Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cemoi

czy wszyscy faceci tak sie tego boja

Polecane posty

Gość Cemoi

Czy wszyscy faceci boja sie slubu? Jestem w dlugoletnim zwiazku, wszystko jest niby ok, ale kiedy tylko poruszam temat malzenstwa (a nie robie tego juz czesto) On az sie wzdryga. Wkolo widze tyle malzenstw i to dosyc mlodych i zastanawiam sie czy wszyscy mezowie zostali zmuszeni do ozenku, czy ja tak po prostu trafilam. Moj chlopak mnie kocha, zalezy mu na mnie, ale chyba jak widac niewystarczajaco. Skoro chce byc ze mna cale zycie co mu szkodzi sie chajtnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu czas, facet moze nie lubi być stawiany pod ścianą. Jezeli podejmie taką decyzję to sam ci to powie, a jezeli bedziesz go naciskac to faceta szybko spłoszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
mam 23 lata i nigdy nie mialem dziewczczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniem na pytanie
A po co ci ten ślub ? Skoro stworzyliście trwały związek na całe życie, to co Ci szkodzi nie pobierać się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet jest z babką
dla ciupciania a nie dla związku to jasne, że się boi ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
nie tyle boi, co go zwyczajnie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałem sobie
prawda, zgadzam się z przedmówcą niektórzy nie chcą ślubu, bo po cholerę mi jakiś papierek, który zaświadcza o mojej miłości do partnerki. czy musimy przysięgać ją publicznie,bo co?inaczej nieszczęśliwi będziemy?a związki bez ślubu często są szczęśliwsze.partnerzy dbają o siebie,i cały czas starają się o swoje uczucia.wiadomo wtedy,żejeśli będzie się dziać źle jest prostsza droga odwrotu. jestem przeczinwy małżeństwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mają pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu faceci muszą dorosnąć do roli męża i ojca ;) ... tak jak kobiety do roli żony i matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwa
sa o tyle dobre, ze jesli facetowi cos sie stanie to po jego sm ierci kobieta bedzie lepiej zabezpieczona, roznie sie dzije, wypadki chodza po ludziach, nie mowiac juz o tym ze kochajacy facet przewaznie chce miec z kobieta dzieci, i tu szczegolnie malzenstwo z ich matka jest dla nich zabezpieczeniem na wypadek jego smierci. a wogole normalny facet kochajacy kobiete pragnie jej jk najlepszego zabezpieczenia, a co tu sie oszukiwac malzenstwo m. in.to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on Ciebie nie kocha jest mu tylko dobrze.Chłopak ma góra 2 lata aby się oświadczyć.Potem będzie z Tobą albo nie będzie ale raczej nie będzie.Znam kilka takich przypadków,jeden to taki że opuścił konkubinę po 20 latach i wciągnął dziewczynę w lata i w brak środków do życia. Gość nie jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubu nie
ale mezaliansu owszem a sporo małżeństw w polsce to mezalians,dzisiaj faceci szukaja u kobie intelgencji,uczucia a one wciąz tak jak 10000lat temu tylko dóbr materialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co
...małżeństwo daje mężczyżnie ? Warto zrobić szybkie porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jester
Nie nie wszyscy. To generalizowanie.Ja nie mogę powiedzieć że się bałem. Jasne, człowiek się zastanawia, myśli, jak to będzie ale w żaden sposób nie nazwałbym tego co czułem strachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co małżeństwo daje mężczyźnie
Powtórzę pytanie. Korzyści kobiet już zostały wymienione. A co może zyskać mężczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą, ale ślub nie jest mi potrzebny jako gwarancja uczucia czy zabezpieczenia w razie N.W. - od tego mam różne polisy ubezpieczeniowe, które sama opłacam. Jest mi \"potrzebny\" (brzmi to idiotycznie :-0 ) z powodów wyznaniowych (jeszcze bardziej idiotycznie). Dla tzw. spokoju sumienia. Tylko taki \"cel\" mogę sobie wytłumaczyć. To działa w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×