Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przyjaciel_35

W-wa/Żonaty 35 latek szuka stałej przyjaciółki

Polecane posty

Gość MAARGERYTKA NASTĘPNA NOWA
2 posty i kim Ty jesteś? Nikim, wiesz? Zero wiarygodności. A KASA_ już przegrała :D Tak jakoś wszyscy ujadają na gnojków i gówniarzy ale chętnie z nimi gawędzą. I kto tu jest naprawde psychicznie chory? :D Powodzenia z malinami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maargerytko, może faktycznie warto byłoby się spotkać i pogadać... Chyba muszę ładnie poprosić pepe o kontakt do Ciebie. Może się zgodzi.Jeśli tak, to odezwę się szybciutko i umówimy się na babskie ploty, może nawet o pepe (hi,hi). całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnoje do nauki a nie do postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100 - ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100 - ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sto dziesięć procent tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam te posty i wiecie co ? Dochodzę do wniosku, że gnojem lub gowniarzem można być nie z racji wieku, ale z powodu niedojrzałości psychicznej lub podłości. Gnoje - szkoda mi was - jesteście naprawdę śmieszni cha, cha.... Pozdrawiam pepe, maargerytkę i kasa_ndrę. Fajnie byłoby pogadać razem przy kawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są wakacje ignorancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są wakacje ignorancie
a wy, cipki, pamietajcie, ze jestescie tutaj z woli pepe i tylko dla niego jeszcze nie widzialem zeby sie jakies osoby zechcialy spotkac po jednym dniu znajomosci....... jakiej znajomosci? laski wy nic o sobie nie wiecie, a juz chcecie na kawe ciekawe, o czym tam bedziecie nawijac, chyba o gnojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrego wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zwykłym zazdrośnikiem i wtrącasz się tam gdzie cię olewają... Z maalinką i maargerytką mamy podobne poglądy na życie i chociażby dlatego chciałybyśmy spotkać się w realu i poplotkować.... Wszystko jednak zależy od woli pepe, ponieważ tylko on ma namiary do nas wszystkich.Jeśli je nam udostępni, to kto wie co może fajnego wyniknąć....Może nawet dla pepe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też podwyższam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się.Mam na imię Agnieszka, 20 lat/160 cm wzrostu i ładną buzię. Nie palę, nie piję i nie mam chłopaka.Oczywiście mogłabym mieć, gdybym tylko zechciała.Zawsze podobali mi się jednak mężczyźni starsi ode mnie. Ustabilizowani życiowo i potrafiący zaopiekować się należycie młodą dziewczyną, która nie ma dużego doświadczenia w seksie opr.pettingu (jestem dziewicą).Fajnie że są tacy faceci jak Pepe. Za moment wysyłam mu swoje fotki.Niestety na razie mam tylko takie w kostiumie kąpielowym, ale może nie będzie to problemem..... Całuski P.S. Ojciec rydzyk do lasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na 1000 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna nowa
to na pewno pepe robi sobie reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie przejmuj się zazdrośnikiem - nieudacznikiem. Jak zapewne Zauważyłaś, na moje ogłoszenie odpowiedziało już kilka fajnych dziewcząt. Z dwiema spośród Nich spotkałem się na rozmowę przy kawie.Są naprawdę ok. Może też tak pomyślisz kiedy z Nimi pogadasz \"od serca\" ? Wciąż czekam na obiecane fotki.... Pozdrawiam gorrąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstepnie zainteresowana
po co Aga ma gadac od serca z tymi dwiema dziewczynami? wyjasnij pepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pepe za wyjaśnienie sprawy. Nie przeszkadza mi, że było już kilka zgłoszeń. Może faktycznie dziewczyny są ok. i warto byłoby je poznać naprawdę blisko, hi, hi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dzięki temu zaprzyjaźnią się ze sobą i może też ze mną..... Kto wie co z tego wyniknie.....Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstepnie zainteresowana
zaraz zaraz czegos nie rozumiem. szukasz przyjaciolki a dlaczego chcesz zapoznawac te przyjaciolki miedzy soba? worzysz harem czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej grono dobrych przyjaciół.Czy coś więcej z tego wyniknie, czas pokaże..... Jeśli Jesteś naprawdę \" wstępnie zainteresowana\" napisz do mnie na maila. Może też załączysz jakieś fotki ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstepnie zainteresowana
na poczatku nic nie mowiles o gronie tylkkjo o jednej osobie..... na maila napisze, chyba ci sie nie spieszy? dobrze by bylo jak by dziewczyny potwierdzily to co o nich napisales. nie ladnie jest mowic o kims za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstepnie zainteresowana
czesc kasandro szukasz starszego mezczyzny czy kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no właśnie co z tym spotkaniem? Nie mogę się doczekać kiedy poznam kasa_ndrę, maalinkę i resztę... P.S. Nie jestem bi, ale..... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna nowa
mowilam ze to pepe!! akurat mozna uwierzyc ze kasandra sledzi ten topic i w kazdej chwili kiedy pepe da jej cynk ona ma dostep do neta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×