Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad

mieszkanie- ale jak?

Polecane posty

Gość do skąd
to nie było do ciebie skąd tylko do "przecież"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
nie ze nie chce na forum udzieli info o sobie, ale uparcie zadajesz pytania i nachalnie probujesz sie dowiedziec czegos, czego skad nie chce ci powiedziec, dopoki sama nie dowie sie o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież-> przeczytałam o tym, co pisała skąd. wiem, że nie ma szans na kredyt. Pisałam o tym \"orientowaniu się\" w spółdzielni, ponieważ nawet to obciążenie dla rodziców byłoby mniejsze, gdyby coś takiego znalazła, a nie korzystała z propozycji dewelopera. Myślę, że rodzice też mają jakąs ograniczoną zdolność kredytową i im taniej, tym może byłoby prościej. Tak naprawdę, nie pakowałabym się w TBS-y, co rozważała skąd, ponieważ jest to \"zarżnięcie się\". Przynajmniej w Kraku. Na coś co niby mam, a jednak muszę na stałe płacic czynsz 600 - 800 zl miesięcznie, to faktycznie nie bardzo mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
sluchajcie ja zalozyłam ten topic bo chialam sie dowiedziec paru rzeczy a nie po to zeby sie wyzywac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
ok kiedys, twoja wypowiedz byla troszke niejasna, chcialam tylko sprostowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
tez jestem ciekawa kwiestii mieszkaniowych, ale wypowiedzi >>do skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
no cóż chciałam pomoc , wystarczyło napisać jakie miasto i jaka powierzchnia no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK:)Nie ma problemu. Siedziałam kiedyś po uszy w gazetach, w ofertach, w internecie, spotykałam się z pośrednikami, analizowałam, oglądałam mieszkania, by właśnie zorientować się. Bardzo trudno wybrać coś i jeśli mogę coś jeszcze doradzić. Nie warto decydować się na coś, gdzie od razu widzimy ewidentne mankamenty, bo później będzie cięzko z ewentualną sprzedaża, czyli z odzyskaniem pieniędzy. POZDRAWIAM🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
ja tez jestem ciekawa kwestii mieszkaniowych, ale wypowiedzi >>do skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dyskusja poszla w innym kierunku.Kredyt kazdy bierze ale wiecie ze zycie plata figle nie wiadomo co bedzie za 5-10 lat trzeba wszystko przewidziec.Jesli ktos zarabiam ok 3500zl mysle ze nie bedzie problemu z kredytem, tylko dlugo trwa to cale sprawdzanie duzo dokumentow trzeba miec, wyciagi z zusu to troche trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
ja tez jestem ciekawa kwestii mieszkaniowych, ale wypowiedzi do skad mnie denerwuja. sorry, cos mi ucina wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
Kiedyś Twoje rady są bardzo pomocne :) naprawde dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
kurde 'przeciez' cos ty sie mnie tak uwzieła ? powyzywaj sie na kims innym nie dyskutuje z tobą zważ na to :[ i daj mi juz swiety spokoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
ok do skad, ale mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi. nie uwzielam sie, nie zamierzam sie czepiac kazdej twojej wypowiedzi. wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
myślałam ,że 'skąd' interesują mieszkania , dlatego zapytałam w jakim miescie i o jakiej powierzchni , chyba to można napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
ja rozwazam opcje taka, czy by jednak nie kupic dzialki budowlanej np pod wrockiem, a za pare lat albo sie budowac, albo ja sprzedac. poki co wynajmujemy, bo mieszkamy w miejscu gdzie nie zamierzamy zostac dluzej niz jakies 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
powiem tyle,że po nowym roku nieruchomości mają być droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
ale ja o tym doskonale wiem ze ma byc drozej. ale nic na to nie poradze nie jestem jedyna ktora ma z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
do skad, daj juz spokoj. tak samo skad mogla odpowiedziec na twoje pytania, jak ty na jej, tylko ona nie nalegala tak na odpowiedz jak ty, o to mi chodzi. ona cie nie pytala o imie i nazwisko, tylko kim jestes. bo wypowiedzi twoje mogly sugeruja, ze masz jaka oferte. to moglas napisac konkretniej a ty nic, tylko uparcie pytasz o miejsce i metraz. zastanow sie nad soba i skonczmy juz ta dyskusje, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
skoro pytam o miejsce i metraż to chyba nie po nic ? tak powiedzmy,ze mam oferte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd, nie ma problemu. U nas jest tak. Jest straszny boom na mieszkania,ponieważ drożeją w sposób zastraszający, niemniej jeśli tylko się da, trzeba zadbać o to, by mieszkanie nie było w wieżowcu ( w takim klasycznym, inaczej jest w apartamentowcu, ale o tym nie mówię), najlepiej żeby nie był to parter - zresztą partery i niekiedy ostatnie piętra są tańsze. Ważny jest dojazd i ewentualne środowisko - otoczenie. Liczy się też to, czy blok jest z płyty, czy z cegły. Jeśli mieszkanie nie jest nowe, to zdecydowanie (jeśli np. Twoj meżczyzna umie sam coś zrobic w mieszkaniu) kupić mieszkanie do remontu. Generalnie dużo taniej wychodzi pomalowanie mieszkania, czy położenie płytek i terakoty, niż zapłacenie za mieszkanie tzw. wyremontowane. Poza tym cokolwiek w mieszkaniu jest stare, jest atutem do negozjacji. Stare okna, brak podłog, brak glazury, lub stara, stary piecyk itp. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
no to teraz napisz gdzie i mniej wiecej metraz, a wtedy jak ktos bedzie zainteresowany, to nawiaze dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
ale skoro jestes osoba nie pełnoletnia to jak mozesz miec oferte? Kiedyś naprawde cenne rady 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
jeżeli skąd jest zainteresowana informacjami to prosze podać meila :) wszystko zostanie przesłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
owszem ja jestem nie pełnoletnia ale tu chodzi ścislej o moją mame , której w tej chwili nie ma w domu , a praktycznie pracuje od raaana do wieczora :) a wszystko wole uzgadniać z nią i dlatego tak mało pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
a, no i teraz rozumiem, wreszcie zdecydowalas sie napisac dziewczynie o co chodzi. i tak sie robi interesy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
wiesz jak komus zalezy to napisze o co chodzi? co moze zaoferowac itd. a nie dziwna zabawa, a maila niestety nie podam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
a, no i teraz rozumiem, wreszcie zdecydowalas sie napisac dziewczynie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×