Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tak sie zastanawiam

Czy podoba się Wam imię Karolina?

Polecane posty

Gość gdsdgs
i jak to koleżanka wyżej ujęła, wredne oo tak, wredne i podstępne, ale co daje im siłę i radzą sobie ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casdad
no dziwny fenomen ale ja mam tez takie odczucia co do karolin:) ciekawe nie? osobiscie mi zawsze podobalo sie to imie, i mimo ze popul nie lubie to jakos brzmi inaczej....neisttey za dyuzo karolin w rodzinieu wec dziecka tak na pewno nei nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Szkoda mi ludzi, którzy myślą, że imię albo znak zodiaku kształtują osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek00956
jak by mi sie kiedy trafiła,a moja żona urodziła córke to na pewno bym nie dał jej imienia karolina ,-karolina to dziewczyna nieodpowiedzialna myśląca że jej dupa to wsystko załatwi,chłopów obstawiona w koło,przeważnie nimfomanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza Trzepiekońska
Mam dwie kolezanki Karoliny i obie są fajne i ładne laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinaaColada
Różnie może być , to zależy od charakteru , jedna Karolina będzie lekkich obyczajów a druga przykładna pracowita a kolejna jeszcze inna ... Nie powinno się osądzać innych po imieniu .. może się podobać albo nie .. nie wszyscy są tacy sami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podoba. Każda karoline jaką znam to wołają karolina daje ... za dwa wina i wgl tak dziwnie mi się te imie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć tak na imię, bo mama chciała, ale ojciec uparł się na Katarzynę i tak zostało. Karolina to ładne imię coraz rzadziej dawane dziewczynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nie podoba, ale nie znajdziesz imienia które kazdemu by sie podobało, dlatego ja nawet nie pytam czy się komus podoba czy nie, to moja sprawa i męza jak damy dzidzi na imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula.
Moje drogie dzieciaczki! Kasia to ładne imię ,więc jak się pisze o imieniu Karolina to nie wpierdalaj mi tu z tekstem : Oh,Ah Kasia,Asia,Basia to takie mdłe , mdła i omkła jesteś Ty pomysl o osobach,które noszą to imie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpszok mupaczaki
Kojarzy mi się z tępą i otyła dziewuchą w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririririri
ja bym tak nie nazwałą dziecka, bo to imię jest juztak cholernie POPULARNE, że obecnie w klasie jest 5-6 Karolin... tzn. w tej chwili jest spadek popularności tego imienia na rzecz innego - JULIA- więc pewnie rówieśniczkami towjej córki będą same Julie... będzie miała z 10 Julii w klasie. daj dziecku na imię jakoś bardziej oryginalnie, np. zamiast mega popularnego Karolina daj Kalina... podobnie, ale nie bedzie miałą 5 imienniczek w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaa :DD
Mam na imię Karolina :D I mi się to imię bardzo podoba Lubię jak ktoś na mnie mówi Karolcia :D Uważam że to jest najpiękniejsze imię ;** I kurwa pie***le wszystkich którzy mówią że imię Karolina jest brzydkie :D Pozdrawiam wszystkie Karoliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
Dobre dla prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoolcia :*
Ja mam tak na imię kiedyś go nie lubiłam ale teraz uważam to za najładniejsze imię na świecie . Może jestem trochę wredna itp. ale jestem pracowita i śmiała oraz nie jestem zacytuje tu kogoś grubą i tępą dziewuchą bo jestem skromnie mówiąc :) najlepsza uczennicą w mojej klasie . To imię nie jest popularne ponieważ nie znam nikogo z mojego rocznika noszącego to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliny to takie
samochwały zadowolone z siebie, choć tak naprawde nie mają sie czym chwalić, chyba że boczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrhfye
KAROLINA NIE PODCHODZ !!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktoja109
Dla mnie Karolina to Bardzo ładne imię :) . Bardzo mi się podoba :) Są fajne zdrobnienia : Karolcia, Karolinka... Więc jak imię dla dziewczynki to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydne. Jest tyle ładnych, niekoniecznie popularnych imion. Umiem się obronić,ale gdyby nie to, to taka jedna karolina zniszczyłaby moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia

Mi się bardzo podoba ponieważ mam tak na imię to fajne imię!😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia

Mi się bardzo podoba ponieważ mam tak na imię to fajne imię!😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia adidas

Bardzo podoba mi się te imie ponieważ to fajne imię bo mam na imię Karolina

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia adidas

Mam na imię karolina to fajne imię

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne imię. Jedna z moich córek ma tak na drugie. Choć to po tacie bo ma na imię Karol. I bardziej pod tym względem dostała je na drugie ale mimo to jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×