Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Gość ________________
przytulam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Cześć 🖐️ no w końcu jestes :)) U mnie tak jakoś... bez smaku... chyba po prostu za dużo wymagam od życia :( Własnie weszłam na bloga ktorego link dałeś wczoraj .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
a co słychac u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej wymagasz tym więcej dostajesz. Takie jest moje zdanie. Życie jest wspaniałe. :D *** ** * *** *** gwiazdki dla Ciebie:) U mnie bardzo dobrze, mam w sobie taki fajny spokój... I błogość. Bardzo przyjemne uczucie. Gdzieś się nam Nieprawda to zagubiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
no własnie też sie zastanawiam gdzie sie nam zagubiła Nieprawda to... Hmm.. tak się zastanawiam, jak to robisz, że masz błogość i spokój? Potrzebuję tego i nie wiem jak to osiagnąć, bo we mnie jest ciągły niepokój i jakieś takie rozdarcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....po prostu żyję. Nie zawracam sobie głowy tym, na co nie mam wpływu. Budze sie rano i stwierdzam, że to na pewno bedzie super dzien. Robie to, na co mam ochotę. I jakoś tak wychodzi samo... Jutro leniuchujesz? Może wybierz sie na spacer... Albo do kina/teatru..Spotkaj sie koleżankami, kup ciasto .... zrób cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Wiem, że nie powinnam, ale wpadam w coraz to większy dołek, czym głębiej tym trudniej mi wyjść i zacząć pozytywnie myśle :( Nawet moja praca została rzucona w kąt. Przez taką głupote nie skonczyć studiów, to juz naparwdę głupie, ale... nie potrafię. Dobija mnie to i męczy niemożliwie... Może to juz choroba ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Raczej nic szczególnego... Mój problem tkwi w tym że nie potrafię się cieszyc chwila obecną, tylko niepotrzebnie sie wszystkim martwię dużo, duzo za wcześnie... Martwię, ale tak biernie, bo nic nie robię żęby było inaczej... to tak w skrócie... Ale ja dzisiaj wypłakuję się w Twój rękaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[przytulam mocno] dziś możesz przytulać do woli... Mogę Ci jakoś pomóc? Tak bym chciał móc coś zrobić dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Ślicznie dziekuję Przytulanku :)) Już robisz bardzo duzo tym, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cieszę sie, że chociaż tak mogę sie przydac... Postaraj się nie martwić... nic tym dobrego nie zyskasz... poczytaj topik o pozytywnym mysleniu, ok? już podawałem linka. Dziewczyny naprawde są świetne i zawsze mają dobre pomysły:) czesciowo od niech mam taki spokój w sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
bardzo mi brakuje takiego spokoju :( Poszukam zaraz linka, chyba w tamtym tygodniu go wkleiłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulcie mnie tez
😭 [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przytuli
no nikt😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przytuli
przytulanek gdyby mial kto przytulic to nie bylo by mnie tu i teraz. to chyba logiczne.nie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
to ja też przytulę {przytul]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przytuli
dzieki.lepsze to niz nic.a tak w realu to niemoglbys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przytuli
marakuja.... dzieki:) tak mi fajnie, ze jestescie dla mnie mili co nie zmienia faktu, ze wyc mi sie che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×