Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

hej! a co Ciebie dzis o tak wczesnej porze wzięło na przytulanie:)?? ale nie odmawiam, choć z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty prawie wszystkie, jeszcze posprzątam i coś upieke - u nas każdy musi z jakimś jedzeniem przybyc...ja wylosowałem (przez telefon:P) keks...no cóż...a potem do domu do rodziców:) a Ty? jak zapowiadają się święta? przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Maracuja! przepraszam za tak długą ciszę, ale moje obecne mieszkanie urządziło mi baaardzo fajne pożegnanie.... :o Zaczynam wychodzic na prostą, ale jak do tej pory nie miałem najmniejszego natchnienia aby wchodzić na kafeterie. przepraszam. 🌼 mam nadzieję, ze zostanie mi to wybaczone. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, samych spełnionych planów i marzeń, nawet tych wbrew \"logice\", zadowolenia i uśmiechu na twarzy, samych sukcesów i dumy z samej siebie, poczucia dobrze spędzanego czasu tu na Ziemi, wielkiej miłości, takiej, która góry przenoisi, i jakiegoś przytulanka na własność :P Tego i jeszcze więcej, na 2007 życzy etatowy Przytulanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
🤗 🤗 🤗 Przytulanku nie potrafię życzyć tak pięknie jak Ty... ale życzę spełnienia marzeń, masy szczęścia i Przytulanki... :) Co sie stało z mieszkankiem? ps. 'wbrew "logice" ' Wiesz, ostatnio chyba robię zbyt wiele wbrew logice... No to przytulam mooocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
otwieram przytulisko po długiej przerwie... poczeam, moze ktos się pojawi. Mam pyszną herbatke która chetnie sie podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mam sernik.... zostało z imprezy pożegnalnej, ale jest go całkiem sporo. I jeszcze herbata z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
🤗 jak nam cięzko sie spotkac :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to może jakoś się umówmy? np. na niedziele? na tygodniu teraz raczej rzadko będę tu zaglądał - chcę kilka rzeczy zrobić. 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
oj Bywasz tu jeszcze?? dziś niedziela... jak wejdziesz to krzycz głosno... przybiegnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem!! 🤗 jak początek roku? zadowolona jesteś? juz broniłaś czy jeszcze mam kciuki trzymać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja, zostawiam dla Ciebie ciepełko....jutro tez się pojawię i tak przez następne 2 tygodnie będę się starał:D 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
jeeeeeeeeeeeeestem, a Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
może umówimy sie jutro na 21? Bo teraz niestety nie moge zostac przy komputerze. Potrzebuję dużo chusteczek...tak mi smutno :( Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc męski rękaw zamiast chusteczek?? wypłacz się... jutro będe, postaram sie byc po 21, ale moge się zjawić też dopiero później [pzytulam i o nic nie pytam] 👄 w czółko na dobre sny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
🤗 🤗 🤗 i wtulam sie w Twój rękaw. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×