Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aszantii

CO O TYM MYSLICIE? PORADZCIE PROSZE...

Polecane posty

Gość aszantii

Moj były facet z ktorym byłam 3 lata temu, przez zaledwie 4 miesiace ( do niczego miedzy nami nie doszło:) ostatnio dziwnie sie zachowuje.Nalezymy do tej samej paczki .Ogolnie trzymamy sie bardzo na dystans ale gdy tylko wypije jedno piwo rozwiazuje mu sie jezyk,czasem pytal sie czy moze mnie pocalowac, nie zgodzilam sie to teraz moj kumpel i tyle.Przebyal ostatnio za granica i przyjechal na jakis czas do polski.Na ostatniej domówce gdy sie widzielismy, opowiadal mi ze jego obecna dziewczyna jest o mnie zazdrosna, uprzedzona i ze ma zamiar z nia zerwać .Zaczał opowiadać wszystkim!jak to było jak sie poznalismy, jak mnie zobaczyl bla bla,trzymal mnie za reke.Ja musialam szybko spierdzielac do domu bo było pozno, strasznie mnie prosil zebym została, nie zgodzilam sie.No i stało sie...podszedl i mnie pocałował przy innych...chcialam zeby byl moim kumplem,spotykal sie z wieloma dziewczynami,jednak czulam ze jakas tam mieta miedzy nami pozostala.On moze miec kazda dziewczyne,wiec uwazalam ze skoro kiedys nam nie wyszlo,to zapomnial o tym co bylo.Dzisiaj znowu mamy sie wszyscy widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
soro zrobil to pod wpywem alkoholu to ja bym byla sceptyczna. moim zdaniem zrobil to na pokaz i z pewnego rodzaju bojazni, bo z tamta mu nie wychodzi to chcialby z mims innym. jesli Ty jestem w 100% pewna ze nie chcesz z nim byc to mu to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszantii
nie był pijany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×