Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Ja bardziej spinning niż rowerki w powietrzu, chyba szybko by mnie takie ćwiczenia zniechęciły dlatego wolę jeżdzenie na rowerkach stacjonarnych bardzo intensywne w grupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczelam biegac, spalam po 700 kcal dziennie. narazie robie 4 minuty marszu, 6 minut biegu przez godzine. Powiedzcie mi, czy jesli chce miec szczuple uda, powinnam przestac biegac? czy bieganie pomaga jednak sa rozne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl
Jedno pytanie: Czemu Wy do cholery nie chcecie mieć mięśni w udach??? Faceci nie lubią patyków, wolą raczej ładne, kształtne i umięśnione nogi. Byle się nie trzęsły przy najmniejszym ruchu (bleeee!) Najlepszymi sposobami na takowe nogi jest bieganie, dłuuuugie spacery, rolki, rower itp. A że rolki i rower ma niemal każda z nas, kosztów żadnych, a jak się z kimś wybierze, to kształtowanie nóg jest jedną, wielką przyjemnością. Tym bardziej, że ruch na świeżym powietrzu zdecydowanie polepsza nastrój, produktywność itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilala
@edimax: fajny zestaw ćwiczeń podałaś, ile już ćwiczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edimax
To jest mój pierwszy tydzień dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edimax
Zastanawiam się nad kupieniem tych spalaczy tłuszczu, które polecają przy tych ćwiczeniach. Próbował ktoś? Ile to w ogóle może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaklecia
może spróbuj tego z tych ćwiczeń, które podałaś. ThermLine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliska123
ja próbowałam. duża u mnie się poprawiło. razem z ćwiczeniami, daje moim zdaniem dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga_Goc i jak zadziałała endermologia? ile miałaś zabiegów i jak oceniasz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć! Ja polecam Wam gorąco ćwiczenia na hoola-hop z ugiętymi nogami. Zaczęłam się odchudzać końcem marca, a polegało to moje odchudzanie na odpowiedniej diecie plus godzinnym, codziennym machaniu na kółeczku. To brzmi dość niewiarygodnie, ale w ciągu 6 tygodni schudłam 5 kilogramów, a największy efekt widać właśnie na nogach - uda zrobiły się dużo szczuplejsze i takie ,,mocne". Jestem pod wrażeniem:) Niestety taki trening obciąża bardzo stawy. Kolana zaczęły odmawiać mi posłuszeństwa, byłam zmuszona pójść do apteki, tam polecono mi sól leczniczą Salco. Jestem w trakcie kuracji przy pomocy tego preparatu i jest bardzo dobrze - stawy przestały mnie boleć. Poinformowano mnie, że ta sól jest testowana i nieszkodliwa dla organizmu, więc nie trzeba się o nic bać. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamjj
Cześć Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp. http://sukcesosobisty.pl/ Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bright.side
No to dołączam do odchudzających:] Czytam te recenzje i czytam i faktycznie raczej chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
Witajcie jestem tu nowa i chciałabym się zapytać czy taki rowerek w powietrzu np. przez tydzień pomoże mi wyszczuplić uda jeśli będę go wykonywala przez 15 minut ? bo bardzo chcialabym wejść w spódniczke która teraz jest na mnie za ciasna :( czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna cwiczyc, miec diety itp, a nogi nadal zostają grube, jak w moim przypadku. Mi pomogła dopiero liposukcja ultradzwiękowa. Mam teraz chudsze uda o 6cm , dla mnie to dużo, bo miałam problem z dopasowaniem niektórych spodni, które w pasie były za duże, a w udach za ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
aha i chciałam jeszcze napisać że oprucz tego rowerka wykonuje jeszcze 45 minutowe skłony na stojąco i kilka minut kręcenie biodrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba też spróbuję - na pewno dobrze wpłynie na brzuch i może okrągłe kolanka nieco znikną ? Niestety- pozostałość po obżeraniu się słodyczami ( i na pewno uroda genetyczna -ale można ciut poprawić. Albo przynajmniej wierzyć że będzie ładniej) Pozdrawiam Rowerzystki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
Hej dziewczyny :) nikt już tutaj nie zagląda?? nikt już nie ćwiczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza9000
Muszę się pochwalić wam że dzisiaj rano udało mi się zrobić przez 45 minut skłony na stojąco , kilka minut kręcenie biodrami , 15 minut rowerek i do tego jeszcze 45 minut chodzenie po schodach tam i zpowrotem :) :) jak myślicie jak będę codziennie tak ćwiczyć przez tydzień lub półtora to wyszczupleją mi uda??? odpiszcie mi :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy działa to też na łydki .? ;oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a przypadkiem nogi nie robią się od tego umięśnione? Bo bardzo bym nie chciała tych mięśni na nogach. Są okropne. Na czy mam zacząć robić ten rowerek. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grassik
"na czym mam robić ten rowerek" .... ? Na rowerku idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 0087
Witam rowerzystki. Po pierwsze to świetny pomysł: ja ćwiczyłam taki rowerek przez ponad pół roku. Do tego dieta białkowa (z grubsza) :-) a efekt był taki, że w te pół roku schudłam 40 kg!! Tyle, że kładłam się na miękkiej poduszce pupą (jak tego nie robiłam to po jakichś 30 min zaczynał mnie boleć krzyż) i grałam na leżąco albo oglądałam film i tak przez 3 godziny dziennie co dzień w ramach rozluźnienia. W pewnym momencie już nawet nie czułam zmęczenia tym ćwiczeniem. Mięśnie nie przyrosły mi na nogach, za to uwidoczniły się na brzuchu (zwłaszcza jak ćwiczyłam dłużej z nogami zaraz przy ziemi a nie wysoko). Świetny patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Szukam aktualnie osób, które z powodu swoich kompleksów nie akceptują swojego ciała. Panie, które są w takiej sytuacji bardzo proszę o wiadomość na adres m.dalaszynska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna już niedługo więc trzeba cos z tym zrobić. Ja walcze z łydkami. Sa jednak najgrubsze. Kupiłam rajstopy modelujące, żeby jednak dało to troszkę lepszy efekt :) http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×