Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

za co?? z Ciebie przecież taka słodka mało kontrowersyjna istota :classic_cool:?? dziś widze jakiś dzień \"gęsty\" od brzydkich i samobójców.... dzień mija mi deszczowo😭 dorwałem się do krzyzówek,jak czegoś nie umiem to wymyślam nowe słowa albo upycham po 2 literki w kratce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weż narzeczonego do kina:) filmu o \"kowbojach\" nie oglądałem, i jak na razie mnie nie bierze ,żeby go obejrzeć....a na co byś się chciała wybrać?? może na supermana jedynego mężczyzne , który ma ogólne przyzwolenie na zakładanie bielizny na odziez wierzchnią??? jak wchodzisz na forum to zajrzyj najpierw na ten temat , moze juz będziesz wiedziała na co masz ochotę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem , bo mozna iść \"do kina\" albo \"na film\"... ja znam jednego kowboja, bardzo w porządku facet , z którym mozna pogadać o wszystkim i zachowuje dystans........ale mogę patrzeć jedynie na 2 całujące się panie:P brata mam starszego co własną rodzinkę juz załozył... mam inne czarne ale, nie nzależę do kafeteryjnej lozy szyderców:) wypowiadam się głównie na dom i ogród :classic_cool: jaaaaaaaaaaaaasne:P nie bądź zbyt ciekawa bo kociej mordki dostaniesz, dziwne to powiedzenie no ale....a na tamtym topicu opisałem swój wygląd w miarę dokładnie i trochę o rodzinie powiedziałem...proszę nie męcz mnie o to. Z reszta ustaliliśmy ile wzrostu ma de niro a o Tobie nic nie wiem, przynajmniej z tej kategorii pytań.....jak na razie działa jedynie wyobraźnia:classic_cool: wystarczy ,że będziesz mieć ochotę na rozmowę ze mną, a potem akcja się sama rozwinie, czyli sprowadzimy każdy temat do \"jednego\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal brzydki i niski kurdupel vel śmierć :classic_cool: ja Ciebie nie prowokuję, zapewniam, z Tobą rozmawiałem pod nickiem inny..... i teraz tym i żadnym innym, no chyba , że kiedyś nastapiło zwarcie ,że jako 2 pomarańcze się bawiliśmy w przepychanki słowne... nie miej mi za złe ,że nie chce powiedzieć, po prostu uważam to za błąd i tyle.... okiej dea ja wolę u trójkątach nie mysleć jak na razie m+k to szczyt moich marzeń, z resztą nawet jakby to z nikim bym się nie podzielił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę je od siebie z domu, bryką jakies 30 min. dea tak jak uprzedziłem , rozmawiam z Toba pod tym nickiem co teraz...gdy pisałem pod inny niż..... powiedziełem ,że będę się do Ciebie zwracał pod tym nickiem co teraz i tak robię, nie lubię bawić ludźmi, podobnie jak nie chciałem by jakaś podszywka bawiła się Tobą w moim inieniu...z reszta moderator chyba nie powiedziałby Tobie niczego szczególnego na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tylko nie mów ,że z podkarpacia jesteś:P bo już dalej to chyba być nie może...ja w góry może po sezonie pojadę, jeszcze nie wiem...więc jak masz daleko do morza??:P chyba możesz zdradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no to rzut beretem:classic_cool: z resztą co za różnica klatka obok czy 1000km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś się ma na codzien to się tego nie docenia no ale ostatnio nawet często bywam, a Ty jakie atrakcje masz u siebie?? chyba zaraz mnie znikniesz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie bo ja Szklarskiej Porębie...jak wejdę na śniezkę to widze morze...a raczej może widze morze:P zdecyduj się kobieto:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, tak mi się wydaje.... 400km plus duży spęd ludzi na impreze......to wyszło mi to co wyszło a czy dobrze to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden architekt z wykształcenia dostał ostatnio tam grand prix:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony żółty miodowy granat czerń i biel tu chodzi mi głównie o grafike, tusz i takie tam a twoje kolory to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeans albo sztruks, kolory granat albo brąż jak góra głównie polówki albo t shirty z jakimś nadrukiem ostatnio polubiłem longsleevy czy jak to się nazywa... raczej spokojnie buty głównie cichobiegi z materiału.... ostatnio dołaczyła marynarka sztruksowa..... kolory sa stonowane, byle nie było zbyt wzorzyście choć jakiś akcent zawsze się znajdzie... Ty lubisz szpileczki.....ja też....a co wyżej???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziemy rozmaiwać o bieliźnie?????? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:( muzyka hmmm oj tu by długo wypisywać: House,armand van helden, Bob Sinclair ( nie koniecznie ostatnie (s)hity, daft punk, prodigy, queen, roger sanchez, shapeshifters, jamiroquai, jarre, sven vath, adam F, kraftwerk, z rapu Busta Rhymes(też starsze płyty głównie), Nelly furtado(Folklore).....o muzie to ja moge wymieniać i wymieniać...ostatio Stevie Wonder mnie przesladuje...Let the music play (Funkstar deluxe miał fajną przeróbkę tego kawałka)....jak mówiełm temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z damskiej bielizny lubię majtki typu yyyy??? tanga????takie co lekko nachodzą na pupe.... Katie Melua ładna dziewczynka:P i piosenke o rowerkach ma fajną reklamy triunpha to moje ulubione bilboardy na mieście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym popatrzeć jak wygladają na Tobie:classic_cool: przepraszam za prostacki tekst ale zgrabniej w słowa tego nie ubiorę:P raczej bym rozebrał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca to już teraz może się zacząć , musze tylko dobrze komuś wejść między pośladki a może się udać:) nie wiem musiałbym zobaczyć w grafiku, z resztą nie znam Twoich danych, jak miałbym Ciebie znaleźć po tylu latach, z resztą mogłaby mi przejść ochota......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne usługi moga być za darmo w tak zwanym pakiecie, to by była taka 1 oferta na rynku:P jak to na co?? na robotę, nie nalezy łączyć \"interesu\" z przyjemnościami... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jakie to miasto
bo ja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dea🌻 na darmoche byś nie poleciała:P mogę Tobie tysiąc domków postawić byle cały pakiecik był wykupiony w końcu się trzeba cenić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde jakie to miasto
... taka jedna cicha czytaczka... ale nie mam mapy pod ręką, ani w targach się nie orentuję, jedynie Poznań mi przyszedł do głowy, ale ma 6 liter ;) ... a jak powiem, że nie rozpoznałam miasta na G to juz całkiem mnie wyśmiejecie .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×