Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorre_tta

co sadzicie o tym ,mezczyzni i kobiety...

Polecane posty

Gość lorre_tta

jak to jest z facetami, moj ciagle namawia mnie do seksu z kobieta, oczywiscie chcialby jakis trojkacik, mnie nie powiem tez to kreci, ale denerwuje mnie , ze gdy widzi jakokolwiek moja kolezanke to sobie potem wyobraza ze ma z nami razem seks, czy to jest normalne, mnie to denerwuje, czy ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci radę - jeśli jest to dobra koleżanka i ona też miałaby ochotę na trójkącik, to możesz się z nią umówić, że po wszystkim powie Twojemu facetowi, że bylo słabo i ze on jest nierewelacyjny w \"te klocki\". Myślę, że po takim czymś przejdzie mu ochota na dalsze eksperymenty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz faceta frajera
nie dlatego ,ze ma takie mysli, bo kazdy z nas ma cos ze zboka :D ale dlatego,ze on cce seksu z inna kobieta na serio!!! nie wyobrazam sobie zeby moj mezczyzna obejmowal calowa itd inna babe.Chyba,ze wam obudwum to pasuje, zaproponuj mu czworokat L:D moze mu mina glupie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorr_etta
oczywiscie mowie mu ,ze jak chce to moze byc uklad 2 facetow, czworakacik, a potem to 2 babki i on, to on twierdz, ze to juz go nie podnieca,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
zaproponuj mu że zrobisz to z kobietą, ale on będzie się mógł tylko przyglądać jak próbować to różne układy, czyli także to na co ty masz ochotę więc zaproponuj że zaczniecie od trójkąta z jakimś facetem, nawet możesz mu pokazać kilku i spytać czy ci by mu odpowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie że skoro to zaproponował to nie dlatego że chce urozmaicić WASZE życie seksualne ale ma ochote na inną babę:o rozumiem że ty też możesz mieć na to ochotę i właśnie zazwyczaj z takich powodów sie kobiety na to zgadzaja(no bo przeciez nie dlatego by zaspokoić wstretnego niewyżytego samca-swego męza), ale zastanów się jakie mogą być następstwa.co jesli spodoba mu się bardziej niz z Tobą? a jeśli już....to zdecydowanie nie z koleżanka. bedziesz miała poźniej głupie sytuacje, zwłaszcza jeśli on bedzie miał z nią czesty kontakt. zaproponowanie czworokącika to niezły plan:):classic_cool: pewnie gały mu wyjadą na wierzch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×