Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Gość Upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie i u młodej wszystko dobrze. Jesteśmy już po drugim szczepieniu, nikt nie choruję, dalej na samej piersi lecimy, przesypiamy ładnie noce... sielanka:) Tylko nudno bo zima przyszła i już nie można iść na spacer nad odrę posiedzieć na ławeczce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no cos nie mozna porzadnie rozkrecic tego topiku :) u nas srednio. Adas przeziebiony - glownie go meczy katar od 3 dni, a i wczoraj mnie cos bierze. jutro mialy byc ostatnie zajecia na basenie z malym, ale trzeba bedzie odpuscic. w ogole to super sprawa - polecam. Adasko juz za pare dni konczy 8 miesiecy! jeny jak ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie na basen chodzicie?? Dużo płacicie?? Znajoma chodziła na Biskupinie i jej mały dostał grzybice i parę innych dzieci też:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim U nas tak sobie Konrad wpadl w wir przygotowan do komunii,super sobie radzi na tancach a mala ostatnio zalapala straszny wirus i ledwo dychamy w niedziele bylam z nia na ostrym dyzurze w szpitalu bo po tym co przepisala lekarka w osrodku nic nie bylo lepiej,wrecz bylo gorzej ale teraz jakby ciut lepiej.Ale i mala i ja jestesmy wykonczone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka71 - chodzilismy do Redeco. woda tam nie jest ozonowana, tylko normalna chlorowana, ale nic malemu nie bylo. suchej skory tez po tym nie mial. bardzo jestem zadowolona. Rudamaxi - juz troche minelo od Twojego wpisu. mam nadzieje, ze juz wszyscy w rodzince zdrowi. Adasko zdrowy...tylko nadal sie budzi po pare razy w nocy...meczy mnie to na maxa. nie wiem jak to bedzie z wpisami tutaj, to na wszelki wypadek juz zycze wszyzstkim WESOLYCH SWIAT!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Wrocławianki :) U nas dobrze, Synek ochrzczony. skończył już 3 miesiące. Rzadko zaglądam, ale może nadrobię coś w przerwie świątecznej :) Wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poswiatecznie u nas tak sobie atmosfera swiat przycmiona moimi wynikami z tomografu.Troche juz sie oswoilam ale czasami mam juz wszystkiego dosc.Mam torbiel w glowie.najwazniejsze to zdrowie reszta sie nie liczy. Pozdrawiam was wszystkie.Piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi :* jej wspolczuje bardzo. a to powazne? tak brzmi, ale nie zawsze tak jest. cos wiadomo wiecej? jak sie czujesz? przesyłam pozytywne fluidy. u nas wszystko ok. Adas w niedziele konczy juz 10 miesiecy! czas leci jak szalony. w poniedzialek wracam do pracy na pol etatu. ciesze sie, bo wroce do ludzi, a tez bede miala jeszce duzo czasu na zabawe z Adaskiem. Catarinka - i co? zapisalas sie na basen? my mamy przerwe na zime. nie chcialam ryzykowac dodatkowych okoliczonsoci do zaziebienia. a i tak juz dwa razy mial katar. ale przeziebienia uniknelismy na razie - odpukac :)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Brzuchata czekam do 23 kwietnia na rezonans magnetyczny.Biore leki nie jest tak zle.Zaczynam sie oswajac ze mam nadprogramowo cos w glowiznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 3mam kciuki za Ciebie Brzuchata Nie, nie zapisaliśmy się. Jakoś tak przez tą pogode brak chęci było. Ale tatusiek ostatnio coś wspominał mi o tym więc może na lato. Moja dzisiaj pół roczku kończy... Ale normalnie rewelacyjna jest, dzisiaj jak kręciłam jej filmik to się popłakałam ze śmiechy. Pogoda do d... nie chce się nawet z domu wychodzić. W środę mała złapała katarek i kupiłam jej marimer a że nie pomagał to w czwartek wieczorem na korczaka pojechaliśmy żeby nie męczyła się w nocy i dostała wapno, otriwin i coś tam z vit C i już jest dobrze. Dalej fajnie śpi mi w nocy, samą piersią karmie... i czekamy na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski z Wrocka mam na imie Renata, mam dwóch synkówj jak w stopce widac, siedze na urlopie wypoczynkowym bo mi sie własnie został, nie wracam narazie do pracy ide ma wychowawczy i juz :) To w skrócie A i mieszkam na zakrzowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Renika! my wrocławianki musimy się trzymać razem! ;) Dziewczyny, przepraszam, ze długo nie zaglądałam. Trochę nadrobię w najbliższym czasie. Rudamaxi -co tam słychać?? Ty tu najczęściej zaglądasz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak tam u was... kurcze znowu się pogoda popsuła a już tak ładnie było:( My właśnie przechodzimy etap szukania spacerówki i nie mogę się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas klopoty z zasypianiem młodszego :( zęby wyszły a on jakby sie obrazil na łózeczko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiec moze ode mnie zaczne jestem juz na drugim semestrze Studiów podyplomowych,narazie pracuje na umowe zlecenie wiec nadal szukam czegos konkretnego Konrad swietnie radzisobie w szkole, na tancach i zaczely nam sie juz proby do Komunii wiec goraczka sie rozkreca na calego;) A niunia to taka mala aparatka rzadzicielka.Jesli nie dostanie na czas co chce to krzyczy na cale gardlo az bembenki w uszach trzeszcza;) Wiktoria jest twarda osobka,ktora juz teraz pokazuje ze sie nie poddaje jesli chce cos osiagnac. Coraz wiecej mowi i strasznie lubie sie stroic ze nie wspomne o malowaniu;)Rozpakowywanie toreb z zakupami to teraz tylko jej przywilej;) Kocham te moje dwa serducha i dziekuje Bogu ze mnie nimi obdarzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmijcie zyczenia baby moje kochane małe i duże od drugiej baby.Niechaj dzien caly bedzie radosny.Bądzcie radosne i aby do wiosny!Szczęścia życzę wam i sobie i kobietom w całym globie, by marzenia się spełniły i nas chłopy wyręczyły! My dziś drinki i i kaweczki - nasze święto dziś Dziewczynki http://www.floristone.com/flowers/products/D 3-4038.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż twierdzi ze to nie wieto bo codziennie mam dzien kobiet :) czy ja cos przegapiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renika spytaj sie meza czy te kwiaty co wrecza ci niby codziennie napewno Tobie wrecza;) Brzuchatka weszlam na wasz topik a tu pomarancza zrobila swoje jak widze u nas tez jedna okazala sie czarna owca dlatego przeszlysmy na prywatne forum,moze wy tez sprobujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie własne osobist forum wiec zapraszam :) przyda sie ktos do moderowania :) kfiatkuf nie dostawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam wczoraj 2 różyczki, od Męża i od synka! ale mi się miło zrobiło, ze Karolek ma tylko 6 miesięcy a już o mamie pomyślał, żeby kwiatuszka wręczyć ;) i mam jeszcze tulipana od taty mojego, powiedział, zę w tym roku rajstop nie ma , bo kryzys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi widze ze topik nam umiera zapraszam na www.psyche-soma.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×