Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Rudamxi--faktycznie szalejesz z zakupami! A sukieneczki piękne! Wiki będzie wyglądała jak księżniczka! Ja już spakowana, jutro rano lecę.Coś się kiepsko dzisiaj czuję. Głowa coś mnie boli, i słyszę jak przez watę. Chyba ciśnienie mi skoczyło czy co? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki matylda i mewunia:D Mewunia widze ze dolaczylas do marcowek:)Zycze milej podrozy. Wczoraj zobaczylam bialy punkcik w dziaselku u Vikuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewunia - jesteś w marcówkach ?????????????? rudamaxi - ale bedziesz stroić swoja księżniczke :) i gratuluje pierwszego ząbka dziewczynie Wojtusia ;) dzięki za gratulacje dla mojej Igusi czuję sie lepiej - alergia troche zelżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaSzyp
Cześć dziewczyny jestem mamą 4,5 letniej Asiulki która jest bardzo kochana ale sporo mi choruje. Ponieważ naciełam sie na paru znachorów którzy mówili że są pediatrami (paru znaczy chyba prawie doszłam do setki ;) ) szukam prawdziwego lekarza pediatre który poprowadzi mi to moje chorowite dziecko tak zeby wyszło na ludzi. :) gg 1114038 piszcie prosze.... Mieszkam na sołtysowicach rodziłam na brochowie i temu szpitalowi daje 6+ połozne są rewelacyjne lekarz był spoko dopóki kase dostawał jak odmówiłam zapłacenia za poród to sie wypiał, poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - sliczne sukieneczki, Viki bedzie zachwycona, trzeba przyznac, ze dla dziewczynek jest duzo wiecej takich slodziutkich ciuszkow niz dla chlopcow. Mewunia - jak podroz? No i jak samopoczucie? I dlaczego nam nic nei mowisz, ze w marcoweczkach jestes? Nie ladnie!! Gratulacje :D tiki - gratuluje dziewczynki, no i dobrze, ze z alergia juz lepiej :) A co tam slychac u naszych An? Gdzie sie podziewaja? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki Mewunia, jak po powrocie, pewnie terazjesteś troszkę smutna? ale trzymaj się dacie rade, mnie rozstanie czeka już za dwa miesiące. Magda - jak dzisiejsze samopoczucie? Tiki - no to mój Bartek ma dziewczynę ( sporo ich ma , no ale póki co to może kochać wiele nie robiąć żadnej krzywdy a póżniej już ja go ustawię, więc się nie martw) Anusia - wczoraj przeżywałam strasznie waszą wizytę i jestem przerażona, że juz wkrótce mój Bartek też tak zacznie rozrabiać. Dziewczyny - Wojtek ma taki temperament ,że szok, jest fantastyczny i chyba nie odpoczywa. Raczkowanie w jego wydaniu to expres. SUUUPERR Rudamaxi - miałam jednak nadzieję, że może się ułoży, przykro mi, że tak sie nie stało.rozmawialiście, spotkaliście się co właściwie się stało? CAŁUSY dla wszystkich dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu Dziekuje, czuje sie dobrze, sloneczko zaglada przez okienko, chociaz jest tez sporo chmurek wiec nie bedzie tak goraco, a taka pogoda jak dla mnie jest idealna :) Fajnie tak mi sie czyta o Waszych pociechach, jeszcze troszke i ja bede mogla napisac cos o swoim szkrabie no i co najwazniejsze osobiscie przezyje to o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale osiol! a co powiedzial? rozmawialiscie chociaz? I powiedz jak sie czujesz? W zasadzie to moze chcesz juz o tym nie myslec, a my Cie tu meczymy pytaniami, ale z drugiej strony moze byc Ci lzej jak sie wygadasz, a my bardzo chetnie wysluchamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mial przyjechac ja czekalam a on zadnej informacji:O A czuje sie tak sobie bo mi tak troszke smutno ze nawet swojej corci nie chce zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 mam nadzieje, ze humorek sie poprawi, a on po prostu nie jest wart Twoich dzieciaczkow!! Gosiu napisz lepiej jak tam Viki, rosnie zdrowo? Jak znosi upaly? No i jak braciszek? Nie zazdrosny o mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konradek jest zachwycony siostra ja zawsze staram sie jak najwiecej czasu poswiecac Konradkowi by ciagle czul ze jest tak sama jak wtedy gdy nie bylo Vikuni,teraz jest szczesliwy bo juz ma prawie cala wyprawke do pierwszej klasy:)a jesli jutro dopisze pogoda to mamy rozbic w ogrodzie wioske indian:)Vikunia jest juz coraz fajniejsza wlasnie wgrywam ostatnie zdjecia na fotosik jutro je dopiero dam do albumow to podam linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie:) a jak sukieneczki dla malej ksiezniczki? Doszly juz? Dobrze, ze Konradek rozumie i sie nie denerwuje, ze mamusia, spedza tyle czasu z Vikunia, zreszta to jzu duzy chlopak, to na pewno pomaga Ci duzo i dzieki temu czuje sie taki potrzebny, jejqu ale to musi byc fajne. Ja wczoraj bylam u ginekologa, takze troche mialam wczoraj wrazen. Pytalam czy moze byc przy porodzie, ale dyzur ma 18. i 21., a pozniej juz nie ma takiej mozliwosci, bo wyjezdza na urlop, no ale to dla mnie za wczesnie mowie, bo ja termin mam niby na 4 wrzesnia, zbadal mnie i powiedzial, \"nooo szyjka jest juz dojrzala\" czyli lada moment moge rodzic, co mnie lekko przestraszylo. Pozniej mialam USG, wazyl malego dwoma sposobami, jednym wyszlo 3900 a drugim 3700, ale jest wszytsko bardzo dobrze i maly brykal caly czas podczas badania :) Jak juz mialam wychodzic to powiedzial, zebym zadzwonila do niego 21 (w dzien dyzuru) no wiec pytam i co wtedy a on na to, ze \"porozmawiamy sobie\". Takie mam dziwne przeczucie, ze nie chcial mnie stresowac i moze chce mnie wtedy wziac do szpitala i wywolac porod, nie mam pojecia, ale denerwuje sie troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj tylko na chwilę, bo jestem w podłym humorze. wczoraj postanowiłam rzucić palenie i teaz dostaję kręćka, latam po domu jak osa. Rudamaxi - to nie jest dobry facet skoro nie chciał zobaczyć nawet swojej córki. Swiadczy to tylko o tym, że nic dobrego nie czekałoby was z nim. Domyslam się tylko jak się możesz czuć, ale głowa do góry, a teraz najważniejsze, żeby go o kasę cisnąć. co do sukieneczek to mi się podoba ta przedostatnia. Ja też szaleje na allegro, bo Bartek ze wszystkiego prawie wyrósł. Sama musze zacząć sprzedawać jego ciuszki, bo niedługo w nich utonę. Magda- dzisiaj pewnie lepiej się czujesz, nie ma takiego upału, fajniutko się ochłodziło. Na który szpital się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - gratulacje, pierwsze dni sa najgorsze, pozniej bedzie lepiej, obys tylko wytrwala. Dokladnie, dzisiaj chlodniej wiec czuje sie z jednej strony lepiej, ale z drugiej stresuje sie tym porodem. Wybralam jednak szpital na dyrekcyjnej, dogadalam sie juz z polozna, a to bylo dla mnie bardzo wazne, do tego moze tak wyjdzie, ze i moj lekarz bedzie, ale to sie jeszcze okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie z Wrocławia :) mam do Was pytanko. czy mogłybyście mi polecić dobrego ortopedę. muszę iść ze swoją małą do ortopedy i zupełnie nie wiem gdzie jest dobry lekarz. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka życzę dużej cierpliwości,dasz radę,trzymam kciuki za Ciebie.Na pocieszenie powiem że mój mąż nie pali od początku lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia z porodem wszystko bedzie dobrze,juz niedlugo bedziemy podziwiac twoj skarb na zdjeciach juz sie ciesze:) Co do sukieneczek to czekam juz tylko na ta ostatnia \"Chrzest roczek\"te co doszly sa wszystkie sliczne a to moje slodkie dzieciaczki:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90e91c441928c08c.html a tu ja z malutka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78f58d9cdd7afde6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dacf2f92d8f4848.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, rodziła któraś z Was w Trzebnicy? Bo mi mój ginek niemal nakazał ten szpital, a ja jestem, nie ukrywam, nieco zaskoczona (faktem, że wszystkie wrocławskie odradził) i zaniepokojona (czy z tej Trzebnicy, w środku akcji porodowej, mnie nie odeślą). Naskrobcie, co myślicie w tej kwestii. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemikal malo tego ze rodzilam pierwsze dziecko w Trzebnicy to ja tu mieszkam ,naprawde ze szczerego serca ci odradzam porod w Trzebnicy ja rehabilitowalam synka od 5 miesiaca do 3,5 lat tylko dlatego ze ordynator stwierdzil ze jestem mloda i powinnam urodzic silami natury nie chciel mi podac oksytocyny juz o cesarce nie wspomne i maly byl przenoszony a tym samym niedotleniony drugie dziecko rodzilam na Chalbinskiego i jestem zadowolona moze na Chalbinskiego sa i stare budynki ale za to obsluga dla mnie byla na 6 z plusem,a o obsluge czyli o opieke zawsze chodzi najwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, dobrze, że jesteś! To ja już jestem całkiem zamotana :( Mój ginekolog powiedział, że we wrocławskich szpitalach jest syf i malaria, że wzierniki są przedpotopowe, wszędzie jest brudno, że zganiają jedną babę z łóżka i na jej miejsce wchodzi kolejna, że nie ma żadnej sterylności. Że co z tego, że dobrze urodzę, jeżeli na drugi dzień zaropieje mi krocze a dziecko się pochoruje. Zaznaczył przy tym, że gdyby coś się działo (np. moja królewna chciała urodzić się przed czasem), to mam nawet o Trzebnicy nie myśleć, tylko jechać na Dyrekcyjną. Że tam mają lepszą opiekę neonatologiczną. Ehhh... Aż mnie z nerwów w żołądku ściska. I jeszcze te cholerne strajki. Jeszcze skończy się tym, że w taksówce urodzę, krążąc między jednym szpitalem, a drugim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi a kiedy rodziłas? bo ja rodziłam 21 miesięcy temu i jestem naprawde zadowolona z porodu właśnie w Trzebnicy Oksytocyne dostałam bez problemu może sporo się zmieniło od czasy Twojego porodu no i wszystko nowe i czyste,sale 2 osobowe(ja byłam na jedno osobowej bo byłam przeziębiona porządnie) na Chałbinskiego rodziła rok wczesniej kolezanka i bardzo załowała ze rodziła własnie tam ja myśle ze trudno ocenic dany szpital,wszystko zależy na jaka zmiane personelu się trafi Chemical zycze łatwego porodu(nie słyszałam żeby z Trzebnicy kogos odstawili z bólami)ale decyzje musisz podjac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula - ja niestety nie mam pojecia, dopieo czekam na swoje malenstwo rudamaxi - mam nadzieje, powtarzam sobie to caly czas, ale stresu co nie miara :) juz sie przyzwyczailam do brzuszka, niby tez nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc dzieciatko, ale tak sie strasznie boje Zdjecia sliczne, jak tylko bedziesz miala jakies nowe to pokazuj, z Konradka jaki dzentelman, no a Vikunia, po prostu przeurocza Chemical - chyba najlepiej bedzie jak sama zrobisz rozeznanie, bo kazda kobieta ma inna opinie, ja rodze w zasadzie lada dzien i zdecydowalam sie na dyrekcyjna, umowilam sie z polozna, a to chyba najwazniejsze, do tego moze moj lekarz prowadzacy tez bedzie, bo tam pracuje, ale to dopiero sie okaze we wtorek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska nic sie nie zmienilo bo w marcu wyladowalam w szpitalu w Trzebnicy bo mialam zle wyniki i mieli mi zrobic tylko dokladne wyniki by wiedziec czemu te wczesniejsze sa takie zle i tak mnie zaczeli leczyc ze wywolali u mnie skurcze na 4 tyg przed planowanym terminem porodu dobrze ze mnie kolezanka zawiozla do wroclawia ,a dziewczyny po terminie lezaly ze mna na sali i tez sie nie kwapili do cesarki,jednym slowem szpital w trzebnicy to masakra i ja zdania nie zmienie jak wiekszosc ludzi w trzebnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAMUSIE jak ogólne samopoczucie? Rudamaxi - teraz to trzeba iść przed siebie i nie oglądać się. Mi byłoby strasznie trudno samej i nie wiem czy bym sprostała, a ciebie szczerze podziwiam za optymizm i tak silnego ducha.może teraz nie najlepszy moment ale jestem pewna,że niedługo znajdziesz porządnego faceta, jesteś atrakcyjną babeczką i masz fantastyczne dzieciaki więć - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Bartek się rozbija, dzis nabił sobie guza w łóżeczku:(, koniecznie musi stawać, no i bach głową w szczebelki. wyglądało grożnie a guza ,że hej. zębów nie wybije bo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski:) Wczoraj wrocilismy z mini wakacji:) Bylismy 1 dzien w Krakowie a potem w Starachowicach u moich. Powiem Wam szczerze ze juz tesknilam za moim domkiem;) Wojtek jak wspomniala Anulka to zywe srebro:) raczkuje jak szalony i cos mi sie wydaje ze za kilka tygodni zacznie chodzic. U mojej mamy byl w zywiole bo tam duzy dom, pelno miejsca do biegania no i pies ktory chodzi tak jak Wojtus. Jak tylko znajde chwilke wrzuce ostatnie zdjecia na bobasy:) Buziaki😘 dla mamusiek no i tysiace caluskow😘 dla dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z tymi szpitalami we Wrocku to cała masa różnych opini, każdy na podstawie swoich odczuć chwali co innego, inny krytykuje........chyba każdy wybór bedzie miał wadę a co szpitala w Trzebnciy to tez słyszłam pogłoski, że tam dobre warunki i opieka, więc juz na prawde nie wiem ....... ja juz nie ma dylematu bo 29 września przeprowadzamy sie do Legnicy i pozostaje i tylko 1 szpital...... juz nie bede wrocławska mamusia czuje sie różnie, czasem źle, :( tak jak dziś - brzuszek mnie boli, cały jakiś obolały :( ciążko mi i zmęczona jestem ciagle. a bębenek mam juz niezły a to dopiero 25 tc, co bedzie potem ? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja już w domku, poczytałam co u was słychać, a jutro napiszę coś więcej. Buziaki dla was i dla maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to ja już całkiem nie wiem :( I jak do tego te nieszczęsne strajki dojdą i co drugi szpital zamkną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamcie:) cos podobnego zaczelismy nowa stronke;) toz to szok:) Tiki, Mewunia...🖐️ Ja wam niestety nie pomoge co do wyboru szpitala. Rodziłam w Oławie ale i tutaj ile przeciwniczek tyle i zwolenniczek:) Zepsuło mi sie dziecko;) Wszedzie zle, na raczkach nie pogadaj, jedyna opcja to hustawka na placu zabaw(ale co zrobic jak tak leje jak na zalaczonym obrazku:( i ostatecznie zabawa w...lazience:) Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×