Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przyjaciel_35

W-wa/Żonaty 35 latek szuka stałej przyjaciółki

Polecane posty

Jestem dobrze zbudowanym brunetem, dyrektorem sporej firmy. Poznam delikatną, spokojną i lojalną dziewczynę bez nałogów. Wiek do 25 lat.Wzrost do 170 cm. Mile widziane długie włosy i zgrabna sylwetka. To nie jest oferta sponsoringu, tylko szczerej przyjaźni i pomocy. Proszę o przemyślane fotooferty całej sylwetki. Prześmiewcy, prostaczki i słuchacze radia ma ryja - spadać na szczaw.Olewam wasze wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_____
żona jest na pewno zachwycona, że chce sie z kimś szczerze przyjaźnić i komuś pomóc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle_sama
ale wymagania niema co skoro to tylko przyjazn to po co ma byc ladna i zgrabna??brzydsze tez moga byc dobrymi przyjaciulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie
żona na to - "wreszcie przestanę mieć poczucie winy z powodu mojego przyjaciela" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Jeśli chodzi o przyjaźń, to wygląd jest najważniejszy. Dawno nie czytałam czegoś równie pustego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna zofia
a na czym ta przyjaźń i wzajemna pomoc mają polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to na czym
nie wiesz, kawa, ciacho,buzi, buzi, za kolanko, za rączkę i do łózka :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten znowu tutaj
???? do lez mnie rozbawila przyjazn mlodej, delikatnej spokojnej i lojalnej dziewczyny z dyrektorem sporej firmy :D :D :D :D :D :D :D jak rowniez przemyslane oferty calej sylwetki :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten znowu tutaj
"zawsze kiedy Go poprosze" - obudz sie dziewczyno. jesli myslisz ze facet bedzie zostawial rodzine i jechal zeby ci "pomoc" w kazdej chwili to sie grubo mylisz. a korzystac ci wolno, ktos ci zabranial? nie, wiec lec do niego biegusiem. biegnac zastanow sie ile czasu taki uklad moze potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl
"to nie jest oferta sponsoringu" czyli za darmo laskę do łóżka poproszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzie_wico
a na czym ta pomoc miałaby polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamela
strasznie obłudny z ciebie typek pepe a dziewczyny jakby czytały forum znalzały by Twój wczesniejszy wpis ogłoszeniowy na forum uczuciowym czyzby te kobiety które tam zgłosiły chęc nie odpowiadały Twoim wymaganiom? Takie miały byc fajne...tyle tylko ze z zobowiązaniami o ile pamietam miały dzieci a jak z Twoimi zobowiązaniami? Ja tworze Twój psychologiczny obraz Facet szukający przygody lalki bez zobowiązan ale na tyle głupiej zeby z byt duzo pytan nie zadawała....zycze powodzenia. Mnie bys nie pasował raz za młody czyli mało dojrzały a dwa za pusty jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko po 60
młodsi nie mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamela ta prawdziwa
no cóz podszywaczu mógłbys chociaz wymyslił cos oryginalszego, ale nie mozna tego wyagac od pustaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podszywaj się.Ja Jestem prawdziwa.Czekam na zgloszenia. Właściwie kobiety też mogą być..... Lubię duże łechtaczki.Mam tylko jeden warunek. Muszą być jedrne i soczyste.Gwarantuję super orgazm. Na życzenie mogę być ze swoim kolegą. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem prostaczkiem ani prześmiewcą. Radia nie słucham :) Jestem zainteresowana, ale czy masz krótkie włosy i zgrabną sylwetkę. No i powyżej 180 cm? Proszę o przemyslaną fotoofertę całej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za poparcie.Też tak uważam.Jesteś ok. Janusz jest chyba mądry inaczej...Cóż współczuję mu. To przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millagros, nie czytałaś chyba uważnie tego co pisałem wczesniej. To ja czekam na fotki + numer telefonu.Mam mniej niż180 cm. Jeśli Ci to nie odpowiada, to trudno nie spotkamy się. Powodzenia z wąsaczem Januszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz to złodziej topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy
"To ja czekam na fotki + numer telefonu." tego nie napisales, prostaczku. juz uwazaj, jak chetnie dziewczyny ci podadza swoje nry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesh-ka
Jestem zainteresowana. Agnieszka/studentka/bez chłopaka/23/168/biust 5/szczupła . Fotki wysłałam.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"krzywy prostaczku\" - muszę cię niestety zmartwić. Już mam 2 zgłoszenia z numerami telefonów.Czekam na następne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×