Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

to jako 4 witam się z Wami;) Szazza,Pariss,crazy_woman miłego piąteczku!!!🌻 p.s.teraz zupełnie nie związany temat z naszym forum,ale myślę,iz jesteśmy na tyle \"ukulturalnione\" qurcze:O powiem Wam,że może nie byłam jakąś wielka fanka Michaela Jacksona ale rzeczywiście uważam go za Króla popu i wielka szkoda,że już nie stworzy kolejnego hitu,że nie udało mu się powrócić na scene itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tu dziś tłok z rana co do Michaela to ja fanką nie byłam też ale szkoda że odszedł w swego rodzaju nie sławie. był królem ale chyba spadł na dno i którego już się nie podniósł u was też taka głupia pogoda?? teraz coś tam sobie mży i słońca dalej nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam waszytkim z rana. U mnie ciepło ale deszczowo. Naszczescie niedługo weekend. Niestety nie bede dostepna przez weekend na internecie poniewaz na 5 dni przenosze sie do rodzicow opiekowac swoim psiakiem. A oni w tym czasei postanowili dac do naprawy komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Ale sie dzien zaczął - od razu taka przykra informacja o Michaelu - tez wielka fanka nie byłam ale jakoś nie umiem sobie miejsca znależć po tej informacji, jest przykro, szkoda go :( Chyba nie dowierzam, że tak się stało.... :( Pozdrawiam Was i zyczę mimo wszsytko udanego dnia. P.s. Dzieki za porady odnosnie filtrów - napewno pomysle o dobrej ochronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witajcie..Jestem tutaj nowa.Wyjeżdżam w tym roku na wakacje do Turcji. Tylko mam pewne obawy i może któraś z Was pomoże mi je rozwiać.. W zeszłym roku byłam w Tunezji i niestety dopadła mnie tak zwana "zemsta faraona". W tym roku planuje wakacje w Turcji i boje się że znowu może mnie to spotkać..Nic przyjemnego..:-( Czy macie jakieś pomysły aby tego uniknąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie picie alkoholu albo smecta :) ja nie mam takich problemów więc więcej nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Dzięki Wielkie..jednak boje się tego cholernie bo taka dolegliwość może zepsuć człowiekowi wakacje :-) W zeszłym roku alkohol i smecta nie pomogły. A jak wygląda picie wody w Turcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka brałam Trilac przed wyjazdem i w trakcie także, potem odstawiła, jadła dosłownie wszystko i nic jej nie dopadło, może warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ta informacja o śmierci Jacksona tak z rana..brr..nic przyjemnego. Ja tez jakąś wielką fanka nie byłam, ale niektóre jego piosenki naprawdę lubię :) zwłaszcza te z lat 80-tych i album DANGEROUS... W radio od rana króluje Jackson ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
3 lata spokoju..byłoby super:-) Ale wolałabym się jednak jakoś zabezpieczyć przed tą cholerną zemstą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
TRILAC jest na receptę? jak go łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że nie jest na receptę. Poczytaj sobie w necie,tam wszystko opisane jest szczegółowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dzięki wielkie za info. Na pewno zacznę łykać te tabletki.bo koszmar jaki przeżyłam rok temu był niemiłym wspomnieniem..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesley
Kwiatuszek i co wyślesz mi tą dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chesleay to podaj jeszcze raz maila to do 15 jeszcze bede mogła wyslac. A jak nie to dziewczyny niech ci wysla bo do poniedziałku nie bede miała jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania000000 -dobry też jest \"nutrolin B\" bez recepty,łyka się go na kilka dni przed wyjazdem i w trakcie,przyzwyczaja on florę bakteryjną do zmiany żywienia...Byłam z nim w Tunezji i było wszystko w porządku,także szczerze polecam :) A resztę pozdrawiam piątkowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Merhaba:) Kwiatuszek dzieki za maila, musze postudiowac, przeanalziowac (narazie tylko rzucialm okiem) i moze sie zdecyduje na to...ale bedzie trudno, bo choc bez cukru w kazdej postaci moge zyc i generalnie slodyczy w ogole nie jadam ani nie slodze, to lubie dobrze zjesc:) a tazke walnac sobie piwko lub winko... a nie doczytalam jak z alkoholem w tej diecie co do filtrow, to jestem jasna blodnynka. Przed wyjazdem do Trucji bylam lacznie 50 minut na solarium, zeby przygotowac skore. Bralam tez beta karoten,a mimo to kupilam filtry 50 i 30. Musze powiedziec,ze dzieki temu nie byo poparzen w ogole,ale ku mojemu zdziweniu 2 razy po opalaniu piekla mnie twarz troche. Moze to tez wplyw slonej wody z Morza Egejskiego, wiec polecam po kazdej kapieli sie splkiwac pod prysznicem. Aha, dodam, ze opalilam sie bardzo ladnie, wiec to nieprawda,ze przy 50 sie nie opalasz... co do zesmty sultana, faraona... Mnie sie wydaje,ze to zalezy od osoby i nie ma uniwersalnego sposobu, by temu zapobiegac. Niektorzy poprostu musza odchorowac swoje. Ja na poczatku pilam drinki, bo kupilismy bezclowa wodeczke i likier,a potem dzien w dzien lokalne piwko- Efez i nie bylo nic, a jadlam lokalne zarcie, czasem w podejrzanych knajpach,a nie wystawnych restauracjach. W Turcji pij wode tylko z butelki. kiedys na forum czytalam, ze nalezy sie wystrzegac lodu, jesli nie wiadomo czy byl robiony z kranowki czy z butelkowej wody,ale zupelnie o tym zapomnialam i pilam napoje z lodem nie pytajac skad ona pochodzi i nic. W razie draki polecam miec ze soba cos na biegunke,a na zlagodzenie bolu brzucha-amol. swietny srodek na wszystko! co do Michaela, to szkoda go, bo w koncu byl mldoszy niz moj Tata. Przerazajace,ze ludzie w tak mldoym wieku umieraja. Nie bylam nigdy jakas jego fanka, ale uwazam,ze drugiego takiego nie bedzie, byl jedyny w swoim rodzaju. Pokoj jego duszy, niech mu ziemia lekka bedzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już w domu i gotuję sobie obiad, później kawka i słodkieeee lenistwo :) no może w drodze wyjątku pójdę jeszcze pojeść czereśni na działkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki!!!!!! Ja też mam wolne do poniedziałku do 13-tej, a później druga zmiana. Szaza-ktoś musi pracować, A teraz lecę na działeczkę póki nie pada. Pozdrawiam wszystkie odpoczywające pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak myslicie kupowac dolary i euro czy sie wstrzymac do 2-3 lipca. Teraz mam dolar za 3,26 a euro za 4,56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta waluta jakoś trzyma się w podobnej cenie od dłuższego czasu także wydaje mi się że za dużo nie stanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerka byłam bo niedawno miałam po 3,15 dolar i miałam poczekac az spadnie i jak widac poczekałam sobie przepieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
znowu cofnelam sie do porzpednich stron... jak bylam w Portugalii to w hotelu ze sniadaniem tylko. w Turcji- apartamenty, wyzywienie na wlasna reke, a za rok zamierzam gdzies jechac i wziac all inclsive. Zobacze co mi najbardziej odpowiada. ale poleccie jakies soliden, polskie biuro, z ktorym warto wyjezdzac i napiszcie czy z tym all inclusive wszystko idzie sprawnie, gladko, czy wczesniej wiecie do czego macie prawo,a za co musicie placic i czy ogolnie nie ma jaj i zadnych niespodzianek. bede wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar Arkadaszki! Rano właczyłam tvn24 i nie wierzyłam. Michael zawsze był dla mnie dziwakiem, ale był tez showmanem nr 1. Zaraz po nim jest tylko Madonna jak dla mnie. Z wieloma jego piosenkami kojarze pewne etapy życia: szkoła podstawowa, przyjaźń z fanką Michaela, dyskoteki w podstawówce, studniówka...Szkoda człowieka, ale mógł sam pokierować inaczej swoim życiem, tylko kasa mu odbiła. Gdyby nie to, to nie robiłby tylu operacji i nie dążył do swojego szybkiego końca. Na początku swojej kariery to byl fajny facet, pozniej mu odbijało, i tak nie odbiłby sie od dna. Koncertów tez by nie wytrzymał. Po tylu operacjach i narkozach serce niestety nie jest mocne. Skończyłby jak nasz Villas. Teraz bedzie pełno spekulacji, niedomówień itd. Takjak z każdą gwiazdą: Monroe, Presley, Diana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zemsta zależna jest od organizmu. Jednemu leki pomogą drugiemu nie. Trzeba uważac na jedzenie i nie rzucac sie odrazu na wszystko pirwszego dnia. Unikac początkowo kremow, majonezów. Uniakać tez jedzenia "z wczoraj" W hotelach jest zawsze tak, ze jak jajka nie zejdą na śniadanie to robią z nich sałatkę na kolację. Takich rzeczy unikać. Brac to co świeże. Mnie zemsta w Turcji nie dopada - zawsze raczej po powrocie mam lepszą przemianę ;) Na forach ludzie mają swoje metody: - na tydzien, dwa przed wyjazdem pic actimele - brać trilac - pić mleko acidofilne A na miejscu: - nieco wódeczki po jedzeniu lub drink w barze. - nie pic absolutnie wody z kranu - niektorzy nie płukają ust tą wodą, ale jak dla mnie to przesada, przeciez wody nie pijemy tylko ją wypluwamy i nigdy tego nie praktykuję - pić w Turcji ayran - do kupienia w kazdym nawet najmniejszym spożywczym - pić czesto turecki czaj i herbatkę z szałwii tzw adacayi Ania ja tez przeżyłam zemstę w Egipcie. Myslałam, ze odlece normalnie, nie byłam w stanie nic zrobić. Skończyło sie kroplówką niestety. Z walutą czekajcie jeszcze do następnego tygodnia, dzisiaj i wczoraj spadało i jeszcze spadnie. Ja zawsze kupuję na poczatku meisiaca bo spada bardzo duzo. W srodku miesiaca jest najwyzszy kurs. Ja czekam albo do srody a moze nawet do ok. 5-6 lipca zobacze. Patrzcie zawsze na wp.pl tam podaja czy spada czy rosnie waluta. kolczi jak hotel ma opcję all to wszystko bierzesz co dają. Wyjątkiem są alkohole importowane, soki ze swiezych owoców, kawa po turecku, ale te "rarytasy" oczywiście są w niektórych hotelach 5* rowniez w all. All jest od rana do wieczora do 22-24 zaleznie od hotelu. Niektore hotele mają tez swoje bary na plazy i tam tez dla swoich gosci serwują frytki, hamburgery, napoje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×