Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małgoś1

jak byc szczęśliwa jak brakuje kasy od 1-ego do 1-ego?

Polecane posty

Gość Kiziii
ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zaradna wie po co
natura dała jej cipke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra
Znam temt. Moja szwagierka robi tak: 1. podjęła kształcenie w zawodzie który zawsze będzie - jest nauczycielką.Płąca może i nie taka zniewalająca ale wolengo to ma .. 2. jej mąż NIE CHCE podjąć lepszej pracy(choć i wykształcenie średnei ma i jakieś doświadczenie ) - boi się ! Dlatego zarabia o 1/3 mniej od niej . 3. ich 2 dzieci jest nauczona nie wypowiadac swych życzeń : nie chcą jeździć na kolonie czy obozy ! ( jeśli już to takie z kościoła dofinansowane za 150 zl) ani nowych ubrań ! jeśli już mocno coś chcą to piszą do mnie !!! 3. mieszka u swych rodziców w jednym domu .Jakoś przeyżją bez pieniędzy na węgiel , rodzice nie dazą zamarznąć ani dzieciakom o głodnym żoładku iśc do szkoły ! 4. Nie wyjeźdzają nigdzie bo ich nie stać - za to potrafią przez 2 tyg siedzieć u mnie , korzystać z wszystkiego ( woda ,pralka , komputer ,lodówka , rower ,samochód itp ) za DARMO.Nigdy sienie odwdzięczjąą bo ich nie stać! 5. przed świętami ich dzieci piszą do mnei że chciały by to i tamto ale rodzicó nie stać ......czasem mięknę i coś im dorzucę 6. Moja szwagierka nie myśli podejmować dodatkowej pracy np w wakacje ( mój kolega nauczyciel np całe wakacje pracuje za granica bo nową elewacjena domu chce położyć) a ona i jej mąż nie muszą n ic -więc nie robią I zawsze im starcza!!!!! Powiedz czy to nie jest genialne !! tylk otrzeba trochę bezczelnego samozaparcia ,reszta przyjdzie sama.Możesz jeszcze okrasić swe żądania wzbudzaniem winy w powinowatych ,że oni majaa ja nie mam .... na pewno skruszeni dadzą na coś do garnka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×