Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znienawidzony 24

moja 20 letnia dziewczyna ma do mnie pretensje

Polecane posty

Gość znienawidzony 24

ze nie siedze u niej calymi dniami i nocami..no ja rozumiem spotkac sie na 2-3 godzinki seks jakis filmik pogadac itd i do domku bo jutro do pracy..a ona by chciala zebym jej poswiecal 24 godziny na dobe..dzis do niej dzwonie i mowie zadowolony ze szef przedluzyl mi umowe o 2 miesiace a ona w ryk bo jej nie bede poswiecal wiecej czasu i cieszylaby sie jakbym nie mial pracy i siedzial u niej caly czas !!! :o przeciez to jest chore!!! nie moge z nia siedziec przez 24 godziny bo sie soba zndzimy!!! jestesmy ze soba 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brother Louiee
odstąp mi tą suczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktoreee
takie 20 latki to niezaspokojone suczki ktore lubia chowywyac sie jak dziwki i ciagle chca sie jebac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidzony 24
a dziewczyny co na to sie wypowiedza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traktujesz ja jak jakiś przedmiot moim zdaniem:/ Piszesz ze rozumiesz spotkac sie na 2-3 godzinki i ze na sex Bueheheh Co Ty z nia tylko dla sexu jestes?;/ Załosne:/ Bardzo jej wspolzczuje wiesz?:) Skoro jestescie ze soba 2 miesiace to bardzo mnie to dziwi ze nie chcesz sie z nia non stop spotykać;) Heh uuff jak dobrze że ja trafiam na facetów, którzy [gdybym im tylko na to pozwolila] spedzali by ze mna cały swoj wolny czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Ja też chciałabym spędzać z moim chłopakiem 24 godziny na dobę! I jesteśmy nie 2 miesiące a 3 lata:) Tak już jest, ale wiem, że po pracy jest zmęczony i chce położyć się spać. Rozumiem. Ale skoro ktos kogoś Kocha to chce z Nim być cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Ale co? 2-3 godzinki? Dziewczyna chce nacieszyc sie Tobą, noo ale skoro wpadasz do Niej na sex i na film to uhuhuhuuu biedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Pamiętam jak mój chłopak kiedy byliśmy ze sobą 2 miesiące potrafił przyjechac do mnie po pracy nawet na kilka godzin - pomimo że mieszkaliśmy wtedy 100 km od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on durny - film sexik ona- ryk poniewaz przedluzyli mu umowe moim zdaniem pasują do siebie jak ulał :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidzony 24
no ale ja tez chodze do pracy i tez musze wypoczac a ona zachowuje sie jak glupia i teog nie rozumie...Z reszta u mnie w domu tez potrafi siedziec do 1-2 w nocy pozniej musze ja odwozic bo mieszka na 2 koncu miasta juz nie wspomne o tym ze rodzice nie sa zbyt zadowoleni jak ona tyle czasu u nas siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
landrynka007 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Noo też nie byłabym zadowolona gdyby ktoś siedział u mnie w domu do tej godziny....ktoś obcy. To pogadaj z Nią o tym, że rodzicom to nie pasuje - bo później z jednej strony będzie Cie ona nachodziła i dręczyła a z drugiej rodzice - że z kim Ty sie spotykasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissFoch
jak by moj mi tak malo czasu poświecał to juz dawno bym z nim zerwala. az dziwie sie twojej suczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Jak już w ciągu 2 miesięcy tak bardzo Cię drażni to zastanów się czy warto w dalszym ciągu być w tym związku. ROZMOWA to podstawa - jeżeli nie dogadujecie sie to wybacz, ale nie warto sie w to bawić:) Poza tym, no zaraz zaraz, a Ty co na budowie pracujesz, że aż tak jesteś zmęczony? A może magazynierem jestes? Bo tego typu praca meczy:) Albo weź niech dziewczyna zacznie do koleżanek chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidzony 24
no wlasnie i w tym jest problem bo ona chce u mnie do tej godziny siedziec i nic sobie z tego nie robi a jak ja u niej jestem i mowie ze juz musze wraca to specjalnie przedluza spotkaniee zebym tez wyszedl pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
tez mialem taka lafyrynde,rzucilem po miesiacu,non stop pretensje ze czsu jej nei udzielam,w dupie to mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
Ot dobrały się dwie baby w związku, co Ty postawić się nie umiesz? Mówisz "słuchaj - rodzicom nie pasuje to, że przesiadujesz u mnie do późnej godziny - obrazaj sie jak sobie chcesz, ale nic na to nie poradzę" Ona Cie rzuci i będziesz miał spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tWOIM WIEKU SEX 2-3 godziknki, stary i to ma byc Twoj najlepszy okres...ehhh :) a tak serio powiedz panience zeby sie bardziej ogarnela i czyms zajela i ze w wekendy mozesz jej poswiecac wiecej czasu a jak nie zalapie to kup sobie wygodne buty i wiiieeej ...widocznie to nie ta. Bo jak cie strzeli amor na prawde to nawet jak bedziesz spal 4 godziny przed praca to nie bedziesz zmeczony....po prostu musi byc chemia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaaa
dam glowe, ze podupczy ja jeszcze z miecha i rzuci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
"Bo jak cie strzeli amor na prawde to nawet jak bedziesz spal 4 godziny przed praca to nie bedziesz zmeczony....po prostu musi byc chemia " Dobre dobre i prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta milosc....
Tak Landrynka...albo prosto ze wspolnej imprezy pojedzie na 12 godzin do przcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidzony 24
magazynierem - cos kolo tego pozatym ona zachowuje sie tak kaby nie miala nikogo z kim moglaby sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna zdecydowanie przesadza, ale jeśli ty tylko na seks do niej wpadasz, to trochę też nie tak. Swoją drogą znam takie, które się obrazają jak im facet nie wyśle przez godzinę żadnego smsa :/ jakieś to wszystko chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
"dam glowe, ze podupczy ja jeszcze z miecha i rzuci " --- oj nie wiem, chłopak psychicznie wykończy się:D Potem ją rzuci, a Ona będzie do Niego wydzwaniała, błagała wróc, zmienie się..wróci i dalej będzie tak samo:P Kto ułoży dalszy ciąg historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
popukaj ja jeszce troche i olej ja bym tak zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi10100
landrynka007---> sama prawda :) a czy twoja laska nie jest przypadkiem blondyneczką ? ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
PIXI Czytaj : moja 20 letnia dziewczyna ma do mnie pretensje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi10100
sorki sorki freudowskie niedopatrzenia :) bo jak czytalam to mialam wraznnie ze ma tak z 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale doradziliście heh
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk adas
ale te mlodye doopy sa gupie,do roboty a nie fochy stroic,tylko taka w zad kopnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×