Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona007

ona ma u nas mieszkac

Polecane posty

Gość nie wierzę no
no właśnie .........pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę no
nie rozumiem...........przecież to wasze mieszkanie..........wywalcie ich, to naprzwdę takie trudne?? Walizki za drzwi i do widzenia, zmienić zamki w drzwiach i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę no
no przepraszam bardzo........a im nie jest głupio tak komuś "siedzieć na głowie"???? Poza tym, czy oni, albo któreś z nich, są waszymi przełożonymi??? Bo z tego co czytałam wcześniej to chyba nie. Więc o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurza
o to chodzi, że to chyba jakieś cioty są :-o Boże, nie możecie ich wziąc i oznajmić, że od teraz mają 2 tyg na wyprowadzkę, potem walizki za drzwi i zmiana zamków - w końcu uprzedzaliście, wiec nie beda mogli mieć pretensji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę no
dokładnie tak, uprzejmie, ale stanowczo. To najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurza
cioty, cioty, cioty :-o kobieto oni mają w dupie, że wy chcecie remont zrobic ! co wy jezyka w gebie nie macie ?? dajecie jakis termin, i ich wyrzucacie, a nie bakacie niesmiało o jakims durnym remoncie - jezu, co za brak asertywnosci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgula
Kochana, to ze Twoj facet chce byc matka milosierdzia, to juz jasne. Ale dlaczego on jest taki dobry dla wszytskich, tylko dla Ciebie nie?! Dlaczego, do jasnej cholery nie zapytal Ciebie o zdanie, tylko jakas lafirynde do mieszkania sprowadza?! Ja w zyciu nigdy nie zgodzilabym sie na to, zeby mieszkala ze mna i z moim facetem jakas baba. A ten kolega, co z wami mieszka tez njie ma wstydu!ja nigdy nie wpieprzalabym sie nikomu na chatke. a Twoj pan skoro mieszkacie razem to chyba zna Cie na tyle, ze nie musisz mowic,a on i tak wie, ze nie podoba Ci sie to, ze ktos obcy u was ma mieszkac!!!!Otruj ta laske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×