Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xixixixi

jaki jest system pracy w ROSSMAN? chodzi o ilość godzin i dni w tygodniu.

Polecane posty

Gość xixixixi

niedawno miałam możliwość pracowania jako sprzedawczyni w małym butiku, ale zaproponowano mi pracę.. SZEŚĆ DNI W TYGODNIU z tego PIĘĆ PO DZIESIĘĆ GODZIN DZIENNIE i w sobotę siedem. i dwutygodniowy bezpłatny okres próbny. odrzuciłam. jutro mam rozmowę kalifikacyjną do Rossman'a. jak tam wygląda praca? jeśli tak samo - 6-7 dni w tygodniu po 10 godzin to ja podziękuję:/ ktoś pracuje w Rossmanie? i może mi powiedzieć, jak tam jest ze zmianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossmanka
hmm nie polecam praca w tym syfie 1, sa 4 nocki w niesiacu na 24-6 2,placa ok 600 z nadgodzinami 3, daja umowe na 1/2 etatu a pracujesz na 3/4 albo caly etat a urlop i inne swiadczenia masz tak jak bys pracowala na 1/2 4, zostaje sie 30 min dluzej aby posprzatac na poczatku codziennie poznie 2-3 w tyg 5,jest tam odp materialana a klienci i pracownicy tam kradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossmanka
jesli chodzi o nocki to w nocy sa przyjecia towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xixixi
dzięki. czyli norma jest - 6h dziennie? a ile razy w tygodniu? nockę jestem w stanie przeżyć, kiedyś pracowałam w Auchan i też tak bywało. i jak to umowa na 1/2 etatu a pracuję na 3/4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 latki na koloniach sa
nie polecam rossmana niby jest umowa na 1/2 a sie pracuje po 8 godz codziennie pamietam jak na poczatku wszystko mialo byc piekne lecz realia okazaly sie inne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znjoma pracowala tam miesiac i zrezygnowala mowila ze to ciezka praca ale ponoc i tak dlugo wytrzymala.Tam bardzo czesto potrzebuja bo nikt za takie grosze nie chce pracowac.Grosze daja a wymaganie maja duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xixixi
a jak to wygląda z rozkładem pracy na dni tygodnia? przecież nie pracuje się 7/7 chyba? ja naprawdę mam dużą wytrzymałość i jak trzeba to i 12h przepracuję. ale 3, minimum 2 dni w tygodniu muszę mieć wolne, bo mam jeszcze inne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie 6 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję od niedawna ale mogę już coś napisać na ten temat. Umnie w Rossmanie nie ma żadnych nocek, dotawa jest o 8:00, a sklep czynny od 9:00, pracuje się na 3/4 lub 1/2 etatu, na okresie próbnym mam jak narazie 7 zł za godzinę, grafik w tygodniu wyglada różnie raz przychodze na 5 godzin, raz na 6 a raz na 8, wszystko zalezy od kierowniczki która układa grafik na cały miesiąc dwie soboty w miesiącu są pracujące, niedziele mamy wolne. Jeśli chodzi o ciężkośc pracy to bywa różnie, raz jest lżej raz ciężej, ale to chyba w każdej pracy tak jest. Mozna się uczyc zaocznie, nie robią problemów, zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimilioner
wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×