Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati*

jak otworzyć przedszkole?

Polecane posty

Gość gość
Jak otworzyć to nie wiem, wiem jednak, jakie przedszkole jest godne uwagi. Na pewno jest to http://www.elfik.pl/ - tam dzieciaki czują sie fantastycznie, doskonale się bawią, ale też sporo ciekawych rzeczy sie ucza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jest w grupie przedszkola Fair Play. Jeszcze z nim 12 dzieci dodatkowo. Wychowawca główny jest i pomocnicy. Mnóstwo sportu i ciekawych zajęć. Nie ma sensu żałować, bo przedszkole gwarantuje według mnie udany start, nie tylko w życie szkolne później, ale w odkrywanie talentów. Marka sprawdzona, bo nie tylko w Krakowie mają oddziały, ale też w Rzeszowie, czy Warszawie. W czasie kiedy zapisywałem syna było spore zainteresowanie tym przedszkolem, ale jakoś się udało wcisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwierając własne przedszkole na pewno trzeba wyposażyć je w odpowiednie meble przedszkolne przeznaczone dla małych dzieci. Polecam wam zgłosić się do www.refas.pl Zajmują się produkcją mebli szkolnych i przedszkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zabezpieczeń przeciwpożarowych, o których była mowa w tym temacie to polecam wam się zgłosić do firmy www.tpa.com.pl Pracują tam świetni specjaliści od techniki przeciwpożarowej. Firma oferuje sprawdzone systemy przeciwpożarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmostu
Pomysł otwarcia przedszkola, bardzo dobry, u nas ostatnio otworzono dwa nowe przedszkola i z tego co wiem to mają pełne obłożenie. Oczywiście wyposażenie jest bardzo ważne, bo na nie głównie rodzice i dzieci zwracają uwagę. Bardzo porządne meble oraz zabawki do przedszkola znajdziesz na stronie https://www.moj**ambino.pl/107-przedszkole. Wiele przedszkoli tam kupuje wyposażenie i się sprawdzają. W przedszkolu do którego chodzi moje dziecko, też maja stamtąd sporo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to zawsze będzie dobry pomysŁ:) Tak mi się wydaje, dzieciaków od groma! Zadbaj o to,aby wnętrze było przyjazne, czyste i schludne. Oczywiscie tez zaplecze sanitarne musi byc na najwyższym poziomie i tu polecam w tym zakresie skorzystać z http://sanipol.pl/oferta/kabiny-sanitarne-do-przedszkoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym przedszkolu muszą znajdować się meble dostosowane do małych dzieci. Jeżeli jeszcze ich nie zakupiliście to polecam wam zajrzeć na stronę www.refas.pl Firma ta zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli przedszkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno musicie zakupić meble dostosowane do małych dzieci. Od siebie też mogę polecić wam firmę www.refas.pl Meble przez nich sprzedawane spełniają wymagania, są wysokiej jakości i mają niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli otwieracie własne przedszkole lub takie prowadzicie to polecam wam zajrzeć na stronę www.mobilnemiasteczko.pl Od nich zakupicie maty gumowe, elementy miasteczka ruchu drogowego oraz odblaski dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Jeżeli zakładacie przedszkole to polecam skontaktować sie z firmą, która profesjonalnie zajmie się  budową zabudowy sanitarnej. Firma  Sanipol  znajduję się w  Międzyrzeczu i wie jak takie zabudowy robić dla przedszkoli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×