Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Coś mi się wydaje, że rowerek na nogi może być dobry ale na kręgosłup to już niekoniecznie... Może nie będzie to odczuwalne na początku ale takie obciążanie kręgosłupa na dłuższą metę może być zdradliwe także uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam 12 lat, 48kg i 160 wzrostu. Chciałabym schudnąć pare kg w udach, ale nie moge ; ( Może mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ćwiczenie są najlepsze aby zrzucić te pare kilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetqqqq
kochane, róbcie rowerek w powietrzu przez 5 minut a póżniej podnoście WYPROSTOWANĄ nogę do góry aż poczujecie ból pod kolanem. super sposób! sama tak robię i widzę efekty!! :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobów jest cała masa, gorzej jak z urodzenia nie są zbyt atrakcyjne. Od dłuższego czasu katuję się na orbitreku, zresztą korzystałam przez długi czas z oferty sport-shop i na brak sprzętu nie narzekam, natomiast nawet najlepszy nie pomoże na krzywe czy niezadbane. Pamiętam jak jedna z moich koleżanek nosiła nieogolone, na zimę zamiast ciepłego odzienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunatuma
oj praca nad szczupłymi nogami łatwa nie jest, a cóż trzeba pracować nad sobą. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką biegania i raczej nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarta121
no jasne, że nie jest. Ja codzizennie zasuwam na moim spokey indiana przez bitą godzinę i jest efekt, a tak bez tego to pewnie dobrze by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdisapearing
FITNESS NAWET DO MINUS 90 % Hej dziewczyny, polecam Wam nowy portal jaki wchodzi na rynek, mianowicie ofeterie.pl - ruszaja niebawem, w ich ofercie beda usługi podobne do usług groupona, siłownie, baseny, kosmetyki, ciuchy, kosmetyczka, fryzjer Na start proponują OGROMNE znizki, nawet do 90%. Aby nie przeoczyc dnia kiedy ruszaja zachecam Was serdecznie do polubienia ich na facebooku, by na biezaco byc z informacjami, oto link: www.facebooka.com/ofeteria Pozdrawiam i "do zobaczenia" na zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkakg
Ja mam problem z udami... Ważę 77kg przy wzroście 160zm. To o wiele za dużo. Przez ostatnie 2 miesiące udało mi się i tak schudnąć 6 kilo dzięki diecie. Ale moje uda wyglądają nadal fatalnie. Już nie tyle jest na nich celulit, ale takie zbitki tłuszczu. Stosuje pilingi, masuję się szorstką rękawicą, wklepuje balsamy.. jednak to na marne. A chciałabym kiedyś ubrac się w spódniczkę, albo chociaż nie wstydzić się pokazać w stroju kąpielowym. Doradźcie mi coś... błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka98
na szczupłe nogi to polecam ponad 2 godzinne spacerki, to bardzo zdrowe nóg, kręgosłupa, ale nie dla osób z otyłością nadmierną, wtedy tylko gorzej jest, ja lubię też sobie pobiegać w miejscu, albo na podwórku, ale teraz zima więc tylko miejscu ;/ takie codzienne spacery bardzo poprawiają kondycje całego ciała, nie tylko nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja86
Przyłączam się do "jazdy na rowerku powietrznym" hehe Dziś 5 minut tylko... masakra jaka słaba kondycja..ale mam nadzieje, ze codzień będzie coraz to lepiej, pozdrawiam i zycze wytrwalosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeliciousIzabela
tez se dolączam :) w sumie owerkowe cwiczenie robie juz od jakis 4 tyg i sa efekty! ;D polecam, nie meczy tak bardzo no i po czasie bol jest do zniesienie , a jak sie golada jakis filmik przy tym zapomina sie o nim zupelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeliciousIzabela
tez se dolączam :) w sumie owerkowe cwiczenie robie juz od jakis 4 tyg i sa efekty! ;D polecam, nie meczy tak bardzo no i po czasie bol jest do zniesienie , a jak sie golada jakis filmik przy tym zapomina sie o nim zupelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
DeliciousIzabela jakie dokladnie wykonujesz wiczenia i ile minut dziennie? szczupleja uda? Ja mam bardzo grube i umiesnione uda... Szukam czegosc co w koncu spowoduje, ze beda szczuplejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaszczescia
Dziewczyny! to naprawde pomaga! rok temu przez okolo 2 tyg robilam codziennie po 20 min i naprawde byly efekty spore! Dzis znowu zaczełam cwiczyc bo świetach troche mi przybyłu w udach;/ ale mysle ze 2 tyg i po sprawie;) naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
karramba a jakie cwiczenia wykonujesz ze stracilas 2 cm w udach? Ja tez chce stracic w udach bo sa grube i umiesnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczam się do was. Od niedawna zaczelam robić rowerek. Ja codziennie chodze po schodach 15 min. Mi to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaj całą prawde o Dodzie!
Jej były manadżer wyciąga brudy! Artystka nie płaci , nosi podróby, nie wyjeżdża do Stanów.... i http://www.flesik.pl/doda-nie-zna-angielskieg o-nosi-podroby-i-nie-wyjezadza-do-stanow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie codziennie biegam i ostatnio zaczęłam chodzić na endermologię i mam nadzieję, że będę miała pięne nogi na wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najeczka
cześć dziewczyny . ostatnio trafiłam na tą stronę i postanowiłam zacząć robić te rowerki w powietrzu . juz od 3 dni ćwiczę i widzę , że moje uda sie wyrobiły , znacznie lepiej wyglądają . ; o . z czego się cieszę . ja robi najpierw 20 brzuszków . potem rowerek 60 wymachów . i tak na zmianę . zwykle to robi tak do około 30 min . i czuję się o wiele lepiej . naprawdę polecam . ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×