Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anatol w

Czy pochwa jest nieskączenie rozciągliwa?

Polecane posty

Gość anatol w

Wczoraj widziałem filmik na necie jak kobieta miała w pochwie dwie dłonie swojej towarzyszki a za chwile druga towarzyszka wsadziła jej kolejne dwie dłonie. A więc razem 4 Pytanie techniczne do kobiet Czy miesnie pochwy mogą się tak rozciągać że wejdą w nią 4 dłonie? to kwestia praktyk seksualnych czy niektórw poprostu się takie rodzą? A moze ta dziewczyna przeszła jakąś operację ? Miała nie wiem ale nie więcej niz 25 lat Nie jestem doświdczony w tych kwestiach dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma rzeczy....
nieskączenie coś tam.... kobieta ta widać mocno pracowała na swoje hmmm "osiągnięcie" a skoro to obejzałes to znaczy ze to jest mozliwe... tak czy siak to nie operacja raczej.... chyba nikt nie jest na tyle głupi zeby sobie rozciagac operacyjnie pochwe gdzi etu przyjemnosc?:| tak czy siak mnie si emiesci póki co jedna dłon bez kciuka i oby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh1212
Tak. A mózg nieskończenie kurczliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja widziałem jak
łysy facio wsadzsił głowę kobiecie do pochwy. Wiec wybryk z czterema rękami nie jest odjechany. Ale generalnie do anatomiczne dziwolagi. Normalnej kobiecie pochwa rozciąga się maksymalnie do 10 - 11 cm ( czyli dwie dlonie) wszystko co ponad to jest nienaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatol w
wlasnie obejrzalem filmik, na ktorym babce miesci sie do pochwy USS Discovery i jeszcze kawalek Endeavoura :( czy to znaczy ze jesli sie postarac to zmiesci sie tez palac kultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunio z wawy
Ostatnio gdy robiłem zonie minetke to zobaczyłem że w środku jest cos czarnego. Gdy to wyciągnąłem to okazało się że jest to duży czarny fortepian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatros-28
Ja nieraz swojej podczas minetki wsadzam cała dłoń ale nigdy nie zdcyduje się na nic więcej. Wydaje mi się zę to koło zamkniete Bo Im więcej wkładasz i częściej to tym bardziej sie rozciaga , a skoro bardziej się rozciąga to musisz wiecej włożyć :) Itak po kilku latach kończymy na 4 dłoniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka_23
przecierz jak kobieta rodzi małą główkę (a dzieje się to szybko ok 1.5 min) to muszą ją specjalnie naciąć żeby się sama nie rozerwała ale to zależy od mięśni skóry i "ćwiczeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym w trakcie porodu nie jesteś raczej podniecona, wiec i mięśnie \"poddają się\" trudniej. Zauważ, że podczas stosunku z \"dużym\" facetem jest Ci tylko przyjemnie, tak na drugi dzień kroku nie możesz zrobić, albo chociaż \"czujesz cipkę\" , bo Ci endorfiny przestały działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zameżna 26
To prawda podczas silnego podniecenia nieraz odnoszę wrazenie że moglabym w sobie zmiescic cos naprawde duzego. Dlatego nie dziwi mnie gdy kobieta ma w pochwie dłon i odczuwa przy tym przyjemność. A co do porodu to urodziłam bez nacinania krocza, choć do najprzyjemniejszych to nie nalezało. Wydaję mi się poprostu że na rozciągliwośc pochwy wpływa przede wszystkim genetyka oraz gimnastyka. To tak jak ze szpagatem 90% z nas by sie poprzerywało w pachwinacj ale ci co trenuja nie mają z tym problemów. Tak samo z pochwą jak ją ciągl e rozciągasz to staje sie bardzoe elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze
że dłoń mojego męzczyzny miesci mi sie w pochwie i daje mi to mase frajdy ale 4 dłonie ?? Nawet jeśli były kobiece to juz straszne przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a we mnie sie mieszcza 4 palce i ani rusz....mimo ze urodzilam dwojke dzieci i przeszlo przeze mnie ponad 7 kg oseska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie twój facet ma
łape jak bochen chleba. moja nie rodziła a i tak się mi dłoń w niej mieści. Dla mnie to chore ale skoro moja to lubi to cóż , kobiecie się nie odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo\'s tematu nieskończoności: pochwa nie jest, ale za to głupota ludzka czasami tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×