Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Hej Kami! Dolaczaj sie, bo cos tu cicho na maxa. a Ty juz jestes Mamusia, czy dopiero oczekujaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchata,ja już mam dwóch chłopaków,jeden teraz bedzie miał 5 latek a drugi we wrześniu 7 ;) Już spore chłopaki:) A ty w którym jestes miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham :) i pozdrawiam Was cieplutko! Dziś intensywnie myślę jakie imię dla Malutkiego!Wiem, ze nic nie wiem! Miał być Tomek, ale już sama nie wiem może Hubert, a może.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kami, na ja juz blizej konca. Ja dopiero dolaczylam na stronie 39, wiec tam mozesz znalezc wszystkie informacje hehe eee no to u Ciebie juz stare chlopy :) mniejszy chodzi do przedszkola? nie mialas problemow z zapisaniem? wlasnie dzsiaj czytalam, ze jakas porazka jest z przedszkolami we Wroclawiu i ogolnie. Rudamaxi - jak tam samopoczucie? lepiej juz? Olinkaka - Tomek mi sie bardzo podoba....a mozesz z Tatusiem dojsc do porozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka jesli chodzi o moja osobe to bylo by wszystko ok gdyby nie... Zaczelam dzis trzecia ture rehabilitacji,i narazie czyszczenie zyl mi nie grozi wiec sie z tego bardzo ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!:) Ja tylko wpadłam na moment bo zaraz ide zaprowadzić chłopaków do szkoły i lece do roboty:) Nie powiedziałam wam najważniejszego,pochodze z miejscowości niedaleko koło Wrocławia,ale teraz mieszkam za granicą w Hiszpanii.Tu chłopaki na razie chodza do szkoły ;) No lece się ubierać,bo zajmuje mi to długo..na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kami, a to tak widze, ze na stale Cie wywiało? mi sie na razie marzy wyjazd wakacyjny do Hiszpani. Od dluzszego czasu mam juz pierdolca na tym punkcie. Tylko chcialabym pojechac w takiej formie, zeby nie tylko lezec gdzies tam plackiem, tylko najlepiej wynajac auto i pojezdzic po roznych miejscach. No ale teraz, to bede znowu musiala poczekac, az mały troche podrosnie... ale tu cisza! w ogole, jak tak patrze to te Mamuski z Wroclawia to cos nie zagladaja na fora. Siedze jeszcze na dwoch - dla babek co to maja urodzic w marcu lub kwietniu i jedna z Wroclawia sie tylko trafila.... ale dzisisaj przymulajaca pogoda! czeka mnie wizyta u lekarza..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No cos mamuski wroclawskie sie ociagaja strasznie:( Moja starsza latorosl jest na zwolnieniu ma grupe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Rudamaxi! ja zyje, tylko ostatnio nie mam weny do pisania. jestem ogolnie troche zblazowana. nie chce mi sie juz siedziec w tej chalupie, jakis kryzys mnie zlapal i juz bym sie chciala pozbyc balastu :) nie mam sie w co ubrac, nawet po chleb nie moge za bardzo wyjsc, w domu tez nie moge nawet odkurzyc...juz mi sie znudzilo to nicnierobienie..... A jak tam Twoje dzieciaczki? juz zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia je ile wlezie co odczuwaja moje rece;) a Konradek jest chory od poniedzialku lezy z grypa w lozku:( I nie ma za co tu tez masz:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Jak tam nastroje przed świętami? Pogoda nam się popsuła co?Ostatnio czytałam, że kwiecień ma być cieplutki, a w maju mają być upały!Mam nadzieję, że do tego czasu urodzę, bo to męka chodzić w ciąży jak jest gorąco. Brzuchata jeszcze troszkę wytrzymasz:) Mi mąż nie pozwala za wiele robić, a mnie nosi bo sama nie mogę zrobić.Powolutku coś tam robię, ale szczerze mówiąc szybko się męczę.Już też bym chciała urodzić.. Rudamaxi życzę dużo zdrówka dla synusia i dla Ciebie też.Lepiej już się czujesz? pozdrawiam cieplutko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___**¬¬ __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________*¬¬ __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*¬¬ _____**_____** _______*****_______ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja leze bo tak mnie rozlozyla grypa:O kami-pewnie ze dolaczaj bedzie nam bardzo milo dziewczyny porzadki sie skonczyly,swieta tez,wiec sie meldowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie!!!!!!!!!! u mnie bez wiekszych zmian...tyle ze mi nogi coraz czesciej puchna i czuje sie jakbym chodzila na dwoch dragach :) ale ogolnie ok dzisiaj znowu wyrwalam sie na chwile z chalupy, bo bylam przedluzyc zwolnienie u lekarza i wstapilam do IKEI po jeszcze pare pierdolek dla małego. ale ja mam pierdolca na punkcie tego sklepu :) moglabym go zwiedzac co tydzien. lubie ten ich prosty styl... rudamaxi - co Cie tak dlugo trzyma? pijesz mleko z miodem? syrop z cebuli? w tej ciazy to zauwazylam, ze to lepiej na mnie dzialalo niz tablety! przesylam dobre fluidy :)) Pozdrawiam Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie się ruszyło :D Rudamaxi kuruj sie kuruj dziewczyno!Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:) Anusia :) Brzuchata mi się podobają takie zasłonki z Ikei białe i na dole mają zwierzątka takie fajniutkie :) ale niestety wymiary nie pasują do moich okien, a szkoda.Co ciekawego kupiłaś dla Maluszka?? Ja porobiłam trochę zamówień na allegro i niedługo mają przyjść. Nie wiem czy pytałam, wybrałaś już wózek?? Kami co słychać?? pozdrawiam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinkaka staram sie jak tylko moge by szybko wrocic do formy Brzuchatka no wlasnie pochwal sie co kupilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe akurat wiekszosc rzeczy, ktore beda juz niedlugo w pokoiku dzieciecym sa z IKEI, wiec to cala lista :) wczoraj tylko dokupiłam ochraniacz do lozeczka...(chcialam zeby byl taki uniwersalny, zeby pasowal do roznych poscieli) i takie przegrodki do szuflady. Moj brat sie od nas wyprowadza i tam bedzie pokoj małego. Musielismy dokupic w zasadzie cale wyposazenie. Beda jasne meble (pseudo brzoza), ale z roznych kompletow...komoda Malm, regal ten co mozna poziomo i pionowo polozyc - same polki. Bedzie na zabawki. powsuwam tam jakies kolorowe pudelka i bedzie latwiej sprzatac. jest tez szafa (haa to byl absurd! to taka jedna z tanszych, ale idealnie pasowala wymiarami, tylko jak ja zlozylismy to sie okazalo, ze trzeba ja przykrecic do sciany bo jak sie otwieralo drzwi to sie cala szafa przewracala!!! ale bezsens ze tego jakos nie wywazaja...przeciez jakbym miala przykrecac do scian kazdy mebel to nigdy bym nie mogla przestawic) zaslonki kupilam takie kolorowe, ale bez zwierzatek tylko takie tam rozne wzorki, lampke na komode taka malutka z abazurem haftowanym w takie dziecinne wzory, posciel tez kupilam w ikei, bo byla o wiele tansza niz te w internecie komplety...maly stolik ten za 39zl co teraz zrobili juz w tysiacu kolorach i bedzie jeszcze mala granatowa kanapa i tyle.... juz sie nie moge doczekac efektu koncowego. bo na razie wiekszosc rzeczy jest jeszcze w pudlach. z reszta bez sensu jest takie wypisywanie...jak bedzie juz pokoj gotowy to wysle zdjecie :) wozka jeszcze nie wybralam. niebawem dotrze do mnie sprezentowana spacerowka, ktora za granica sie stosuje tez u noworodkow. http://www.alewozki.pl/product_info.php/pName/wozki-maclaren-techno-xlr-charcoal-kolekcja-2007/cName/wozki-spacerowe-maclaren-techno-xlr?osCsid=e44b1c6211935f53b5f0fc96e13c047c mam metlik w glowie co do tego tematu. Wyjdzie w koncu na to, ze na pierwsze 3 miesiace bede musiala dokupic jakis wozek gleboki. Poszukam czegos uzywanego moze. aaaaa koncze, bo wyszla z tego tylko dluga epistola i jeszcze mi tam posniecie przed monitorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam pozne sniadanie, ale znowu musze sie doprawic czekolada......ale mnie wzielo...mam nadzieje, ze mi nie zostanie ten nalog po ciazy, bo dupsko mi sie tak rozrosnie, ze sie nie pomieszcze w drzwiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brzuchatka jak ja cie dobrze rozumiem mialam to samo za karzdym razem jak urzadzalam pokoiki dla dzieci:) Wozeczek superowy.A co do slodyczy ja w ciazy tez pochlanialam ich spore ilosci a teraz znowu jest jak przed ciaza czyli moge nie jesc i nawet przez kilka dobrych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - heheh z tym pokoikiem to juz strasznie mnie meczy! musze jeszcze troche poczekac, bo sie z Mama umowilam, ze przyjedzie mi pomoc wysprzatac i dopiero bede ustawiac te nowe graty :) a taka juz jestem ciekawa! szczegolnie lozeczka! bo to tak slodko wyglada... taaa a co do slodyczy, to wlasnie powinnam sie niby zdrowo odzywiac, a tu moim glownym posilkiem jest czekolada :) i delicje pomaranczowe. warzywa jakies tam czasami sie trafiaja, owocow prawie w ogole nie jem... ale wyniki mam dobre, zero anemii wiec czekolada pomogla hehehe a wlasnie! widzialam zdjecia "Ksiezniczki Wiktorii" - ale sliczna dziewczynka!!!! a co to byla za okazja, ze takie kreacje? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka to juz byla impreza z okazji roczku bo teraz to by bylo trudno zorganizowac bo mezowie kuzynek spowrotem do pracy w Norwegii wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. mam prosbe znacie moze jakiegos dobtrego ginekologa z wroclawia?? co mysliscie o Fuchsu??dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×