Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Ćwiczenie 1 Zanim wstaniesz z łóżka, zrob coś dla swoich nóg. Usiądź na łóżku z wyciągniętymi nogami, oprzyj podeszwę jednej stopy o podbicie drugiej i naciskaj energicznie przez sześć sekund. Rozluźnij potem mięśnie i powtórz ćwiczenie zmieniając położenie stóp. Podczas ćwiczenia najlepiej oprzyj ręce przy tułowiu. Ćwiczenie 2 Ustaw się w ramie drzwi tak , żeby oprzeć obie ręce na wysokości ramion o jędną stroną futryny. Podnieś drugą nogę zgiętą w kolanie i naciskaj teraz piętą ku górze orzeciwną stronę ramy drzwi. policz do sześciu rozlużni mięśnie i powtórz to samo z druga piętą więcej na blogu http://ceratradzik.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam od wczoraj wieczorem i wiem ze to skutki przyniesie bardzo pozytywne...troszke moje nogi stacily sprezystosc wiec mam cala jesieni zime na poprawe ich wygladu;)oczywiscie stosuje tez suplementy diety aqua slimn i zastanawiem sie nad alli;)w ogole przydalo by sie utrata kilku kilogreamow wiec mam zamiar sie ostro wziac za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwała87
Do wszystkich na forum.Ten temat został założony po to żeby pisac o efektach itd.a nie klocic sie o nick o osoby tematem jest rowerek w powietrzu wiec nie piszcie ze nie dziala itd. skoro same nie sprobujecie.Piszecie "Robilam 3 dni i zadnych efektow"No dzieci efekty beda widoczne po dluzszym czasie a nie po 3 dniach to chore myslenie mnie dobija.Poza tym do tego trzebna dolaczyc diete albo ograniczyc chociaz slodycze i tluszcze pic duzo wody anie obzeracie sie, pijecie gazowane napoje albo piwo i myslicie ze schudniecie przy takim odzywianiu haha kupa smiechu.Ja zaczynam dzis ten rowerek po 15 minut dziennie przy okazji trzeba go robic nie wysoko tylko na 60stopni nd ziemia wtedy jest obciazenie i owszem rozrosna sie od niego miesnie jesli po tym nie rozciagniemy sie dobrze czyli conajmniej 10 min.trzymam kciuki za powazne osoby ktore wiedza ze aby schudnac trzeba byc wytrwalym a zal mi tych ktore chca schudnac w tydzien haha.napisze efekty po miesiacu czyli 31.10.2009r.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwała87
dluga trzymam za ciebie kciuki bo widze ze jako nieliczna powaznie podchodzisz do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut za jednym zamachem to powiem ciezko jest machac tymi nogami....jestem dosc wysportowana ale...heheh widac nei wystarczajaco;)nie jestem w stanie zarzucic noge na noge jak siedze...;)sa jak z waty....ja dolaczylam jeszcze do rowerka unoszenie bioder;)robie 3 serie po 50;)jak beda jakies efekty to napisze;)ale nogi wzmocnie napewno i miesnie brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoilMeeTangere
Też się do Was dołączam ! :) Będzie ciężko pewnie... Ale spróbuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawikq1979
Wytrwała 87 jakie efekty po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleU
nie wiem czy jeszcze kto tu zaglada na forum ale witam Was wlasciwie z identycznym problemem.. otoz moją zmorą podobnie jak Waszą są nogi.. to jest krotko mowiac-MASAKRA... i choc mojemu chlopakowi sie podobaja to ja widze w nich same wady. ! ;( dreczy mnie widoczny cellulit az strasznie to wyglada jak na siebie w lustrze patrze.. ;[ nie mam nadwagi jestem raczej ubita 61 kg. a wzrost 173 . nie wiem jak to zrobie ale do lata musze wazyc co najwyzej 50 kg. ;) a wiec jezeli ktoras z Was ma NAPRAWDE SKUTECZNE CWICZENIA Z NACISKIEM NA UDA, BIODRA, POSLADKI ORAZ LYDKI TO Z GORYY DZIEKUJE ZA NAPISANIE CZEGOS W TYM TEMACIE I WIEM,ZE PEWNIE JUZ DUZO BYLO TEGO ALE Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ.. pozdrawiammm i zycze skucesow kazdej z Was. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu do lata 50 musisz wazyc? a cwiczenia- stacjonarny rower, do zzygania, po 40-50 minut dziennie.. mozna ocipiec, ale efekty po jakims miesiacu beda.. tylko ze to dlugotrwałe i monotonne- jednak skuteczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia12345642
jak robić rowerek, bardziej w kółko czy bardziej poziomo? i jak wysoko nad ziemią? bo im niżej tym ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia w Krakowie gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu.Promocje!!! Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja xDe .
Proszę prześlij mi te ćwiczenia na adres madzia09858@wp.pl z gory dzieki;* czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja xDe .
Proszę prześlij mi te ćwiczenia na adres madzia09858@wp.pl z gory dzieki;* czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... sklep marokanski marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny zaczęlam czytać to forum bo mam starsze uda takie galaretowate, tzn tłuszcz jest widoczny ale taki jakby była tam woda. Mam problemy z tarczycą i biore leki, ale jakos ten tłuszcz nie schodzi czy miała z Was któraś takie problem i proszę o radę jak te uda doprowadzic do ładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->do Aldiksoal Spróbuj 8 ABS na nożki i rowerek w powietrzu mnie do pomaga ale i daje dobry wycisk. filmiki znajdziesz na Youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i jak wyniki;)ja zalozylam spodnie dwa rozmiary mniejsze,nogi wyszczuplaly wzmocnily sie ;)rowerek dziala,widac ze mam am miesnie;)jeszcze tylko odrobina tluszczyku zostalo na bokach ud ale to nie jest celulit;)jakies masaze z kremem wyszczulajacym i moge wyjsc na plaze;)rowerek im niezej nad ziemia tym skuteczniejszy....pozdrawiam Was wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swej strony bardzo polecam jazdę na rowerze na piękne nogi, bez obciążenia,w miarę najmniejsze, długie dystanse,a najlepiej jeździć interwałami, bo tak najlepiej spala się tłuszcz, czyli np. 1 min. intensywnej szybkiej jazdy i 3 min. powolnej,spokojnej i tak w kółko przez 30 min. najlepiej takie kardio robić 4-6 razy w tygodniu. a poza tym na ładną, jędrną pupę- stań w rozkroku i rób przysiady, im szerszy rozkrok tym cwiczenie jest trudniejsze,ale też mięśnie mocniej pracują. zrób 6 razy po 10 przysiadów, z czasem liczbę powtórzeń możesz zmiekszyć do 20. przerwa między seriami 15 sekund. to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakta0001
hej a możecie mi powiedzieć czy jest jakiś sposób na grube łydki i kostki? odkąd pamiętam zawsze miałam problem z tym,ale czy jest na to jakiś sposób? jakieś ćwiczenia? proszę o podpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
obciąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawd mówiąc nie miałam nigdy takich problemów, ale można by spróbować skakanki. Niedrogi sprzęt, ja kupiłam taką najzwyklejszą na hellhound.pl za nieduże pieniądze. Bardzo ładnie ukształtowały mi uda i łydki, więc może na kostki też pomogą. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
Rozciąganie jest dobre PRZED ćwiczeniami, ale nie ZAMIAST ;) Rozciągnięte mięśnie mają większą wydajność i łatwiej uniknąć kontuzji. Chociaż do Nordic Walkingu rozciągania specjalnie nie trzeba. Wystarczy kilka podstawowych ćwiczeń na początek - przysiady, skłony, rozgrzewka rąk. Chwytasz kijki (najlepiej 3segmentowe www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1287), zakładasz buty i jedziesz. 2-3 tygodnie regularnego chodzenia i efekty Cie zachwycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio obiło mi się o uszy, ze podobno bardzo łatwo można wyrzeźbić sobie zgrabne nogi ćwicząc na trampolinie. Znalazłam nawet taki zestaw na trampolina.org i zaczęłam się zastanawiać czy aby nie kupić sobie takiego sprzętu. W sumie to nietypowy sposób, ale na pewno jest przy tym mnóstwo zabawy. Co o tym myślicie czy macie może doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komfortowa, ty chcesz sie PRZED ćwiczeniami rozciągać? To gratuluję i życzę powodzenia. Masz kontuzję jak w banku. Wtedy nawet te reklamowane kije ci nie pomogą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka5070
Hej:) Tak sobie czytam Wasze forum i zastanawiam sie czy może byście i mi pomogły. Przy kolanach mam okropne fałdy skóry. Tak jak gdyby mięsięn rozlał się na bok. Przez to wyglądają strasznie masywnie... :( Macie jakies rady na to...?? Pomożcie. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najprościej będzie wzmocnić mięśnie nóg żeby nie były sflaczałe i nie wisiały? Ostatnio odkryłam świetny sposób na poruszanie się, wzmocnienie mięśni i przy tym zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, mam na myśli skakanie na trampolinie. Oglądnęłam kilka filmików o tym jak można ćwiczyć, zobacz zresztą tutaj: http://www.trampolina.org/tematy/filmy/ Takie skakanie super wzmacnia kości, przy fajnej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka5070
świetny pomysł, tylko, że za bardzo nie mam miejsca na takie wyczyny:( Prosiłabym raczej o coś co mogę zrobić sama w domu... :) Gdy mam nogi w górze to są wręcz śliczne ale gdy stanę na prosto to wszystko opada na doł ( coś w stylu bryczesów). Słyszałam, że foliowanie bardzo pomoga. Czy to prawda?? Czy można czymś zastąpić te olejki?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×