Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość pola_rz
Hej wszystkim dziewczynkom :) jakies 2 tygodnie temu zaczelam stosowac aerobiczna 6 weidera+folia na brzuch do ćwiczeń Rowerek w powietrzu+folia Hula hop i jestem bardzo szczęścliwa bo sa duuuże efekty. Nie jem po 18(ale zjadam wszystko normalnie) pije duzo wody i zapisałam sie na solarium :) polecam każdej z was taki zestaw a zobaczycie jakies bedziecie zadowolone:):) Życze wytrwałości bo lata tuz tuż Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_rz
aha jesli chodzi o tą folie to ja osobicie stosuje oliwke dla dzieci i nic więcej bo raz zastosowałam przepsi jednej z dziewczyn wypowiadającej sie tutaj i przezyłam szok od odparzeń :/ dlatego najlepsza oliwka i trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaaa90009
faktycznie ten rowerek w powietrzu daje efekty? :P bo ja ćwiczę co 2 dzień 8min buns legs i jeszcze takie inne ćwiczenia na nogi, robię je od kilku miesięcy no i fakt jest ogromna różnica, moje uda są bardziej wyrzeźbione i lepiej wyglądają ale brakuje im sporo do ideału :P zwłaszcza przez to że moja figura to gruszka i strasznie irytuje mnie ten tłuszcz/skóra zwisająca na udach na samej górze, wiecie to bryczesy :/ schudłam 25kg i za chuj nie mogę się tego dziadostwa pozbyć :( znacie jakieś skuteczne ćwiczenia żeby pozbyć się tego świństwa? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selty
Ćwiczyłam przez jakiś czas rowerek, jednak stwierdziłam że nie mam do tego cierpliwości. :) Dodam, że strasznie ze mnie leniwa osóbka. ;p Znalazłam za to inny sposób który jak dla mnie jest po prostu świetny. Mata do tańczenia. Zabawa i ćwiczenie w jednym. Straciłam dzięki temu odstający po zimie brzuszek oraz wyszczupliłam uda. Refleks też mi się polepszył. :D Polecam zwłaszcza dla tych Pań które normalne ćwiczenia zbytnio nużą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakta0001
a o co chodzi z tą folią? w czym ona pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensuu
ooo, i tu też wrzuiłas reklamę tego sklepu :O żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz663
jamaica86 posiadam taka tranpoline i skakanie na niej jest zabawne ale szczerze mówiąc bardziej dzieci maja z niej frajdę niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie przyłączę, ale 15 minut w powietrzu to dla mnie za dużo :) w udach mam gdzieś 63 cm, w talii z 82 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Lis
Różne grupy są na: olacola.mondozoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to głównie dajecie się nabierać na reklamy sprzętu sportowego i preparatów wyszczuplających działających cuda... a wystarczy naprawdę ćwiczyć..rowerek leżąc jest świetny bo można go robić bez większego wysiłku i kosztów w domu oglądając film lub nawet czytając książkę..zacząć od kilku minut..odpoczywać i znowu tak żeby ćwiczyć w sumie godzinkę... z czasem przerwy będą coraz rzadsze, cudów nie ma nic nie dzieje się szybko, to kilka miesięcy pracy.. Duzo pic wody i jak najwięcej chodzić... do tego chłodny prysznic i masaż po kapieli... efekty będą ale na to trzeba czasu...dla leniwych doraźne sposoby są na moment...wszystkie preparaty, urządzenia plastry..itp to bujda na resorach jeśli nie zmieni się swojego zycia i nie zacznie systematycznie uprawiać jakiejkolwiek formy ruchu..nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście bieżnia, rower jak najbardziej tylko to dodatkowo wymaga sprzetu lub pójscia do siłowni...zresztą to też polecam, w grupie zawsze lepiej się ćwiczy. Chciałam tylko napisać o najprostszej metodzie dostępnej bez wydawania kasy i wychodzenia z domu...odrobina chęci i samozaparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka ;D
Cześć; D Bo właśnie ja mam inny problem, mam za chude nogi i chciałabym mieć trochę głupsze uda. Wiem wiem trzeba więcej jeść ale właśnie mi to i tak nie pomaga ; / Pomóżcie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia .
prosze prześli mi na e-maila te wiczenia na nogi ! .. juleczka924@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie się wydaję, że żeby mieć szczupłe nogi to wystarczy co nieco poćwiczyć. Można jeździć na rowerze, rolkach, albo chodzić na jakiś fitness. Przecież są specjalne zajęcia, które mają na celu to, żeby wyrzeźbić nasze nóżki. Ale można sobie te wszystkie ćwiczenia jakoś urozmaicić. Np. można poćwiczyć fitness na trampolinie. Zresztą zobaczcie same;) http://www.trampolina.org/2009/04/fitness-ze-stevem-na-malej-trampolince/ jak on tak podskakuje na tej trampolinie to do samego patrzenia trochę mnie nogi bolą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugoblack85
Witam serdecznie ! Posiadam konto na stronie Take a Gift. Ta strona jest poprostu niesamowita. Dzięki temu serwisowi można zupełnie za darmo otrzymać świetne nagrody, od akcesoriów elektronicznych, po konsole do gier , komputery , laptopy , komórki i inne . Na prawdę warto! Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie z tego linku: http://www.takeagift.pl/polecam:135150 Jeszcze kilka zdań o stronie: Wszystko polega na zbieraniu punktów, które można później wymieniać na nagrody za free. JAK ZBIERAĆ PUNKTY? Jest to banalne: 1. Zaproszenie osoby (450 PKT) 2. Za codzienne odpowiedzi na pytania (4500 PKT) 3.Za klikanie w reklamy (1000 PKT za jedna reklamę) 4.Za codzienne logowanie się (100 PTK) Pendrive 4GB Kingston jest dostępny od 10k PKT, więc kilka zaproszeń,odpowiedzi i już macie nagrodę! Ja już zamówilem Pendrive 8gb i wczoraj go dostałem :) ! Strona jest polska, więc wszystko jest łatwe w obsłudze, z zamówieniem nie ma najmniejszych problemów. Jeżeli zarejestrujesz się teraz dostaniesz gratis koszulkę ! Jeszcze raz podaję link do rejestracji: http://www.takeagift.pl/polecam:135150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $$$Marta$$$
Hej laseczki:) Pytacie o sposob na szczuple lydki. Skakanka jest najlepsza:) Po 5 min miesnie lydek tak blola, ze hej. zreszta skakanka jest dobra na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi123
Witam;) mam nadzieje ze mi pomozecie.. czy rowerek w powietrzu jest dobry na szczuplejsze nogi bez widocznego ich umiśnienia? szczegolnie chodzi mi o lydki. bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam goraco;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1522
Hej dziś zrobiłam to pierwszy raz... Po dwóch minutach wymięłam. Robie to 2 razy dziennie po 3min. Do tego jeszcze brzuszki i przysiady. A około 20.00 Biegam MAM JUŻ dość tych grubych nóg... :) Zaczynam, razem z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuNia ; DD
Hello ; )) Też mam grube Łydki ; (( I od dzis cwicze z wami ; ))) miłe towarzystwo i wgl:P (ejjj Laski mam do was pytanko czy na 15 lat mieć 156 (44kg) cm to wstyd ;( bo chlopacy w kl mi dokuczaja/;) Pozdrowienia ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka23
Witam! Magi 123 bez obaw rowerek w powietrzu jest alternatywą dla zwykłego właśnie ze względu na łydki, ćwiczysz bez obciążeń zatem tracisz tłuszczyk, a nie nabierasz widocznych mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia.19
Hej Kobitki ! Jakie macie cwiczenia na nogi chudsze i bez mieśni .? :) pozdrawiam was wszystkie ;* prosze odp ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokosanka
Ja duzo skacze na skakance i ogolnie dieta bialkowa w mojej wersji czyli zmodyfikowana z produktow ktore lubie jesc. Duzo jablek przede wszystkim. Poza tym kremy z serii AA szczuple cialo (sa bardzo tanie). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobić, żeby
na smukłe łydki rowerek w powietrzu? ok, od dziś zaczynam :) a co zrobić, żeby wyszczuplić uda na wysokości kroku? wymachy wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....x...a....c...
mam miesiąc, aby miec szczupłe nogi! biodra 94cm, łydka 36cm, uda 54cm. chce jezdzic na rowerze i skakac na skakance 300podskoków obónóż i 300 raz jedna raz druga. ale po rowerku rosną lydki, a ja chce je tez wyszczuplic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoLoLoWa
Witajcie ;) Również mam problem z "grubymi" nogami. Głównie w udach. Chcę pozbyć się tego okropnego tłuszczu! Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby któraś z was podała mi jakiś sposób aby je wyszczuplić, głownie coś ćwicząc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No stress:)
Cześć dziewczyny:) Mam taki sam problem jak Wy, tzn. "grube łydki" i to w dodatku w różnych rozmiarach:) do niedawna oprócz odstających uszu był to mój życiowy problem:) w dodatku przy wzroście 183cm nie mogę ich nawet wysmuklić obcasami:) Przestałam się przejmować i stwarzać sobie problemy:) teraz stwierdzam, że najbardziej mój problem jest widoczny właśnie dla mnie... Mimo grubych łydek, odstających uszu i zbyt wysokiego wzrostu słyszę, że jestem atrakcyjna, więc czym tu się przejmować??:) w dodatku studiuję na awfie więc żadne ćwiczenia nie są mi obce i nie mam zamiaru z nich rezygnować:) a zdecydowanie najlepszy na wszystkie partie ciała jest BASEN:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×