Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 skad

mieszkanie- ale jak?

Polecane posty

Go艣膰 przeciez
moze podaj swojego 'do skad', a skad ci napisze i bedzie w porzadku? sorry skad, ze tak sie wtracam 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skad
no a jak ty mozesz za mame decydowac? skoro mama chce cos sprzedac to napewno sobie poradzi pojdzie do jakiegos biura posredniczacego w sprzedazy itd.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do sk膮d
hihi :) 偶adna z nas nie chce zrobi膰 pierwszego kroku :) z/w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez
do skad - to nie jest zabawa. niepowazna jestes, naprawde. w kotka i myszke sie bawisz i sie cieszysz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do sk膮d
mama nie ma na to czasu :) a uwierz mi,偶e odk膮d zabrak艂o taty :(( razem decydujemy co i jak , poza tym jak to ona mowi : da sie og艂oszenie a jak ktos sie w gazecie zainteresuje to sie odezwie, ja natomiast uwa偶am ,偶e trzeba samemu sie zainteresowa膰 osob膮 kt贸ra chce kupi膰 mieszkanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do sk膮d-> napisz jaki艣 konkret, albo niczego nie oferuj. Nawet jesli napiszesz i tak nie b臋dzie to wi膮偶膮ca oferta, st膮d nie wiem dlaczego tak si臋 ukrywasz. Je艣li masz dzia艂k臋 b膮d藕 mieszkanie w jakim艣 mie艣cie, to naprawd臋 nie jestes jedyna, wi臋c nikt nie b臋dzie wiedzia艂, 偶e to ty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skad
sluchaj ja nie mam do czego zrobic pierwszego kroku to raz a dwa ja szukam powaznych ofert . i koniec tematu to co chialam wiedziec juz wiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez
jakies dziwne odnosze wrazenie, ze 'do skad' bawi sie kosztem innym i ze to mieszkanie to sciema jedna, dlatego nic nie chce napisac napisz dziewczyno swojego maila, a jak ktos bedzie zainteresowany to sie do ciebie odezwie. jaki problem??? swoja droga i tak mieszkania nie sprzedasz, bo dzieci nie zajmuja sie takimi sprawami :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez
kosztem innych oczywiscie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do sk膮d
dobra nie to nie 1.to by艂a powa偶na oferta i bardzo atrakcyjna (czesto sie zdarza ,ze ktos chce sprzeda膰 mieszkanie bezczynszowe?) 2.juz wiecej nic nie napisze jak nie wierzycie .... ide pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
taaa,jakies glupie zabawy-\"mam oferte ale nie powiem jaka\" hehehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez
bezczynszowe to nie jest ciekawa propozycja, bo stoi i niszczeje i nikt sie tym nie interesuje :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to pa! najpierw piszesz ze trzeba starac sie o kupcow,a teraz zmykasz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 skad
a tak w ogole to ja nigdzie na forum nie napisa艂am "kupie mieszkanie" wiec nie wiem skad te zainteresowanie, temat jest o czyms innym a nie o ofertach...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do sk膮d
sk膮d napisa艂a ,ze koniec tematu . nie to nie do przeciez : jakby sta艂o 10 lat puste to i owszem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 toomuch
Ja mam to nieszcz臋艣cie, 偶e jestem z w-wy...ceny masakryczne! Prawd臋 m贸wi膮c za cen臋 mieszkania nie w centrum (bo o centrum nawet nie wspomn臋) mo偶na kupi膰 spory dom pod Warszaw膮... Tylko ta zdolno艣膰 kredytowa! Jestem prosto po studiach i pracuj臋 na czas okre艣lony... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kiedy艣ku dzi臋ki za popracie 馃尰 ale serio nie trzeba nie przejmusi臋 takimi g艂upimi istotami, kt贸re kryj膮 si臋 pod pomarancz膮!!! A 偶e Zawiercie to zadupie to BARDZO DOBRZE WIEM!!!!! :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×