Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Askimka
I love TURKEY :*********** Seni seviyorum Askum ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede pisała ale u mnie w gre wchodza tylko weekendy poniewaz musze reszte urlopu zostawic na grudzien albo styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko zrobimy gł. impreze w weekend a spotkać możemy się kto może wcześniej. zobaczymy jak reszta zadecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja się pierwsza melduję :P Gdzie się podziewacie ? 😭 co tu tak cicho ? Śpicie jeszcze dziewczyny ? Życzę miłego dnia 🌼 u mnie pogoda ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Ja miałam bardzo pracowity dzień i nie mogłam być z wami. Dopiero wróciłam z działki, bo trzeba było co nie co uporządkować przed zimą.Pogoda piękna więc dzień wykorzystany na maksa. Jutro robimy z mężem i rodziną pożegnanie lata.Oj będzie się działo. A co u Was drogie koleżanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja od dziś mam gości, siostra z rodzinką się zjawiła także w domu nie mam czasu zaglądać. ciekawe jak tam Pariss czy już wróciła i jak tam Frogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam sie dopiero teraz bo najpierw musialam pogadac troche z rodzinka, pozniej pszlam spac na 6 godzin, pozniej 2 godziny na telefonie i jakos zeszlo. Bagazu mialam rowniotko 2 razy 23 kg plus podreczny jakies 13 kg. Pobrudzili mi moje nowe piekne walizeczki :( W domu mam bajzel i nie mam gdzie sie nawet rozpakowac. W poniedzialek ide zobaczyc meble czy jest cos nowego i jak nie to biore co mialam wypatrzone wczesniej. Bede sie grzebac teraz po pracy ze sprzataniem i ukladaniem. Na spotkanie oczywiscie sie pisze . Zobacze jak w pracy sytuacja i wzielabym sobie piatek i poniedzialek tez wolny zeby po Krakowie polazic. Mam nadzieje, ze moja kolezanka nic nie wymysli i spokojnie sie da tak zrobic. Co to za zwatpienie co do tej Turcji i Alanii ja slysze? Popieram Was jednak bo ja uwielbiam Turcje, ale zawsze ja z czyms przeplatam wiec czesciej mi teskno. Czasem trzeba cos zmienic bo swiat jest piekny. Ja z mojego urlopu jestem zadowolona w 100%. Nawet moj Meksyk z przebojami juz dzisiaj jest ok. Na kazdym lotnisku mialam jakies akcje a wczoraj to myslalam, ze juz nie dolece bo mialam odprawe do godziny 13 a na lotnisku bylam 12:45 i sie okazalo ze nie na tym terminalu i trzeba bylo ta kolejka lotniskowa dojechac 3 przystanki. Przy odprawie nie bylo nikogo tylko trzeba bylo wciskac samemu cos na ekranach i dopiero na koniec podchodzil facet i bral bagaze. Mowie Wam jakis koszmar. Pozniej polecialam nie do tej bramki co trzeba.....i tak caly czas....w koncu z wywalonym jezykiem, mokra i roztrzesiona zdazylam. A dlaczego Frogi nie przyjedzie na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pariss ❤️ cieszę się że wróciłaś zadowolona .Jak będziesz miała więcej czasu to napisz coś więcej o tej wyprawie.Pariss a dlaczego Frogi miałaby nie być na tym spotkaniu ? Wczoraj wchodziłam na kamerki to w Alanyi padał deszcz i było bardzo pochmurno i szaro.Dzisiaj w Turcji pierwszy dzień świąt,ciekawe jak tam dziewczyny . Życzę miłego dnia ! U mnie jest cudnie ,lato w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie i słonecznie. Ależ u mnie grzeje. Ma być 25 st. już się cieszę że po południu jeszcze troszkę się poopalam. Pariss- cieszę się że już jesteś. Jak sie obrobisz to czekamy na pełną relację i duuuuuużo fotek. Szazza -pozdrawiam. W Alani i dziś pochmurnie i nie za wesoło , aż zaczynam się dziwić bo w tamtym roku byłam na początku października i była wspaniała pogoda. Widzę że wrzesień okarze się cieplejszy w polsce jak w TR. Ciekawe jak się bawi nasza Frogi. Pariss- co do spotkania to nie ma mowy żebym się tam wybrałą bo nie mam urlopu a do Krakowa 800 km na jeden dzień mi się nie opłaca jechać. Frogi na pewno będzie , chyba żeby jaj coś wypadło. Miłaej niedzieli laleczki i dużo słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam w poniedziałkowy poranek i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
No hejka dziewczyny w końcu mam chwilkę żeby coś napisać Wrażenia cudowne... jak już pisałam byłam w Mahmutlarze z kumpelą na tydzień - pogoda c u d o w n a za wyjątkiem soboty i niedzieli do południa/ wtedy było to tornado w Alanyi /. Dwa dni miałyśmy nawet 40 stopni także wróciłam jak czekoladka - jak to wszyscy mówią... My nastawiłyśmy się na odpoczynek i plażowanie także skorzystałyśmy tylko z Hammanu w pierwszym dniu w centrum Alanyi... a potem heja...only rest. Jedzonko chyba jak we wszystkich hotelach obsługa miła - nawet alkohol oryginalny... no i przepyszne drinki od barmanów... Wracając do pogody - tej pochmurnej - to Wam powiem że to jest tak słoneczko za chwilkę deszczyk za chwilkę znów słoneczko - i właśnie taka mieliśmy sobotę. Tam jest tak cieplutko podczas deszczu że nawet kąpałyśmy się wtedy w basenie - nie to co u nas pada deszcz to od razu wiatr zimno i w ogóle - tam to było orzeżwienie...Co do Tornada to myślę że bardziej to postraszyło wszystkich... bo w nocy rzeczywiście mocno wiało ale ja mówie najważniejsze że w dzień się już rzpogodziło i do końca miałyśmy już lampę... No i oczywiście najpóżniej za 2 lata - powrót... to już jest love i po prostu trzeba tam wrócić ponownie POzdrowionka dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizka Fajnie że jesteś zadowolona.To chyba najważniejsze.Ja też byłam już dwa razy i nie mogę się doczekać następnego wyjazdu.Mi tam się też podoba. Myślę, że pokażesz nam parę zdjęć. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no w końcu mam chwilkę żeby tu zajrzeć i coś napisać. pisałam już że siostra z rodziną jest, więc wiecie jak przy 2 małych dzieci wszyscy latają i ogólny chaos u nas panuje :) dopiero w pracy odpoczywam :) Pariss 🌻 super, że wróciłaś taka zadowolona. A przeboje będziesz pamiętać do końca życia :) ja nie jestem zawiedziona Alanyą :) kocham to miasto. ale tak szczerze, lekko mnie znudziło. ile można chodzić tymi samymi drogami :) ja uwielbiam spacery więc chodzę ok 3-5 h dziennie X 2 tyg to możecie sobie wyobrazić że pod koniec to już był lekki przymus a nie przyjemność :) ale myślę, że 1-2 lata odpocznę i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wpadłam się przywitać i życzyć Wam miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :D Alizka-fajnie że jestes zadowolona z urlopu.Jakieś zakupy zrobiłaś? :) Pariss-jak będziesz miała troszkę czasu to napisz proszę jak tam było,szczególnie w Meksyku,bo ja też na niego choruję:D Napisz gdzie dokładnie byłaś i co widziałaś,no i będę miała prośbę o zdjątka(jak oczywiście dojdziesz troszkę do porządku ze swoimi sprawami :) ) Wszystkie Panie pozdrawiam i życzę miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Na nic niestety nie mam czasu odkąd jestem w domu. Nawet zdjęć jeszcze nie zgrałam. Bajzel mam po prostu niesamowity. Ciagle czegos szukam w moich walizkach, ktorych nie rozpakowuje bo moje szafy sa porozrzucane po calym mieszkaniu i nie wiem co gdzie mam. Jak sie uporam z calym balaganem to na pewno naskrobie cos na karawnie - na 100% , i poprę zdjęciami oczywiście. Jutro juz ide do pracy :( Z Frogi mi sie pokrecilo.Źle zrozumialam Fannky. Wychodzi, ze potwierdzone mamy Frogi, Fannky, Szazza, Pariss i chyba Dzunia co? Bobo, nie wiem czy Tobie wybaczyc nieobecnosc, ale chyba musze ;) moze nastepnym razem nam sie uda.... AniazNL----> Aniu Ty jedz na wlasna reke do Mexico. Podobno z Belgii sa tanie loty do Mx liniami Jet Air. Popytaj gdzies na swoich forach. Zarezerwuj sobie jakis fajny hotelik przez net, a jak dojechac do Playa za 8 dolarow klimatyzowanym autokarem to Tobie powiem. Bardzo mi sie w Playa podobalo, nie wiem jak w Cancun, ale Playa jest super. Glowna ulica tzw. 5 Avenida to cos jak deptak w Sopocie. Po dwoch stronach knajpy, sklepy, super restauracje. DO pieknego Oceanu tylko jedna przecznica od 5 Av. Jedzenie to grosze wiec po co all incl. Ja za caly tydzien wliczajac moje noclegi, jedzenie, wycieczki, pamiatki, srebrna bransoletke, bluzki, sukienke, napoje, drinki, lody,lezaki na plazy (bylam 3 razy) nawet torbe na plaze sobie kupilam i inne pierdoly, nic sobie nie odmawiajac wydalam 750 dolarow, a mialam przeznaczone 1200. Owoce morza sa bardzo tanie, duze ceviche mieszane za ok. 7 dolarow razem z piwem! Wycieczki mozesz wziasc z polskiego biura z ktorym ja bylam. Ja mialam ochote na dwudniowy Jukatan, ale nie bylo tylu chetnych osob niestety i wzielam co bylo najblizej czyli wioske Majów, i Chichen Itza z Valladoid. Nie pojechalam do Tulum (choc warto na pewno i bardzo chcialam), ale nie mialam juz nerwow do chodzenia i jezdzenia sama, po prostu troche mi sie nie chcialo ;) nastepnym razem nadrobie. DO Tulum i do parku Xcaret mozna tez samemu jechac. Naprawde tam jest tak dobrze zorganizowana komunikacja, ze nie ma co sie ogladac na biura. Chyba, ze wolisz all inclusive, wstawanie na okreslona godzine, lezenie przy basenie i drinki. Kazdy lubi w koncu cos innego. Dla mnie na wlasna reke wyszloby taniej. Moze od Ciebie z Nl tez za hotel jest taniej niz w Polsce i nie ma co sie bawic w swoje planowanie podrozy. Meksyk jest wart odwiedzenia choc Meksykanie nie przypadli mi do gustu. Sa nieco mrukliwi, myslalam, ze bardziej pogodni, usmiechnieci, widzialam duzo pijakow na ulicy (czego nie widzimy w krajach Islamu, prawda? ) Targowalam sie o bransoletke i powiem Wam, ze takiego targowania i potraktowania mnie po dobicu transakcji nie widzialam nigdzie. Wbilo mnie normalnie w ziemię z szoku. Dlatego o nic nigdzie nie pytalam a pamiatki kupilam w sklepie z pamiatkami jakich pelno, a ceny byly naprawde atrakcyjne za wszystko. Takze to na dzisiaj w skrocie. Jutro cos napisze wiecej moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-dziękuję ślicznie za relację,na resztę opowieści poczekam grzecznie aż opiszesz na karawanie:) Muszę przyznać że jeszcze bardziej mnie zachęciłaś do wyjazdu do Meksyku,niestety jeszcze nie w kolejnym roku,bo muszę sobie uzbierać urlopik aby wziąć w dowolnym terminie(w NL muszę iść na urlop w ustalonym terminie-zamykają wtedy zakłady pracy i wszyscy mają urlop w jednym czasie,czyli trzeba się dostosować,a to przypada zawsze lipiec-sierpień ;( ) Powodzenia Pariss z tym całym bałaganikiem,żebyś jak najszybciej się z tym uporała:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Zapomnialam wczoraj Wam przekazac pozdrowka od Frogi, ktora to wylegiwala sie na plazy. Ze spotkaniem wlasnie wyszlo, ze raczej bede mogla wziasc ten urlop od 16-19 wiec jade bez gadania. Kolezanka idzie na operacje oczu dopiero 22.10 takze spoko. Nie potrafie sie zebrac do pracy :( wezcie mnie stad 😭 Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pariss trzymaj się :) Zawsze najgorsze są pierwsze dni po urlopie ,myślę że do piątku przecierpisz a potem już będzie ok.Życzę Ci spokojnej i owocnej pracy :classic_cool: Dziękuję za pozdrowienia od Frogy ,widzę że pogoda jest super w Alanyi . Pariss jak będziesz miała chwilkę to napisz mi gdzie byłaś dwa lata temu czy w Bodrum czy w Marmaris i napisz w jakim hotelu.Kiedyś czytałam Twoją relację ale nie mogę teraz odszukać . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour!!! Akurat weszlam i widze ze Pariss wrocila z wakacji;) Fajnie ze Ci bylo dobrze w Meksyku, bo tam nie moze byc zle, szkoda ze nie bylas w Tulum bo warto je zobaczyc a potem zejsc schodami w dol na plaze i poplywac dla ochlody.... Nie slyszalam zeby z Belgii byly tanie loty do Meksyku;( nie wiem czy Ci chodzilo o linie Jet Airways czy o biuro podrozy Jetair, jezeli chodzilo o to pierwsze to nie ma lotow do Meksyku, a jesli o to drugie to Jetair jest raczej drogim biurem. Ja raczej polecalabym zorganizowane wczasy z Neckermana wykupione z Amsterdamu, sa najtansze;) no i full wypas, jak sie poleci do Playa to wszedzie blisko, do wszystkich atrakcji, a ceny biletow z hoteli na wycieczki sa takie same jak z miasta;) W miesiacu pazdzierniku mozna kupic wczasy w Meksyku na sezon letni ( od grudnia do marca) za 900 euro! -z potrojnym AL!!;D Ja za takie same placilam pozniej 1250! Wczoraj wrocilam z Lazurowego Wybrzeza i jestem oczarowana, bylam tam juz dawno temu, ale na nowo odkrywalam przecudne zakatki;) Przejechalismy od Nicei, przez Cannes, St Tropez, po Marsylie, widoki niesamowite!! Pod koniec pojechalismy do Monaco, do Monte Carlo i pilismy soczek w najslynniejszej Cafe de Paris obok slynnego kasyna i na przeciwko Hotelu de Paris, gdzie za pobyt placi sie horrendalne ceny. I pilismy ten soczek o dwa stoliki dalej od Johnny Deepa ;Dktory byl ze swoja Vanessa Paradis!!! Zreszta tam siedzac mozna spotkac wiele znanych osob, w koncu to raj dla milionerow;) Bylam w miasteczku Grasse, gdzie przy wjezdzie do centrum powala zapach roznego rodzaju perfum, bo slynie ono z fabryk perfum, no i sprzedazy, a ceny sa bardzo interesujace;) Wzdluz calego wybrzeza jedzie sie samymi serpetynami, wiec caly czas slychac bylo ochy i achy:) a na koniec dnia powrot do " naszej " wili i plywanie w naszym basenie;D a potem grilowanie i odpoczywanie pod drzewkami oliwnymi;) Cudnie bylo, i polecam wszystkim przepiekna Francje!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też pisałam z Frogi i 2 wieczory była burza. Widać coś tym razem pogoda jesienna tam panuje. co do Frogi i spotkania to kiedyś pisała że zależy to od kasy :O mam nadzieję, że nie rozwali wszystkiego w Turcji :P jak rozumiem spotkanie jest 17-18 październik?? ja mogę tak jak Pariss być prędzej lub zostać dłużej. Kari a Ty widzę tylko podróżujesz, takiej to dobrze :) ja chyba następnym razem chciałabym Portugalię tylko szkoda, że all tam takie drogie :O:O ale pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, jak bedziesz leciec do Portugalii, to koniecznie w region Algawre (to na poludniu) bo tam woda w morzu jest ciepla , natomiast gdybys poleciala na strone zachodnia Portugalii, to bedziesz zalowac bo woda w oceanie jest zimna, rano jest bryza, no niezbyt fajnie.....a na poludniu kraju--- raj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wróciłam z Alanyi, nie miałam wcześniej czasu wpaść, po prostu zakochałam się w Alanyi i na pewno tam na następny rok wrócę lub w inny region, ale do Turcji, hotel Blue Dream nie był jakiś wypasiony, ale mi tam pasował, byli super kelnerzy, sprzątaczka, recepcjonista, chodziliśmy wieczorem z nimi na plażę, jeździliśmy samochodem, dużo nam pokazali, najgorsze to to, że ten tydzień minął strasznie szybko!! W następnym roku muszę jechać na dwa, byliśmy w łaźni i na rejsie z paczką Polaków:)A i na Kale weszliśmy pieszo:D co dla mojego chłopaka, który wiecznie porusza się samochodem jest cud:D Było super, ale na prawdę tydzień to za krótko!! Rozpłakałam się gdy mieliśmy odjeżdżać;( A teraz tu w Polsce się jakoś dziwnie czuję, taka szara rzeczywistość... Pierwszy raz tęsknie za jakimś miastem :D Najfajniejszy jest klimat Turcji i wiecznie uśmiechnięci, pełni energii Turcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pogody to tak prawda, nie była za ciekawa, podczas mojego 7dniowego pobytu 1 padało, trzy dni nie było za bardzo słońca, więc wcale, aż tak bardzo się nie opaliliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kari masz rację lazurowe wybrzeże jest piękne, parę lat temu byłam wszędzie tam gdzie opisałaś w samym środku lata..... szkoda tylko że teraz jest tam tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari-dzięki za cynk z tym Neckerman'em,faktycznie jak porównałam ceny samych biletów i ofert z biura to zdecydowałabym się na opcję full wypas z biura.Plusem jest też to że człowiek jedzie na gotowe i niczym na miejscu się nie martwi. Pariss-to polskie biuro to,to?: http://www.mexicoentero.pl/contact Malinowa Trussskawka-napisz coś więcej.Bylaś na rejsie po morzu,czy może na kanyonie? Dobrej nocki Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w końcu pierwsza :) życzę wam miłego i słonecznego dnia ( u mnie się taki zapowiada :) ) dobrze, że jeszcze jest trochę ciepło, nienawidzę zimy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Witaj Pariss 👄 widzę, że urlop pełen wrażeń ;) no ale grunt, że zadowolona jesteś i marzenie swoje spełniłaś :) Ehh frogi to dobrze :) się wygrzewa w Alani :) a my tu już prawie jesień mamy :( dobrze, że na razie pogoda jest fajna i słońce jest, bo jak tylko przyjdą te pochmurne dni to depresji można się nabawić :( Pozdrawiam Was wszystkie 👄 buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś doszłam do wniosku, że za rok chciałabym jechać jednak do portugalii mam tylko nadzieję, że ceny mnie nie powalą :O i na all pewnie też nie mam co liczyć :O ale jakoś dam sobie radę:) teraz tylko muszę poszukać chętnego do towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×