Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

Gość HMMMMMMMMMMMMM
jak jestes maszkaronem i zdajesz sobie z tego sprawę to półbiedy gorzej jakbys była pasztetem z białorusi i byś myślała ze jestes piekna królewna zwiewną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
dea-> nie ma bata o pełni księzyca musisz się zamieniać albo w piękna kobietę albo w tłustego zbieracza znaczków (jak w Johnym Bravo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jeśli puszczasz bączki to wyganiam świnie i robie wiejskie jacuzzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
wiesz pasztet szczególnie w piątki gdy z błogim życzeniem patrzy się do lodówki bywa jedynym wybawieniem....lubię pasztety:P a teraz powinienem rzucić tekstem: Gdzie byłaś całe moje życie?? na szczęście mam instynkt samozachowawczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
cicho bo z delmą rozmawiam:P Ona mówi ,że wyszłaś bi się Tobie data skończyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
ojeju:( to gdzie ta Twoja lodówka stoi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
tylko nie mów ,że w pracy pozwalają na takie niesubordynacje:P a Delma powinna być ikoną akcji załóż gumę na instrument, pomimo zdrowego podejścia do życia jakoś z tym mi się kojarzy,dziwne to bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
prawda ,że dziwne??:D tylko nie mów ,że uczysz dzieci czytać na bazie kafeterii:) bo wyrośnie kolejne pokolenie maszkaronów i herkulesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
buuu:( w takim razie wrzucam albe i lecę bo o 2100 apel jasnogórski odprawiam:P pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
witaj siostro:D nie żebym czekał z utęsknieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
oj tak:) ale najpierw rachunek sumienia a po spowiedzi będę się musiał upewnić , że postanawiasz moocną, na prawdę mocną poprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
dobrze:) to do napisania, może uda nam się nie sprowadzić każdego tematu do jednego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
aaa gdzie moje dobre maniery:( Smacznego:) jesli pasztetu to tymbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
Dobrywieczór najedzona?? bo ja wyposzczony:P pójdę się przywitać ze znajomymi z lodówki i zaraz jestem...Delmy brał nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
ja nie mam żadnych skojarzeń z twoim nickiem, no a przynajmniej takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jak na razie same miłe, no i masz wszystkie kończyny i włosy i wogóle:P ja też dbam o linię a raczej o idealną parabolę brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
ohh, nie chciałbym się żalić czy coś...to taki temat rzeka chyba głównie przez złe moje podejście do kobiet, staram się być im potrzebny, zawsze pomogę itp. itd. i po prostu nie idę w otwarte karty, w ten sposób to się raczej przyjażnie rodzą a nie związki, dlatego mam sporo na prawdę fajnych babeczek do okoła ale z żadną nic się nie dzieje...jak już mówiłem syndrom kolezanki z penisem, to chyba by tak po krótce opisywało sytuację...żadnych strasznych kompleksów nie posiadam, wyglądam jak wyglądam, byle być zadbanymy i to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
oh nawet z "włączonym" podrywaczem nic nie zdziałam jak nie będzie odezwu z drugiej strony, no ale to już są dywagacje, może być tak albo tak byle próbować a Ty jesli możesz coś na ten temat powiedzieć, czemu sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
no mi z sobą samym też jest dobrze:P jeszcze toleruję swoje własne towarzystwo,no ale pojawia się wrażenie ,że czegoś brakuje, że z kimś chciałoby się poromawiać, kogoś dotknąć. Często o tym nie myśle bo zawsze się jakieś zajęcie znajdzie, jak to na plebanii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
na noc mam strój batmana czyli sutanne od Evy Minge:) wiesz mimo wszystko ja nie z tych podrywających:P ale jak ktoś mi się podoba tak oh ah, to wyciągam łapki, jak się będzie rzucać to wiem z konfesjonału kto z kim , gdzie i kiedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jasne dorabiam jako hydraulik:) we francji mnie nie chcieli bo zbyt szybko i sprawnie za dużo rur udrożniłem to wróciłem do swojej diecezji.... a na poważnie studia chylą się ku końcowi, architektura i takie tam,jak się znajdzie zlecenie to miło... to może inaczej ja spytam: co byś zdążyła zrobić w życiu za nim być nie załozyła habitu, bo wtedy wiadomo chodziłabyś często do spowiedzi a tak poza tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
no pewnie,będe nowy kościół budował, ktoś by się przydał w stresujących sytuacjach, ktoś spokojny, cierpliwy i zawsze chętny:P do pomocy, z resztą myslę ,że uda mi się spełnić Twoje marzenia bycia strażakiem, dam Tobie sikawkę...i ogród do oporządzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
nieznane są ściezki pana, a losem człowieka jest błądzić. Diecezja moja, kucharka moja, kościół mój, ogród mój to i sikawka moja:) chętne siostry zawsze chętnie przyjmę w me skromne progi, to dobrze żeś spokojna w nocy, my tu strasznie cienkie stropy i ściany mamy, jeszcze jakbyś się wierciła to i umnie wylądowała, to by było takie nie etyczne.............rozmarzyłem się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jutro wolne...mam nauke jazdy autkiem:) moze kogoś uceluję, dziś był mój pierwszy raz, jak mi się spodobało oj oj:D chociarz ja wiele rzeczy robię po raz pierwszy:P młody i niedoświadczeni księża bywają podatni na pokusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
wychodzi na to ,że ja ze wszystkim będę opóźniony... przyda się facet w rodzinie co ma prawko więc robie, będzie okazja ,żeby nie był to pusty dokument dodatkowo ja bardzo lubię autka:) zmotoryzowana kobieta.wrrrrrruuuuuuuuummmmm.Oh yeah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jak na razie jestem na "pedałach" ale to strasznie drażliwy temat:) do wycieraczek jeszcze dojde, wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
autko będzie z klimą, nie ma bata...będę z premedytacją ustawiał na maksymalne chłodzenie i patrzył na reakcję "panienki":D a kobiety też jeżdża na zimny łokieć czy coś innego wystawiają przez szybę, bo jeszcze koło mnie kiedyś przejedziesz a ja nie rozpoznam znaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jak na razie placyk, dziś może będzie miasto, przynajmniej jak najadę na pieszego to dostaną ostatni sakrament w gratisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
hmmm... na razie się rozglądam bo względnie będe miał furmankę rodziców...no ale coś małego,raczej używanego i z duzym kopem by się przydało, jak na razie mam priorytety ustawione ,żeby to zdać, a potem hmmm nissan sunny gti, stare pudełko ale ma 150 koników, tylko zrobić zawieszenie i hamulce, no ale to tak jak z Twoim byciem strażakiem, ale pamiętaj u mnie zawsze znajdzie się miejsce do sikawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×