Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

Gość kurde jakie to miasto
a tam... ide sobie... moze jeszcze kiedys napiszecie.... slodkich snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie:) spij dobrze i nie przejmuj się....my tez nie jestesmy pewni gdzie w końcu mieszkamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam,wtedy poznawanie nie byłoby tak ciekawym doświadczeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na co mam odpowiadać????? że ja ciemny blondyn jestem, to chciałas wiedzieć??????????? to teraz już wiesz:P więcej nie powiem, bo to byłoby zbyt piękne ,zeby było prawdziwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto to był 3setny post w tym temacie.... toast dea, czymkolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moi parafianie się dowiedzą, szczególnie zazdrosne parafianki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Dea Dea...jesteś niepoprawna :classic_cool: jeszcze się Tobie znudzę, jesli już się to nie stało...najlepsze czeka na wytrwałych....szczerze to nic nie czeka ale grunt to dobry bajer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że Ciebie zżera córko dlatego dziś wieczór na pokutę odmówisz 10 zdrowasiek, ja będę wybijał tempo:P ohh, no muszę coś sobie zostawić, bądź dla czyichś(dziwy wyraz nawet nie wiem czy istnieje) oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę się woził:classic_cool: wpaść po Ciebie?? jednyną niedogodnością będzie literka L na dachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę parkował tyłem....mam nadzieję ,że Ciebie nie pukne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci...ano tak..prawie o nich zapomniałem podaj adres...ja zawsze trafiam.... około 15:00 jutro zawitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko to wspaniale....to ja Michaś...pamiętasz te wakacje w 79tym...wreszcie Ciebie odnalazłem:P dlaczego my tak niedojrzale się zachowujemy...powiedz mi???? :classic_cool: :P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmyknał bym z Tobą, to oczywiste:P ale ja się jeszcze pobawie:classic_cool: Dobranoc, ucałuj ode mnie dzieci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to JA...mam wysoką rente i nową dolną szczękę...ucałuj mnie...oddaj mi się i pójdźmy na wino za 4,90:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 centymetrów do szczęścia mu brakuje...... a ja płacę alimenty już tyle lat, Ty pijawko :classic_cool: z resztą zawsze udawałem orgazmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłem Ci nim powachlować:classic_cool: przegrałem zycie, odchodzisz do Józka starego kurwiarza:( Kobiety to są jednak straszne chuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Ty śmiesz po tym co mi zrobiłas nazywac siebie kobietą😭 :classic_cool: dobra koniec teatrzyku zielona gęś... Słodkich snów dea.....przesyłam😘😘 wraz z morską bryzą.... ale ze mnie romantyk od 7 bolesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman?? heh babola napisałem odnośnie muzy nie Stevie wonder tylko Barry White, to się wykazałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman?? heh babola napisałem odnośnie muzy nie Stevie wonder tylko Barry White, to się wykazałem:P chyba ta sama wypowiedź pojawi się po raz drugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski i brzydki jaki się rozmowny zrobił:P w takim razie nie przeszkadzam....idę na papu:D korzystaj z okazanej \"miłosci\" bo nie wiadomo kiedy następnym razem się trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sobie czytają jesli mnie onanizm nie zabił to ich też to nie powinno spotkać:P w dodtatku jaki się ma pewny chwyt kierownicy, szczególnie prawicą:D z reszta coś słabo czytają bo jak na razie to jesteś warszawianką albo gdzies z pobliża...jełopy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy im powiesz ,że ja jestem biernym gejem a ty facetem po 40tce??? to może być cięzkie przezycie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież masz takie śliczne bobasy, jeden nawet podobny do mnie:P heh w sumie smieszna sytuacja bo to ty jak na razie byłaś ciekawą świata osobą....a teraz 7 krasnoludków zacznie tyrać Ciebie pytaniami....ja jem i obserwuję z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo bym chciał zobaczyć mamusię, bo wtedy to ciemno było a ja nic nie pamiętam.... wieczór mówisz...hmmm pod warunkiem ,że bedziesz na wyłączność, juz wyszło na to ,że nie lubimy się dzielić:P pamiętaj w perspektywie jest do wygrania domek jednorodzinny i pakiet usług dodatkowych:Pto tak ,żeby ułatwić Tobie wybór rozmówcy, nie naciskam ani nie proszę....zdecydujesz sama:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea-> twoje ego chyba unosi się pod sufitem i własnie omija lampę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym z biciem....ej nie obrażaj mnie...nawet jakbym się bardzo starał to nie stać mnie na tak wysoki poziom rozmowy jak z innych tematów w ogóle dziwię się ,że nadal ze mną \"rozmawiasz\" :classic_cool: jakim to piknym tamaciku zasiadujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-> przytulam:D a pachnę własnie zielonym \"krokodylkiem\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×