersję 2. mało kto z tego topiku jeździ z małym dzieckiem więc raczej nikt tych płyt nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky Na szczęśćie mam tyle miejsca że akurat mam gdzie rozłożyć te walizki.:) Ale wiesz jak fajnie coś nowego kupuję i już leci do walichy i skreślam z listy :D Teraz też jadę do Rossmana jeszcze coś dokupić. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi i Frogi poszedł do was mail w sprawie diety. Nie wiem czy któras jeszcze chciała. Jak tak to niech sie przypomni i poda maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Kwiatuszku,jeszcze ja bardzo Cie proszę o te diete-bo słyszę że skuteczna.Bedę Ci wdzięczna :) janinao2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skorzystam z twojej diety i schudnę to Ci się odwdzięczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Dzis u mnie zaświeciło słonko choc takie niewyraźne troche! Choc do wyjazdu miesiąc to ja sie tak zastanawiam nad pakowaniem juz - może poradzicie mi -czy nalezy zabrać ze soba jakieś ciepłe ciuchy? Czy w ogole sie przydadzą tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska87 - dziekuje za odp. Tak myślałam ale wolałam się upewnić, a gdzie to zrobić jak nie na forum Turcji :) To jeszcze zapytam o kremy do opalania - jaki faktor? Czy naprawdę taki duzy np. 30, 50? Dodam, że jestem blondynką o średniej karnacji mozna powiedzieć i skórze trochę wrażliwej. Musze pomyśleć o jakimś nakryciu głowy. Tak sobie analizuję co trzeba zabrac i wychodzi na to, że musze duzo rzeczy kupić! Ech te kobiety hehe zawsze jest okazja na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wcześniej pisałam o filtrach, ale mnie nie należy słuchać, więc moich \"mądrości\" nie będę powtarzać:D tzn. ja uważam ze 50 to przesada i 30 też..i.. 20 też:P dobra już nic nie mówię:P ALE nakrycie głowy obowiązkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra--.> ja tez mam dylemat, a właściwie miałam, odnośnie kremów do opalania. Jak mi tu dziewczyny dobrze poradziły to mocny faktor - 30 lub 50 na twarz, dekolt i brzuch oraz stopy (też się opalają i potem może być problem z klapkami bo będzie piekło), a mniejszy na ręce i pozostałe części ciała ;) 20 i niższe. Ja jestem brunetką i nie mam problemów ze słońcem więc też nie wiedziałam co mam zrobić, ale wole się posmarować wyższym filtrem niż potem cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra - nie przyznam sie:D aleeee przyspieszacz w użyciu nawet był:P:P skórę mam normalną, opalam się raczej bez problemów no i byłyśmy we wrześniu, więc też słońce było już inne. Raz do roku można się opalać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska 87 oj to pewnie Ty opalałas sie bez kremu jak nie chcesz sie tak przyznac ;) crazy-woman - ja chyba tez tak zrobie że te wrażliwsze miejsca to faktor większy na buzke szczególnie a reszta mniejszy. Ja juz widze te moje pakowanie :D Chociaz ja to pół biedy ale moja siostra to zmierza zabrac ze sobą pół szafy - musza byc buty na szpilce bo to damcia jest hehe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem był ale mały filtr na początku, schodziłam stopniowo na niższy no i potem przyspieszacz:D poza tym ja nie lubię dawać np. na twarz 50 a na reszte mniejszy bo potem ta biała twarz wygląda jak od innego człowieka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już pisałam o filtrach pomimo że mam ciemną karnację stosuję dość wysokie filtry ok 20-30 moim zdaniem opalenizna dłużej się trzyma, nie schodzi mi skóra a i tak się opalam na murzynkę :) Kwiatuszek przeczytałam tą dietę i w sumie nawet ok się wydaje. a jak jest później z utrzymywaniem? bo tego nie doczytałam i nie chce mi się już tego szukać :) co się je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już znalazłam wydaje się do przejścia nawet dla mnie przeciwniczki diet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky moje wszystkie kolezanki ktroe opchudły po 30 kg a przeszły wszystkie 4 eptay trzymaja linie juz 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja tez byłam przeciwniczka bo jakos nie wiem czemu bylam na nich głodna a przy tej głodna nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
Kwiatuszek ja też bym prosiła o tą dietkę :) kakusia125@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 874873yth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chesley ale to juz jutro bo pomału sie szukuje do domu a jeszcze musze popakowac bo mi kolezanka dzis przyniosła cala łubianke własnych truskawek i do tego 10 jaj wiejskich ach i bede dzis jajka na miekko i koktajl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×