Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad

mieszkanie- ale jak?

Polecane posty

Gość przeciez
moze podaj swojego 'do skad', a skad ci napisze i bedzie w porzadku? sorry skad, ze tak sie wtracam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
no a jak ty mozesz za mame decydowac? skoro mama chce cos sprzedac to napewno sobie poradzi pojdzie do jakiegos biura posredniczacego w sprzedazy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
hihi :) żadna z nas nie chce zrobić pierwszego kroku :) z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
do skad - to nie jest zabawa. niepowazna jestes, naprawde. w kotka i myszke sie bawisz i sie cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
mama nie ma na to czasu :) a uwierz mi,że odkąd zabrakło taty :(( razem decydujemy co i jak , poza tym jak to ona mowi : da sie ogłoszenie a jak ktos sie w gazecie zainteresuje to sie odezwie, ja natomiast uważam ,że trzeba samemu sie zainteresować osobą która chce kupić mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skąd-> napisz jakiś konkret, albo niczego nie oferuj. Nawet jesli napiszesz i tak nie będzie to wiążąca oferta, stąd nie wiem dlaczego tak się ukrywasz. Jeśli masz działkę bądź mieszkanie w jakimś mieście, to naprawdę nie jestes jedyna, więc nikt nie będzie wiedział, że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
sluchaj ja nie mam do czego zrobic pierwszego kroku to raz a dwa ja szukam powaznych ofert . i koniec tematu to co chialam wiedziec juz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
jakies dziwne odnosze wrazenie, ze 'do skad' bawi sie kosztem innym i ze to mieszkanie to sciema jedna, dlatego nic nie chce napisac napisz dziewczyno swojego maila, a jak ktos bedzie zainteresowany to sie do ciebie odezwie. jaki problem??? swoja droga i tak mieszkania nie sprzedasz, bo dzieci nie zajmuja sie takimi sprawami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
kosztem innych oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
dobra nie to nie 1.to była poważna oferta i bardzo atrakcyjna (czesto sie zdarza ,ze ktos chce sprzedać mieszkanie bezczynszowe?) 2.juz wiecej nic nie napisze jak nie wierzycie .... ide pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,jakies glupie zabawy-\"mam oferte ale nie powiem jaka\" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
bezczynszowe to nie jest ciekawa propozycja, bo stoi i niszczeje i nikt sie tym nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa! najpierw piszesz ze trzeba starac sie o kupcow,a teraz zmykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad
a tak w ogole to ja nigdzie na forum nie napisałam "kupie mieszkanie" wiec nie wiem skad te zainteresowanie, temat jest o czyms innym a nie o ofertach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skąd
skąd napisała ,ze koniec tematu . nie to nie do przeciez : jakby stało 10 lat puste to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toomuch
Ja mam to nieszczęście, że jestem z w-wy...ceny masakryczne! Prawdę mówiąc za cenę mieszkania nie w centrum (bo o centrum nawet nie wspomnę) można kupić spory dom pod Warszawą... Tylko ta zdolność kredytowa! Jestem prosto po studiach i pracuję na czas określony... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku dzięki za popracie 🌻 ale serio nie trzeba nie przejmusię takimi głupimi istotami, które kryją się pod pomaranczą!!! A że Zawiercie to zadupie to BARDZO DOBRZE WIEM!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×