Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

Essential...hmmm dopiero teraz sprawdziłem z czystej ciekawości czy to ma jakąś dodatkowa nazwę...no to już teraz oboje wiemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ktoś szuka prawiczka....kuuuuuuuuuuuuurwa tutaj jestem:classic_cool: mogę się Tobie Dea cały przesłać ale Ty pokrywasz koszty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantycznych , mój to typowy twardziel mocno stapajacy po ziemi😭 Czasem uda mu sie wykrzesać z siebie odrobinę iskierki ale to czasem jest tak rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzę chyba znajomą, pewnie i o brata zahaczę...pogoda i tak kijowa a na miasto nawet się nie pcham bo teraz tam więcej ludzi niż mrówek....a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie by Ci romantycy poszli na wojne, z naszej literatury przykaład wszyscy wieszczowie uciekli za granicę, Słowacki cośtam jeszcze próbował no ale.... mężczyzna jesienny...szukałem tekstu tej piosenki ale jak to wpisałem to wyskoczył mi \"pedalski blog\" no cóż....chyba nie chciał bym być mężczyzną jesiennym a tak ładnie brzmiało😭 ano mają bobasa;) bączki puszcza aż się ciepło po ręce niesie...słodki jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Ty chyba jesteś jedynaczka co?? dziedziczka rodu:P uważaj na ziarnko grochu....dziś przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym jedynactwem to taka szybka myśli mi przyszła...no cóż pomyliłem się, bywa nie wiem czy jestem romantyczny, pewnie bym potrafił, tak samo jak potrafię byc słodszy od cukru i być najgorszym wrzodem na dupie, wszystko zaleznie od sytuacji....przede wszystkim jednak chyba nie jestem pozbawiony racjonalnego myslenia ale to tylko moje \"widzimisię\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wpadłem przypadkiem..od razu na erotyczne...kiedyś był świetny temat o ludzkich zapachach i takie tam...wypowiadały się babeczki co pracuja jako masazystki, lekaże, pielęgniarki...Ci wszyscy , którzy mają bezpośredni kontakt z człowiekiem i jego naturą w nawet najbardziej \"brutalnej\" odsłonie...nie wiem czego wtedy szukałem no ale tak padło, słowa klucze się w googlu pokryły i tak zostałem sobie szukając co raz to większych sensacji.....bardzo mało się wypowiadam bo przeważnie szkoda słów więc sobie obserwuję i tyle...czasem coś mi się spodoba to zagadam, wymienię opinie z resztą chyba z tym skończe, ostatnio facet tutaj łączy się jedynie z kims szukającym wirtualknego seksu albo prawdziwego bądź niedojda życiowym, a ponieważ pewne fakty z własnego zycia nakładają się z zyciem tym \"nidowalonych\' to wole nie zabierać głosu, psioczących na facetów babek i tak nikt nie przegada...szkoda tepić języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea ja nie wiem co we mnie siedzi bo jeszcze nikt tego czegoś nie zbudził...moze pare razy to \"coś\" otworzyło oko i łupneło nim spodełba....było minęło...a faktycznie kobiece forum to taki substytut kontaktów z płcią przeciwną, miły ale tylko\"proteza\"....i nie mam zamiaru sie do niego ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh chyba mam jakąś chwilę słabosci:P pieprze 3 po 3......z gory przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...tylko nie szukaj we mnie jakiejś przepastnej głebi....doskonale wiesz ,ze my prości jesteśmy...a ja nie chcę udawac kogoś kim nie jestem miło ,ze twoje wypowiedzi wydłuzyły się wraz z moimi...jeszcze nie sporwoadziliśmy tematu do seksu, nie wiem czy to dobrze ale odmiany dobrze robia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea-> znajome znajomymi, przeciez nie wszystkie znam tak jak znam bo mi się podobały.......i tak bywa, sa to osoby z otoczenia, które miałem okazję poobserwować wyczuć co i jak, tu nie ma głębszej filozofii chyba, nie zdazyło się i tyle....nic na siłę tylko młotkiem:P a niesmiały jestem, nie mam jakoś porytej psychiki strasznymi kompleksami względem wygladu czy innych, jestem sobie taki, ze mnie na początku trzeba za :mordę\" pociągnąć a potem trzymac butem ,zeby się zamknęła:classic_cool: w realu juz dawno miałabyś wyrobione zdanie o mnie i mozliwe ,ze posiadałabyś mój numer telefonu co nie znaczy ,ze ja koniecznie Twój prawdziwy...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem w pseudonimie dea napisac jeszcze by się wydało ,ze gadam z samym soba:P orzeszku:classic_cool: to kiedy ten seks???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deagin
tam mięknę tylko w niskich temperaturach;P a miękne bo becze po 15 min. rozłąki.... pokaz gdzie się uderzyłaś...podmucham tak jakby miało to w czymś pomóc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh nie bądź łatwa...choć trochę oporu bo ja na łatwiznę nie idę zaraz zrobię sobie kawę chyba ,żebym na tobie nie zasnał:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ty się nie martw.... nie podpuszczaj mnie....zachęć zamiast dobijać...nawet facet z 9cm. penisem ma prawo do szczęścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź moja kofeina, moim narkotykiem.....z rana budź chęć do zycia a w nocy wyciskaj ostatnie soki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się romantyk włączył......sio pedale:classic_cool: teraz trzeba być twardym a nie miętkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh jeszcze nie wiesz na co mnie stać...jednak nie ja tu jestem najwazniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CICHO mów co chcesz bo jak jeszcze będe miał czekac to Ciebie ukarzę a to moze się tobie nie spodobać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundka to może być wokół domuu zaraz nagolasa jak nie przestaniesz docinać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: zajmij się mną, ręce przy sobie:P wszystko zalezy od Ciebie, ja się spieszył nie będę, zluzowałem się przed wieć rundka może się okazać wyścigiem Le Mans 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh chyba wymagam ponownego wrzucenia na luz..... jesli nawet przez tydzien nie mógłbym mówic a Ty chodzić to i tak by było warto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.||......| .||......| ..\\___/ cholera wylało się ..pozwól ,że spiję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×