Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

renika to powiedz jeszcze gdzie cie mam dokladnie szukac bo tam strasznie duuuuuuzo tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda całe forum to moje :p znajdz cos odpowiedniego dla siebie :) wszedzie mozesz pisac :) ja znajde ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys cie znajde... znajde cie :) poprostu znajde :) jestes coraz blizeeeeej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znieczulenia nie bralam postawiłam na swoim nie i juz ale wolny to kraj, jesli kobieta chce to jej sprawa i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to się tak wkręciłam w topik mojego rocznika że tu całkiem przestałam zaglądać:P Moja ma już 2 ząbki, dalej na piersi leci i ciągle na szczęście zdrowiutka. Czekamy na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witajcie :) Catarinka, Mój synek też ma 2 ząbki! :) nasze dzieci prawie w jednym wieku. Ale w sumie nie ma co porównywać, bo jkażde rozwija się w swoim tempie. NP. synek waży dopiero 7,5 kg. Ale to przez to pewnie że chorował :( Teraz oczywiście już zdrowy :) Idziecie dziś na spacer? NIby ciepło, ale słońca brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie okien nie myje bo mam nowe:P Za tydzień zakładamy roletki i przed samą Wielkanocą będę myła. Przyzwyczajona jestem bo wychowałam się w domu nie mieszkaniu i kilka pięter mieliśmy a do tego okna podwójne i kilka balkonowych... oj mycia było co nie miara. Teraz to mam wprawę i chwila to dla mnie:) Moja młoda też mało waży a nie widać po niej:P Ostatnio znowu jemy nowości i oczywiście to co chce żeby jadła to ona nie bardzo a to co nie trzeba to ona bardzo chętnie. Mt będziemy dzisiaj mieć spacer do przychodni... na szczepienie:( Oby dobrze je zniosła. Pewnie znowu bardziej ja będę przeżywać niż ona;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtfhtjzhtfhg
renika ile płacisz za ile okien i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry... wysoko wysoko
upsaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjknhjklh
upsaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renika ktos byl chetny a ty nic,oj nie ladnie;) Ja okna dawno pomylam i firanki zmienilam,teraz walcze z malowaniem. Dzisiaj moja gwiazdeczka o 14.15 skonczyla cale dwa latka:) Buziaki , PS Czujecie WIOSNE?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czuć wiosnę czuć:) Mi ostatnio marzyło się wylegiwanie na trawce i jak pojechaliśmy do Rędzina to rozłożyłam młodej kocyk nad odrą i sobie poleżałyśmy. Ale fajnie było i jak młodej się podobało. Ciągle chciała z niego złazić i trawę łapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był żart :) nie płace tylko płacze nad myciem okien :) ale juz po na szczescie A ja sobie zrobiła mega spacer, najpierw wysiadłam na Kasprowicza i do szpitala na nogach :) a potem ze szpitala do Korony na pieszko :) z młodym w wózku :) On spał a ja szlam spacerkiem, było super, ale teraz mnie bola nogi :p Wiosna to to nie jest, zdecydowanie wczesne lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie mamcie Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    WESOŁYCH ŚWIĄT Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Tak sie przejadlyscie w swieta czy tak zmoklyscie ze jeszcze sie suszycie i nie piszecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos z Wroclawia
?? slyszalem ze to ladne miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam ja się ani nie przejadłam ani nie zmokłam:P Ale się wyleniwiłam:) Tak tak, Wrocław to bardzo ładne miasto.... a jakie mam drogi piękne... tylu dziur to żadne inne miasto nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka mamy nowe sa ale cos tu pisac nie chca:( Ale Rynek Wrocławski nie jednego przerósł zwlaszcza w nocnych eskapadach i nasza najdłuzsza ulica Kleczkowska niektórzy jak na nia wejda to po paru a i nawet po kilkunastu latach dopiero z niej wychodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catinka o zesz ty orzeszku we wrocku bede sroda,czwartek i w piatek tez tyle ze w srode ide na przedtermin juz;) w czwartek mam rezonans:O a w piatek wyklady ale na kawe umowic sie mozemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze całkiem zapomniałam o tym topiku Aleeeeeeeee cisza, może jakaś ustawka na spacerek? Pościgamy się furami hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska z wro
zagląda tu ktoś???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×