Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła

cytaty z piosenek - jakie są wasze ulubione fragmenty piosenek

Polecane posty

Gość Kapelusia
* nieproporcjonalnie wiele, rzeczy nas dotyczy,które mało nas obchodzą * jeśli nie rozjadą nas czołgi mamy szansę, przeżyć jeszcze jeden taki dzień * żyjemy w koszarach jesteśmy celem w grze zwanej manewrami szczęścia * ufam i wiem, że nie utonę w cierpkim winie * żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam * ...widziałem taniec Twój, taniec Twój ze straszną śmiercią, wiem,ze ona do wszystkich do mnie też, wejdzie dumnie przez zamknięte drzwi... * nigdy nie każ mi wybierać, bo jeszcze wybiorę źle. * wielka miłość, wielka siła,nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale * i nieważne co mówią słowa ostre jak szkło, ty kochaj mnie i ze mną bądź * stokrotka śniegu, dobra myśl, to wciąż za mało moje serce żeby żyć * i wszystko, czego pragnę, czego chce spala się nim wyciągnę poi to ręce, spala się... * jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej * I could stay awake just to hear you breathing Watch you smile while you are sleeping * chciał bym z tobą zatańczyć, ale nie mam prawej nogi, chciałbym cię mocno przytulić, ale nie mam prawej dłoni, chciał bym popatrzeć na ciebie na ciebie, ale nie mam także głowy, bo na imię mam młynek a nazwisko kawowy. * spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce, zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej, nie bój się bać, gdy chcesz to płacz * zdobyć świata szczyt, albo przeżyć jeden dzień, zapamiętać sny i zrozumieć jeden z nich * myślę sobie,że ta zima kiedyś musi minąć, zazieleni się urośnie kilka drzew * wszystko będzie takie nowe, i takie pierwsze, krew taka gęsta, Tobie tak wdzięczna, z tobą bezpieczna *Lady in red Is dancing with me cheek to cheek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonija
więc tak : ciągle z głową w chmurach - co za bzdura ! * POGODNO - PIOSENKA O ŚMIESZNYM TYTULE . ... nie bawi mnie nic, strawberry truskawkowe na bezbarwne dni ... * HEY - MEHEHE Dwadzieścia cztery smutki, to zwykła nasza doba. *GRZEGORZ TURNAU - 24 SMUTKI . jest jeszcze wiele innych. :) pozdrawiam . kisiaki w pysiaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia **
Wiesz, że kochasz mnie Wiem, że troszczysz się Gdy tylko zawołasz, chcę być tam Ty jesteś moją miłością Ty jesteś moim sercem I nie zrobilibyśmy nigdy, przenigdy nic by być daleko od siebie I Twój świat jest moim światem . Moja bitwa jest Twoją bitwą . Twój oddech jest moim oddechem . FRAGMENTY ZAGRANICZNYCH PIOSENEK-PRZETŁUMACZONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo cie kocham..;**
'So what will I do? Cause I still love you.. ' -Overboard, Justin Bieber ft. Jessica Jarrel Ogolnie nie lubie biebera ale ten txt jest spoko ;) moze znajdziesz tam jeszce cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo cie kocham..;**
'So what will I do? Cause I still love you' Overboard - Justin Bieber ft. Jessica Jarrell ogolnie nie lube biebera ale ten text mu w miare wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaap
'Wiele chcesz, bo aż tylko szczęścia'/na rozstaju dróg o.s.t.r.: 'Mój Eden jest tam gdzie twój rytm bicia serca Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca' 'wiesz, że każdy z nas ma patent by nie stać się judaszem' 'nie mówmy o pieniądzach, nie ma tej chwili w kosztach.' 'Przymierze z diabłem, era dorosłych Pytasz o realia? w nich nie ma miłości' 'Mam wielu wrogów jak i niejednego zioma Kieruję się sercem, brat, bo wierzę w Boga' Eldo.: 'największy skarb to Twoja autonomia, twoja myśli niezależność pomysłów symfonia.' 'wziąłem muzykę za rękę, poszliśmy razem na spacer' 'czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój.' 'A dziś za późno, nie umiem tak głośno krzyczeć żebyście tam gdzie jesteście mogli mnie usłyszeć.Co prawda wspomnień nikt nie może mi odebrać ale i tak boli, że nie możecie być tu i teraz.' 'Powiedz o czym mówią, gubię się w słowach które służą po to by nas zaczarować' 'Otwieram oczy i niestety wciąż jestem tutaj I tylko marzyć może mi się świat tonący w uczuciach' 'Zatrzymajmy się w pędzie nikt nie pamięta po co biegnie Czy na pewno po szczęście czy sam bieg nie jest biegu sensem' i jeszcze wieeele innych Eldoki. grammatik- pamiętam, każdy ma chwile, rozmowa, puste pokoje, mowią mi. myslovitz- w deszczu maleńkich żółtych kwiatów, dla Ciebie, gadające głowy, szklany człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzycisza
"A Ja papierowa marionetka muszę grać " - E. Górniak 'to nie ja byłam Ewą' "I still reach for you " (Ciagle siegam po ciebie) - The offspiring "Feelings, oh oh feelings You're not very nice" - The offspiring "Then I'm gonna run away And come back another day" (Później ucieknę, żeby wrócić innego dnia) - The offspiring "Bo wiesz, że to nie w życiu jest ważne, Czy masz papier Ważne, co masz w głowie Czy masz talent I coś pięknego w sobie" - Chylińska 'Chylińska' "Bardzo przepraszam Ale gdzie ja jestem dziś? Znów czyjeś łapy Połamały wszystko mi" - Chylińska - 'duży kac' Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę :) Pozdrówki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trist_Tarist
(Analogs) - Szedłem do ciebie kochanie moje tysiące przeklętych mil...robiłem to tylko po to by móc otrzeć twoje łzy. (Anti Dread) - Prochy, wóda i seks mój zestaw do samobójstwa, życie jest podłe i złe, niewdzięczne jak prostytutka. (Anti Dread) - Reklamówka z netto pozostała mi. Nie mam już rodziny, bo wolałem pić. Dosyć miałem pracy, dosyć miałem żony. Wszystko przekreśliłem, ale jestem wolny. (Zabili mi żółwia) - O jak chciałbym uciec stąd, odkryć nowy piękny ląd, wziąć wódeczkę i fajeczki to niezbędny plan ucieczki. (Tilt) - Opowiem wam o pewnej dziewczynie, która jechała na amfetaminie.Po paru latach o losie ponury w mózgu miała już sama dziury. (Analogs) - Hej dzieciaki niech zapłoną serca, każdy policjant to jebany morderca, nie wierz w ich uśmiech i zapewnienia, pręgi od pałek, przysłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona21Narzeczona
"Just gonna stand there And watch me burn But that's alright Because I like The way it hurts Just gonna stand there And hear me cry But that's alright Because I love The way you lie I love the way you lie .....I love the way you lie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona21Narzeczona
Eminem&Rihanna - I love the way you lie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Save me now before my world falls Save me now from myself before the dawn Save me now I'm at the reaper's door Can't you see you hold the key to set my mind free... ''Nikt nie uwierzy mi, że tak bardzo mocno Ciebie kochałam. Nikt nie uwierzy mi w to, że z miłości do Ciebie zabić musiałam.'' ''Dlaczego tam gdzie kiedyś Ty stoi pan jakoś obcy mi? Dlaczego tam gdzie kiedyś ja stoi pani smutna i zła?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaan
dla Ciebie mógłbym wszystko zmienić. mógłbym nawet uwierzy. naprawdę na dużo mnie stać 2 4 na dobę myślę o Tobie , cokolwiek robię.. myślę o Tobie ! tak zimno mi , nie mogę spać , brak mi sił bez Ciebie tańcząc w deszczu z Tobą w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go...
wiem że miał być cytat ale z tego nie da się wybrać konkretnego momentu... cały tekst jest... magiczny , niepowtarzalny i PIEKNY DŻEM Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen. Wolności moja, śniłem, że wziąłem z Tobą ślub. Słońce nas błogosławiło I Księżyc też tam był Wszystkie gwiazdy nieba. Wszystkie gwiazdy pod. O Victorio, moja Victorio! Dlaczego mam Cię tylko w snach? Wolności moja, Ty Victorio! Opanuj w końcu cały świat Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen" O Victono, moja Victorio! O Victoria ma! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiv
dodam pare hip hopowych, bo smuty dajecie ;p nic nie czuje strachu czy satysfakcji wiesz nie doszukuje sie w tym zadnych dewiacji nie kwestionuje tez czy mam czy nie mam racji bo to wszystko prosty wynik chlodnej kalkulacji /meridialu/ każdy incydent jak rtęć umyka w momencie, gdy go dotykam- znika śnieg, cień, pęknięcie chodnika, idę i zdjęcie za zdjęciem pstrykam /fokus/ I ain't gonna eat, I ain't gonna sleep, ain't gonna breathe, til I see, what I wanna see... /eminem (nie zebym go lubial, ale ten txt ma dobry)/ czuję smak chwili choć była bardzo krótka smak jak ciepła wódka z plastikowego kubka /sokol/ Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz wszystkie myśli i uczucia których nie masz gdzie pomieścić /pezet/ a życzę sobie zasnąć i liczę że nastanie jasność w psychice czarne myśli zgasną powróci światłość wtedy zrozumiem bo póki co nie umiem /rahim/ biegnę cały czas do przodu w niekończącą się dal niszcząc wszystko po drodze z siłą atomowych fal /slon/ poznym popoludniem ide ide noga za noga jak wdech i wydech ide swoja droga przez atlantyde /fokus/ no i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycccjjj
Gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się. I za każdym razem niech Twe życie promieniuje słońcem, słońcem. Miej zaufanie do nie to i ja w ciebie nie zwątpię... Ludzie giną, umierają, ale nie wyrastają jak wodorosty. Nie każdy to spotyka, nie każdego to dotyka, czy tych zdrowych jak ryba, czy tych na antybiotykach, dla wszystkich jest ta gra, choć nie wszyscy wiedzą, jak dobrze to rozegrać, z powodów podanych na tacy brać Niech serce tobą kieruje, niech muzyka w nim płynie. Po co szukamy radości, kiedy mamy ją obok siebie? Po co szukamy szczęścia, kiedy mamy je obok siebie? Przestań się bać, nie chowaj głowy w piach! Przyjdzie kolejny dzień, czas się nie zatrzymał. Człowiek z jego biegiem zmienia się, ej ej. Siebie mi daj na własność, bo ma dusza bez Ciebie traci swą wartość. Spróbuj drugiego człowieka docenić, pokochać naj Najprościej jak potrafisz, nie istotne, czy trafisz na afisz. Rodzimy się by żyć Żyjemy by umierać. dziś są urodziny Ani, ani moje, ani twoje tylko naszej fali Nie sprzedam się jak dziwka , nie i chuj. -Tomek jak Ty się wyrażasz? (ładnie) -Mi to w ogóle nie przeszkadza. -Ale to mnie uraża, bo to jest nie (ładnie) -Uraża to nasza Polska władza. Poza tym powiem Ci jedno jest lepiej niż (ładnie) Tylko musisz dostrzec te piękno, bo co by się nie działo i co by nie było to (ładnie) Po ostatniej płycie ludzi porobiło. wszystko by : Grubson ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHCT - Can't stop The world I love the tears I drop to be part of the wave can't stop ever wonder if it's all for you the world I love the trains I hop to be part of wave can't stop come and tell me when it's time to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppppppppppppppp
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop, hop, hop, szklankę piwa
- z piosenki Grechuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×