Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła

cytaty z piosenek - jakie są wasze ulubione fragmenty piosenek

Polecane posty

Gość brutalna.
[z książek. dodawałam do notek na fbl, więc bez autorów.] kiedy ktoś umiera, nie przejdziesz przez to, zapominając. poradzisz sobie dzięki pamięci. musisz uświadomić sobie, że nikt nie jest naprawdę stracony, jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my kochaliśmy jego. - śmierć ma jednak swoje dobre strony... - chyba tylko bezmyślność, z jaką zamiata mechaniczniepotrzebnych i niepotrzebnych. czy kiedykolwiek pragnąłeś kochać kogoś całym sobą, ale ta druga osoba za bardzo się obawiała, by Ci na to pozwolić? życie samo w sobie jest ryzykiem i czasami wymaga od nas skoku w przepaść. nie chciałam im posyłać łez. odchodziłam...odchodziłam... i nie miało znaczenia, jak wiele serc będzie zranionych - moje, ich czy kogokolwiek. w duchu już od nich odeszłam. nigdy już nie zobaczę tego syfu. dzięki bogu. - ona lubi latać - powiedziałem. - musi się nauczyć chodzić, zanim będzie mogła biegać, a co dopiero latać - odparła vonny. tylko, że ja też chcialem wzlecieć. ta dziewczyna... nic nie miało dla niej znaczenia. żadne zasady, żadne 'powinieneś' i 'nie powinieneś', żadne maniery, w ogóle nic... nic takiego dla niej nie istniało. jeżeli coś jej się nie podobało, po prostu tego nie robiła. jeżeli robiła, było to dobre. nie musiała mówić proszę ani dziękuję. nie musiała niczego przyjmować. wszystko już należało do niej. była bardziej sobą, niż ktokolwiek na świecie. już nie jestem filiżanką bez uszka. wszystko posklejane. jeżeli pewnego dnia zadzwoni do nas nieznajomy mężczyzna, chwilę porozmawia, bez żadnych podtekstów i nie mówiąc niczego wyjątkowego, ale poświęci nam odrobinę uwagi, jaką rzadko kto nam poświęca, to jeszcze tej samej nocy będziemy gotowe pójść z nim do łóżka z miłości. taka już nasza natura i nie ma w tym nic złego. serce kobiety z łatwością otwiera się na miłość. jestem strasznie zmęczony bólem, który słyszę i czuje, szefie. zmęczony tym, że ciągle wędruje, samotny jak drozd na deszczu. nie mając nigdy żadnego kumpla, z którym mógłbym wędrować i który powiedziałby mi, skąd, dokąd i po co idziemy. jestem zmęczony tym, że ludzie są dla siebie niedobrzy. to boli, jakbym miał w głowie potłuczone szkło. jestem zmęczony tym, że nie zawsze mogłem pomóc. zmęczony ciemnością. czuję głównie ból. jest go za dużo. gdybym mógł z tym skończyć, zrobiłbym to. ale nie mogę. ' - (...) tylko jak ja mam się wobec niego zachowywać? co robić? - bądź po prostu sobą. nie musisz udawać. - żeby być sobą, muszę udawać. - zauważyła z goryczą Ginny. - jak to? - a tak, że sama nie wiem, kim jestem. czy ta ostatnia twarz była prawdziwą? nie. prawdziwe były wszystkie; nie miałem jak hipokryci twarzy prawdziwej i twarzy fałszywej. miałem ich kilka właśnie dlatego, że byłem młody i sam nie wiedziałem, kim jestem i kim chcę być. - mam być do przesady pruderyjna, kokieteryjnie zalotna, zalotnie figlarna, figlarnie ponętna, ponętnie erotyczna, erotycznie niezaspokojona, a wtedy on zwróci na mnie uwagę. nie daje mi jednak spokoju zasadnicze pytanie: "dlaczego to ja mam być taka, śmaka i owaka , aż do erotycznie niezaspokojonej? dlaczego to ja muszę robić z siebie idiotkę, żeby on zobaczył we mnie kobietę? a on? czy nie może tak po prostu podejść, spojrzeć mi głęboko w oczy i czule wyznać: "od pierwszego spojrzenia zwróciłem na ciebię uwagę"? - widać nie może - westchnęłam z rezygnacją. - w recepcie na szczęście we dwoje zadbano o to, żeby kobieta starannie i długo oraz w przemyślany sposób się upokarzała. - kręć biodrami, po to je masz! - mówiła cicho. - zamieszaj im w głowie. to my narzucamy zasady każdej gry. przyjrzyj się im, niby nie chcieli, a już połknęli haczyk. już zapomnieli o piwie, o wódce, o karierze, już mają w głowie tylko jedno, tylko nieosiągalny w tej chwili seks. popatrz, gapią się w nas, nie w nasze twarze, nie w oczy, nie w biodra, tylko w to, co im mąci mózgi, mój zostawiając w absolutnym spokoju i chłodzie. może to był cień czułości, a może czegoś więcej. nie znała się na tym, nie znała się na niczym, co łączy dwoje ludzi albo ich dzieli. mogła tylko wsłuchać się w siebie. nic więcej. - chciałabyś nie pamiętać? - spytał. - chciałabym nie być. - rozumiesz mnie? - nie. - tym lepiej. najgorzej jest rozumieć. - krępuje cię mój tyłek prześwitujący przez tiule? bożena mimo woli roześmiała się. - masz mnie za gęś. - nawet pięknie, żeś się taka uchowała - odrzekła anna. - czasem żałuję, że też nie jestem reliktem. - czego? - porządniejszych czasów. - dbasz o imię, anno! - jak diabli - odrzekła. - co to za wolność?! - oburzył się ten z czwartego. - prawdziwej byś nie udźwignął, kotku. - pomóż mi się uwolnić. - odrzekła. - nie chcę innego miejsca, jeśli miałoby być bez ciebie. - jest taki wiersz. nie wiem, czyj. powtórzę, jak go zapamiętałem: 'kocham i nienawidzę. chcesz znać przyczynę? nie wiem. lecz czuję tak i ginę.' - nie umiem nienawidzić. - a więc się naucz. bo zgniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna.
jeny, pomyliłam tematy, soreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulunia070
Jak daleko odejść musiałbym, byś poczuła czemu ze mną chcesz być. Tutaj no powiedz jak. Wiele jeszcze rzeczy dźwiga świat, które musiałbym przynieść Ci do stóp. Byś była znów. Marcin Rozynek \"historia miłosna\" Jestem W podtekście mieszkam gdzieś W przenośni chowam się Bywam zygzakiem w oku twym I szumem w uchu Jestem Powątpiewaniem w sens Formą ponad treść Bywam protestem, planem B I wlepką w metrze Hey \" a Ty kim?\" Powiedz czy jest raj? powiedz czy jest I czy zwykłe dzieci mogą tam wejść Powiedz czy jest raj, powiedz ze tak Grzegorz markowski \"Powiedz czy jest raj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaa
'bierz szczęście od razu nie zwlekaj...' 'Są we mnie sprzeczności, których nie potrafię zmienić i nie zmienię...' '...Nie można żyć tak ze sobą sam na sam' 'Owszem, żyję na gównianym świecie. Ale żyję i nie boję się' 'Lepiej poczekać na to, co prawdziwe - co warte jest nas' '...życie ma smak kiedy falujesz w tłumie' 'To moje życie, takie je pozostaw. Nie osądzaj bez podstaw' 'Jeba* opinie... bronić swego słowa, życiowe cele realizować' 'Nie ma takiej opcji w głowie, żeby skończyć i dać spokój' 'Nie ma takiej opcji w głowie, żeby skończyć i dać spokój' 'boli cisza dokoła, boli cisza, choć są słowa ...' 'Żyj by wygrywać, zaryzykuj by przegrać...z każdego dnia wyciśnij co sie da' 'Uciekasz w marzenie bo tylko tam masz raj... bezpieczeństwo... pragnienie' 'Nikt na wylot nie zna mnie, nie wie jaki gonię sen ...' 'Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć ...' 'Oszukamy ten świat nim minie nasz czas ...' 'Byłam dobra, myśląc - oni tez tacy będą.' 'Od grzechu zaczął się jej świat... szatan opętał...' 'Uśmiechnij się....to taka pyszna zabawa...' 'I mieć dni to jak ten sen co ci się nawet nie śni ' Pierwsze lepsze z mojej półki .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disorderly
'wczorajszy dzień przykrył prawdę jak kurz gdyby tak cofnąć czas.' m. silski 'gdy umiera dzień' 'i ja, doczekam kiedyś takiej chwili i nie mogę się nadziwić, że ja doczekam tego dnia.' - kombajn do zbierania kur po wioskach 'w wielkim mieście' 'Pomoz mi wytrwac do konca, Nim wstanie nowy dzien nim odejdziesz tak jak sen' - maska 'krótka piosenka o miłości 'cieszę się z miłości, martwię nienawiścią, cieszę się gdy jesteś obok mnie blisko' - maska 'krótka piosenka o miłości 'Hello, is it me you're looking for?' - Lionel Richie 'Hello' nie wszystkie. ale później może dopiszę więcej. pozdrawiam, cia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-D_GrL
"Usiądź wygodnie, Ja polepię i zlepię w jedną część, Tu muszę naderwać, tu muszę zszyć, Byś mógł we mnie odtąd żyć". by Fisz "polepiony''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BADO_oGrIIL
Posłuchaj, chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd Chodź ze mną by sens nadać życia krokom' 'By w przyszłość bezczelnie patrzeć Wyciągnąć środkowe palce chodź ze mną Choć nic nie mogę Ci obiecać'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BADO_oGiRlL
"Ja pamiętam kapsle, na podwórku nas szczeniaków. Pamiętam grę w siatkówkę na trzepaku. Szkołę, luz, uwagi, skargi. Siniaki, rozwalone wargi I żale matki, podstawową szkołę.." "Są tacy, którzy kradną bo takie mają hobby. Są tacy, którzy kradną bo są głodni" "Rap nas wychował, porwał, pochłoną w tryby. Wspólnie pisane rymy, słuchane płyty, w Mtv Rap oglądaliśmy klipy. Chyba to kminisz, normalnie z serca..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin007
"Bo miłośćto największy skarb, Bo miłość daje skrztdła nam, I nie bój się, że możesz spaść, Prawdziwa miłość wiecznie trwa..." "Kiedy chcesz" - L.O. 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod powieki
Nawet gdybym upadł tak nisko Że prawie w szaleństwo Nawet gdyby moje miejsce było ciągle na zewnątrz Nawet gdybym miał być prosty jak dębowe krzesło Tylko wtedy dam sobie radę Kiedy Ty będziesz ze mną Myslovitz o tym wciąż myślę To ciemnowłosa dziewczyna Choć nie chce dać czego proszę W oddali od siebie mnie trzyma Choć nie chce moich przysiąg Nie słyszy nawet swej dumy, o nie Myslovitz Wiem, że trudno jest uwierzyć Jak łatwo się stać tylko wspomnieniem Ty nie przyszłaś też, zbyt ciężko jest Usłyszeć, że dla mnie Cię nie ma Ira -bezsenni \'Im dalej ode mnie uciekasz Tym bardziej się do ciebie zbliżam Moje serce wali jak cholera Nurkuję w toni twojego spojrzenia ...\' Guano Apes: Don\'t you turn your back on Nic więcej nie chcę mieć Niż mam Bylebyś tylko był gdzieś blisko mnie Gdzieś blisko Łzy: Opiekun Pewnie znów tym milczeniem dam się zbyć Walę głową o mur i powiem mu - nie chcę nic ira-gdyby mnie lubił czy mogę cię zobaczyć co my wyprawiamy chyba cię kocham ale nie mówię ci nic o czym byś już nie wiedziała trzymaj się mocno i śnij dalej jesteś moją słodką zagadką, którą muszę rozwiązać goo goo dolls hate this place Chciałbym Ci dać swój malutki świat Siebie samego, choć mało mnie znasz Wiem, to niewiele lecz reszty mi brak Serce i rozum - to wszystko co mam Farben Lehre: Tak Niewiele Im więcej słów dałeś mi już tym później mniej zostanieni dlatego nie mówiąc nic słowa niosę ci w drżeniu rąk kukulska natalia \'Ale dotknij moich łez swymi ustami Dotknij mego świata koniuszkami swych palców I będziemy mogli mieć wieczność Kto chciałby żyć wiecznie Wieczność jest dla nas dniem dzisiejszym Jednakże, kto czeka wiecznie? \' Queen: Who Wants To Live Forever ( jakos tak) Północ nie daje snu tej nocy Każe rozmawiać z gwiazdami Komar upija się mą krwią Piszczy do ucha głupie sprawy Sdm: Sen Bez Snu Na polu naukowym kolejna wojna trwa. Kto będzie jej ofiarą? Na pewno będę ja. Ale my chcemy spokojnie żyć, Dlaczego tak się dzieje? My chcemy normalnie żyć, A ten na górze się z nas śmieje. Obok jesteś daleko Blisko za blisko zbyt Będę obok lecz przecież Za daleko by chcieć Kasia Stankiewicz: Obok Jestes Daleko chciałabym mieć dusze z czekolady i móc łyżką ja podjadać gdy przerasta mózg może by mniej bolało mnie mniej wiedziałabym i czuła, może to źle ty najtwardsze słowa mógłbyś mówić mi a ja usmiechając się i drwiąc jadłabym mleczną czekolade z orzechami Kasia Stankiewicz: Piosenka Kasi Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj, nie Bo przyjaciela straciłbyś Bo przyjaciela straciłbyś - jak ja A czy pomyślałeś, skąd biorą się tacy jak on No ilu jeszcze jest takich jak on Skazany Na Bluesa A kiedy śmiejesz się- rób to tylko dla mnie Chciałbym wierzyć, że jesteś tu naprawdę ira-zostań tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod powieki
TURBO - DOROSŁE DZIECI Nauczyli nas regułek i dat Nawbijali nam mądrości do łba Powtarzali, co wolno, co nie Przekazali, co jest dobre, co złe Odmierzyli jedną miarą nasz dzień, Wyznaczyli czas na pracę i sen. Nie zostało pominięte już nic Tylko wciąż nie wiemy jak żyć Dorosłe dzieci mają żal Za kiepski przepis na ten świat! Dorosłe dzieci mają żal Że ktoś im tyle życia skradł Nauczyli nas, że przyjaźń to fałsz Okłamali, że na wszystko jest czas Powtarzali, że nie wierzyć to błąd Przekazali, że spokojny jest dom Odmierzali, każdy uśmiech i grosz Wyznaczyli niepozorny nasz los, Nie zostało pominięte już nic Tylko wciąż nie wiemy jak żyć Dorosłe dzieci mają żal Za kiepski przepis na ten świat! Dorosłe dzieci mają żal Że ktoś im tyle życia skradł Więc nauczymy się sami - na złość Spróbujemy, może uda się to, Rozpoczniemy od początku nasz kurs. Przekonamy się czy twardy ten mur. Odmierzymy, ile siły jest w nas Wyznaczymy sobie miejsce i czas A gdy zmienią się reguły tej gry Może w końcu odkryjemy jak żyć! Dorosłe dzieci mają żal Za kiepski przepis na ten świat! Dorosłe dzieci mają żal Że ktoś im tyle życia skradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fla_master
"jaram takie ilosci ze juz widze na zielono" "narobić gówna któremu nic nie dorówna" "kiwam glowa ide dalej bo mam na to wyjebane" "od lat nie bylo takiej jazdy bo tu sa same gwiazdy!" "i wkurwienie wzrasta, bledow doswiadczam, jakby ktos mi w dowod nasrał" "robić sie nie chce tylko szpanowac" "bez wczuty w to euro bez cambio dolor jak natalia oreiro" "tanczyc na szczycie gór i pierdolic straty" "patrz jak ubywa energii wybujałym od kosku, wierz mi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dignity
"idź do diabła mówią ludzie płeni cnót..." Dżem - Whisky "Mówią Whisky to nie wszystko można bez niej zyć, lecznie wiedzą o tym ludzie, że najgorzej w życiu to samotynym być, do samotnym być" Dżem - Whisky "Zatańczmy proszę tak, jak gdyby umarł czas..." Myslovitz - Na jednej z dzikich plaż "Żyje się raz, spróbuj więc sam jak najlepiej wykorzytsać swój czas a więc kochaj ile się da, bo żyje się raz..." Baciary - Żyje się raz "Someone's wathing over me" Hilary Duff "Dość mam już pustych słów i śit których nie było.... między nami jest coś nie zaprzeczaj mi...: Lady Pank - "Zabiorę Cię własnie tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni322
"Zabiore Cie " jest Kancelarii a nie lady Pank...Swoja droga piekny utwor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliśka
Coś mi się tu przypomina "...sam na sam ze sobą krótkie wyjasnienie..." "...patrzeć w oczy, godzić się z włsnym sumieniem..." "...kształty jutra, przepowiednie rozsypane..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliśka
Trójkąt opatrzności - SDM Ty potrafisz zajrzeć w podmorskie głębiny tam gdzie serca mroki i gdzie się gubimy Umiesz też zobaczyć z Twej boskiej ambony nie tylko winy nasze lecz i dobre strony Ah kiedy znowu ruszą dla mnie dni - SDM Ni żyć już można, ni umrzeć. Wypłakać łzy doszczętnie; Oddycham ledwie i z bólem, Kością mi w gardle staje powietrze. Czy tak już będzie i będzie, Boże mój, Boże, mój Boże. Zawsze i wszędzie w obłędzie, Boże mój, wbiłeś we mnie wszystkie noże! Jezioro szczęścia "Powietrze się napełnia światłem do dna Nawet nie wiesz, jak bardzo mi ciebie brak" Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakocana
Wiesz, znalazłem lepszy świat, tam nie będziesz się już bać. Tam inaczej płyną dni, jeśli chcesz pokażę Ci. Zostaw wszystko tak jak jest, nic nam niepotrzebne jest. Tylko cicho zamknij drzwi, uciekniemy ja i Ty. Zabierz mnie, na dugi brzeg, chcę być przy Tobie. Za Ciebie oddam życie me, nie boję się. Zabierz mnie daleko gdzieś, wszystko mi jedno. I nie opuszczaj nigdy mnie, gdy będzie źle, bo wiesz. Bo wiesz, za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas. Tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść. Dopóki płynie nasza krew, dopóki Ciebie mam - Ty mnie. Nikt nie pokona nigdy nas, nie mają szans - nie mają szans. I odpłyniemy kiedyś razem, w tą ostatnią podróż do gwiazd. Niepokonani, na pewno - już zawsze, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa
Lamb - Gabriel i can fly but I want his wings i can shine even in the darkness but I crave the light that he brings revel in the songs that he sings my angel gabriel i can love but I need his heart i am strong even on my own but from him I never want to part he's been there since the very start my angel gabriel my angel gabriel bless the day he came to be angel's wings carried him to me heavenly i can fly but I want his wings i can shine even in the darkness but I crave the light that he brings revel in the songs that he sings my angel gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uliśka
W tym świecie pełnym możliwości w którym Ja i Ty w miłości nie zważamy na przeciwności losu, wychodzimy naprzeciw rozgłosu, na przekór wszystkim, nawet wszystkim naszym bliskim, niech zobaczą nasze łzy, niech zobaczą razem Ja i Ty przed siebie, niech zobaczą, że Ja pocieszam Ciebie, a Ty pocieszasz mnie i siedzisz blisko, ludzie biorą to za widowisko, w moich oczach wystawiają się na pośmiewisko, ale no co tam, dla mnie jesteś cenniejsza od najszczerszego złota, które szczersze być nie może niż Twoje serce, a my wiemy to oboje, jeszcze pokonamy razem życia trudności i znoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manula12345
Ja też mam wiele ukochanych cytatów a oto kilka a nich: "kiedy umilkną nasze sny w moich ramionach już nie ty może czas pokaże mi że warto żyć" - Verba "Miałaś mnie" http://aidmas.wrzuta.pl/audio/jXVpBo7Czz/verba___mialas_mnie "dlaczego dzień dlaczego nocy czerń jak odnaleść cię kiedy szukać nie wiem gdzie ile czekać mam w samotności czterech ścian ciężką ręką los karty rozdał nam"- Skalar "Bilet na pociąg" http://www.wrzuta.pl/audio/6CzkmEz2P8/skalar_-_bilet_na_pociag "może odbujdują to co zamarzło w nich kiedy przyszly pierwsze chłodne dni-" Verba "Miłość zabija" http://boniu3.wrzuta.pl/audio/I1QvFPF7Vn/verba_-_milosc_zabija "noc gdy ostatni raz całujesz mnie gdy zostaną ci wspomienia te"- Etna "Nocy smak" http://milus.wrzuta.pl/audio/wUMNdtfpjJ/etna_-_nocy_smak "to był nasz pierwszy raz ostatni raz nie będzie więcej nas"- Ich troje "Nasz pierwszy raz ostatni raz" http://mumens.wrzuta.pl/audio/zL4K3z5vYJ/ich_troje_-_nasz_pierwszy_raz_ostatni_raz "znów mówisz mi tak nie musiało być nie wierzę ci w tysiące kłamst ubranej" "zabrałaś mi wszystko co było warte abym żył" "nie znajdę już więcej tęsknoty i cierpień" to wszystko jest Verby z piosenki "Miałaś mnie" do tego link podałam już wcześniej "Ona mówi kocham słysząc gorzkie zapomnij"- Verba "Noc mówi dobranoc" http://gusia.wrzuta.pl/audio/3jb1cPGeXy/verba-noc_mowi_dobranoc "Odejdę zanim wstaniesz odejdę puki śpisz na stole pozostawie ostatni krótki list"- Maxel "Pożegnanie" http://www.wrzuta.pl/audio/wuJ0Up4oJQ/maxel_-_pozegnanie "teraz nie ma już nas zgasła miłość i czas ktoś rozwiał nasze marzenia" Masters "Nie ma już nas" http://radek2006.wrzuta.pl/audio/vLv6neU4zo/masters_-_nie_ma_juz_nas_www.discopolo.info "serce nieczułe z kamienia masz jak lodu bryła wielki głaz"- Boys "Serce z kamienia" http://www.wrzuta.pl/audio/4tMVx25GDg/01-boys_-_serce_z_kamienia "a potem kilka słów w sercu ostry ból pożegnania smak gorzki smak"- Kombi "Myślę o tobie" http://iwonaaaa.wrzuta.pl/audio/2mkVjFE6th/ "Pożegnanie dwojga serc śmiech i łzy radość w smutek zmienia się, zawsze ty" - Boys "Będziesz przy mnie" http://snipes.wrzuta.pl/audio/eFc397KHac/boys_-_bedziesz_przy_mnie No to na dziś tylko tyle bo nie chce mi sie pisać. Następnym razem wrzucę więcej i też inne klimaty:D pozdrawiam mam nadzieję że się spodobaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche banalnych tekstow
everytime i try to fly i fall without my wings i feel so small i guess i need you babe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche banalnych tekstow
Tell me how, you know now, the ways and means of getting in Underneath my skin..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maysa
I bleed just to know I'm alive... But that's not the shape of my heart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christin aguilera
hurt, to jedyna piosenka ktorej slucham i rycze za kazdym razem jak ja wlaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarO.
Dużo za dużo akcji które wszystko burzą Które źle wróżą, tak jak cisza przed burzą. !. ^^ (Paktofonika - Nie Ma Mnie Dla Nikogo) ` Życie jest krótkie, czas ucieka (Lilu-Zła) wszystko, co mam to 'tu i teraz' !` Mówię prawdę szczerą, bo nie lubię gdy ktoś kłamie Służę pomocą, nie na każde zawołanie .` (Gutek-Ja to ja) Mam powód żeby być tu znowu (Tede-Wielkie joł) Środkowym palcem pozdrowić wrogów. !` `Jestem trucizną bez antidotum .` (Tede-69) Choć coś złego spotkało nas kiedyś trzeba to przeżyć jak by (Tede-jak by jutra miało nie być) jutra miało nie być.! ` Mam dużo sił, lecz ufać nie będę choć dobry los dał co chciałam mieć. ! ` (Kasia Kowalska- To co dobra) Nie łatwo jest tak (Kasia Kowalska- Pieprz i sól) zapomnieć gdy żal jeszcze nie minął . !` Czas załagodzi każdy żal (Kasia Kowalska- Wyrzuć ten gniew) To pewne już to znam I on sam wypogodzi twoją twarz !`. Kiedyś dla ciebie byłam diamentem (Kasia Kowalska-To co dobre) zmienił mnie czas, zmieniły mnie łzy !.` Od tamtej chwili inna ja (Kasia Kowalska- Straciłam swoj rozsądek) Patrząc na siebie siebie mi żal !.` Straciłam twarz i dziś odpowiem (Kasia Kowalska- Straciłam swoj rozsądek) Za wszystko za co chcę. !.` Weź na niego dmuchnij to zsika się w gacie, (Wdowa) a sika to jedyne co robi jak facet !. ... a jedyne co zalicza w rezultacie to chodnik !` (wdowa) `Jego dłonie sprawiają że mam dreszcze Jego język sprawia że jęczę Pozwalam by robił ze mną wszystko Chce być jego żoną chce być jego dziwką Jego zapach do gorączki rozgrzewa Za jego ciało dam się sponiewierać Jego słowo i padam na kolana Jestem wierną suką mego pana! .... (wdowa- wierna suka) ` A to moje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xx Honey Angel xX
" Co ja Ci zrobiłem? Nic nie ukradłem i nikogo nie zabiłem! Jedyna ma zbrodnia, że blanta zapaliłem, marihuana co dzień daje mi duchową siłę. Palę ogniem koks, krajówkę, kwas i pylle. O ustawie mam do powiedzenia tyle, że jest jak przez czterolatka pisana badylem. Daj mi jeszcze chwilę, zanim mnie powieziesz swoim automobilem. Słuchaj mnie: na ulicach typy napierdalają się co dnia, policja nic nie robi, bo ulice w dupie ma. Ja palę gniew i przemoc, wole skręcić blanta! I mówię do sierżanta: Ty sie nie miesza-aaa-aj ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _niczyja_
"jak na ironię losu zrób coś co nie da ci zapomnieć że żyje się raz." O.S.T.R HEY : Pamiętam tylko, że była wtedy wiosna Wiadomo maj, te sprawy drzewa całe w pąkach Serce pojemne jak przedwojenna wanna I pragnienie by ją wypełnić Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia Runęłam w nią rozkładając ramiona Spadałam całe lato i bym się roztrzaskała Gdyby nie spadochron z wyrzutów sumienia (4 pory ) Jestem z powrotem i leżę przy tobie Czy szczęśliwsza ? Nie wiem, ja nie wiem Patrzę na ciebie w nocy, gdy już uśniesz Kładę się obok, oglądam nas w lustrze I widzę, i widzę od lat nieprzerwanie Podróbkę szczęścia z fabryki na Tajwanie Gdybyś był, a nie bywał Raz na jakiś czas... Byłabym wreszcie "czyjaś" Nie "bezpańska" - aż tak... The choice is yours, so ask yourself If you wanna be a killer, if you wanna be a murderer .. ( Choice) Podaruj mi coś czego nie Zdobędę sama A wtedy ja szepnę Ci Możesz mnie dotknąć –( Chyba) Spoglądam wstecz i widzę tyle pustych godzin. Ogarnia mnie strach, bo wiem ile mnie minęło, lecz nie wiem ile zostało; a ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć. Muszę ruszyć z miejsca, pójść na spotkanie własnego spełnienia. (czas spełnienia) Najlepiej było wtedy Kiedy kogoś miałam w sobie Gdy pachniało deszczem I marzyłam wieczorem Gdy karmiłam gołębie Chlebem z karbidem Słuchałam muzyki Upijałam się winem – (dolly) Nadwrażliwość to mój wróg Przerost duszy nad rozumem W głowę kopcie mnie może Może ozdrowieję ( dorosłość) Obrastam w siłę, bronię się Nie złoszczę się, nie złoszczę się Lubię chleb więc sobie zjem I po brzuchu się poklepię (-HO) *Nie będę jadła - kocham cię Nie będę piła - kocham cię O śnie zapomnę - kocham cię I gdy odejdę nie przestanę *kiedy pomyślę że lęk z którym budzę się jest przyjacielem mym trach - ginie po nim ślad kiedy pomyślę że choroba z którą budzę się jest przyjaciółką mi okazem zdrowia staję się to zawsze działa oto jest klucz oswoić demony znaczy zniszczeć je kiedy pomyślę że przyjaciel który zdradził mnie jest przyjacielem mym to trzy kropki kropki trzy ( je łe) *Mówisz "na zawsze", Mówisz mi "tylko ty". Czasami nawet myślę, że ci wierzę; ( jeśli łaska) *Ten który zwie się dziś Twym przyjacielem Jutro okradnie Cię Sprzeda tajemnice Twe tajemnice Karą za niewiarę Będzie lęk Który już nie zechce Opuścić Cię * "Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki                               mówiąc, że zależy mi na Tobie i jestem smutny                  i mam w bagażniku kierowcę taksówki,                             którą porwałem razem z nim i stoję na dole z flaszką wódki.  Wziąłbym łyka i o nic nie pytał,                                       pocałowałbym Cię w usta, by poczuć smak życia,                 odwrócił się, przyłożył sobie lufę do skroni...                      Gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił. " (Pezet) *"Ach co za dzień. Dzień w którym grzeszą nawet anioły. I nawet niebo wydaje się być tak niedaleko..." *"I gdzieś pomiędzy Jednym twoim słowem A jednym mym spojrzeniem Jak tęcza się rozwiesi Spokój i zrozumienie Nic nie liczy się Już nic nie liczy się Znów jesteś obok mnie Nic nie liczy się... " *" It's amazing how you, can speak right to my heart Without saying a word, you can light up the dark Try as I may I could never explain What I hear when you don't say a thing The smile on your face lets me know that you need me There's a truth in your eyes saying you'll never leave me The touch of your hand says you'll catch me whenever I fall You say it best.. when you say nothing at all " *" Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel is just a freight train coming your way " (metallica) *Is this a lasting treasure Or just a moment pleasure Can I believe the magic of your sight Will you still love me tomorrow? (Amy winehouse) *"Chciałbym w sobie mieć taką siłę, tak opanować lęk, pokonać strach I żeby nigdy się nie skończyło uczucie, które we mnie teraz trwa Pokonać burzę i skoczyć na dno, nie czekać dłużej, wyjść temu na wprost Zebrać swe siły i przed siebie biec, i uwierzyć, że może się spełnić " (De mono) *"Jesteś jak sen o spadaniu Jeden Twój gest i uśmiecham się Jesteś jak zwykle za późno Zepsułeś mi dzień, I wciąż kocham Cię Jesteś nie w moim typie Lecz tylko Ty umiesz ze mną żyć Jesteś tym wszystkim, co zawsze mi chodzi po głowie, czego brakuje mi " Ania Dąbrowska *"Look my eyes are just holograms Look your love has drawn red from my hands From my hands you know you'll never be More than twist in my sobriety More than twist in my sobriety" *"czując Cię obok opowiem o wszystkim, jak często się boję i czuję się nikim.. Twoje łzy miażdżą mi serce i opadam i wzbijam się i ciągle chcę więcej.. po drugiej stronie na pustej drodze tańczy mój czas, w strugach deszczu dni toną, dotykam stopą dna po drugiej stronie na pustej drodze czy to Ty? ktoś głaszcze mnie po włosach, nie mówiąc prawie nic.." *"nie potrafię skakać, nie potrafię leczyć, nie potrafię tańczyć, a cieszę się z małych rzeczy. " *"I had no illusions That I'd ever find a glimp of summer's heatwaves in your eyes You did what you did to me now it's history I see Here's my comeback on the road again Things will happen while they can

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwładna15
Odchodzisz już trzydziesty raz Trzydziesty raz zabierasz psa W kuchni nie pachnie już smażonym jajkiem Chyba naprawdę mało cię znam Na szafce tu obok przy drzwiach Niedokończona paczka fajek Nasze radio wciąż gra A ty odchodzisz trzydziesty raz Ale nie jest źle przecież wiem że i tak kochasz mnie Wszak i ja kocham ciebie i tak Odchodzisz już trzydziesty raz Trzydziesty raz zostaję sam Ale nie krzyczysz nie płaczesz nie trzaskasz drzwiami Nawet nie przewracasz oczami Ale nie jest źle przecież wiem że i tak kochasz mnie Wszak i ja kocham ciebie i tak Nie zapłacony prąd i gaz Wyczerpany zapas wody (miodu) Kto temu winien wszystkiemu no kto jak nie ja... Ale proszę cię ...Wróć do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×