Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

w takim razie przepraszam za pytanie....🌻 niestety, z tymi reklamami masz rację....az mnie odrzuca to od świąt... ale dam rade i znowu stane na wysokości zadanie...mam taka przynajmniej nadzieje:D a teraz szoruj zęby i spac! jteż juz ide dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
👄 na dobry wieczór..... i 👄 na dobrą nockę 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
mikołajkowe przytulankusy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Przytulisko wygasa.... a ja chce żeby mnie ktoś przytulił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnione, ale przytulam jak najomocniej co sie dzieje? 🌻 mam ostatnio dużo pracy, ale dziś był ostatni taki szalony dzień:D śpij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
👄👄👄👄👄👄👄... tak mnie jakos wzielo... hihi Dobrej nocki Przytulanku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🤗 może wreszcie kiedys uda nam sie pogadać? ale raczej nie dziś - już dam odpocząć komputerowi i oczom....:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Chyba nie pisane nam sie spotkac... przytulam i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...chy6ba dziś pogadamy:D 🖐️ nad czym ciekawym teraz pracujesz? 🌼 ja szykuję się do wyprowadzki - za troche ponad miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ooo jak fajnie :):) To własnie mój ból.. tak bardzo chciałabym miec swoje mieszkanko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba zadziałać!! na pewno sie uda - w końcu po to jesteśmy na świecie, żeby nam się udawało, prawda?? trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
hmmm, włąsciwie nie wiem co ostatnio pożera mój czas... chyba przede wszystkim niechęć do komputerka ... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
tak, tak, ale do tego żeby cos w życiu osiagnać trzeba być przebojowym, a ja niestety taka nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie, bardziej pewnym siebie,.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Wiesz, natknęłam się na Aniołka od Ciebie.... hmmm, jest wydrukowany w książce z której korzytalam przy pisaniu pracy, a w końcu mogłam posprzatać wszystkie materiały i wpadł mi w ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
u mnie nic nowego... jakos wróciłam do codziennosci po urlopie, ale było ciężko :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co z tą pracą? jeśli koge zapytac...jeśli nie, to oe było pytana... na szczęście niedługo Święta, odpoczniesz znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
praca skonczona :)) , teraz czekam na obronę, ale to dopiero w styczniu. A co u Ciebie ? Co to za przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ!!!!!! daj znać o terminie - będe trzymał za Ciebie kciuki a wyprowadzam się do nowego domu - mam dość sąsiadów za ścianą, niemal zero prywatności, a trafiła mie sie niesamowita okazja - kupiłem własny dom:) nadal mam problemy z uwioerzeniem w to, ale 30 stycznia bede już w nowym domu:) moja współlokatorka też się wyprowadza - także bez problemów. teraz myślę, jak urządzić taki duży dom... Ty niedługo też pewnie bedziesdz miała dylematy typu \"farba czy tapeta?\" \"a może w jedym pokoju to, a w drugim tamto...\" . Wiem, ż eTobie też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
zasypiam... zmykam do łózeczka 🤗 ząbki umyte.... czy będize jakis dodatkowy uscisk...:):) Dobrej nocki i do nastepnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
GRATULUJĘ :))) super :) i stroszkę zazdroszcze, ale oczywiscie tak pozytywnie :)) Sam zamieszkasz w tym domku, czy mozę z kimś ?? Ech ta babska ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×