Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

mam doła, ale nie chce o tym mówić.Tu tak miło na topie, więc wpadłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
to ja zmykam do spanka..... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... wczoraj czytałam ciekawy artykuł Ponoć osoby, które dużo mówią o przytulaniu, czułości, miłości - - BARDZO jej potrzebują, ale niekoniecznie same umieją ją dać.. Myslicie że potraficie ? :) Przytulanek, urocza stopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gem - nie wiem...chyba umiem przytulać? zawsze słuzyłem rękawami. A teraz po prostu szukam Tej Jedynej. I dlatego mam epizod wirtualny.:D Zawsze lubiłem przytulac i byc przytulany...Mooze to takie \"mało męskie\", ale cóż poradzę :P 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, ale literówki... na początku miało być...heem, a otem alta zabrakło w kilku miejscach.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
hmmm... ja o tym nie mówię... piszęe i to tylko na tym topiku... w życiu codziennym staram się być twarda... no cóż, ale to że sama nie potrafię dac miłosci to chyba niestety prawda :( Przytulanku... otwarta dzis przytularnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
🤗 🤗 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
hmmmm... nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dobrej nocki... spoznilam sie :(( 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ooo jak fajnie :D:D Co słychać Przytulanku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jakos nie mozemy na siebi tarfić.... u mnie wszystko w porządku...a u Ciebie? jak nastrój?? przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
chyba trafiłam :)) u mnie troszkę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
albo i nie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ech :( Dobrej nocki 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... http://www.jatka777.blog.interia.pl/?yearID=2006&monthID=8&dayID=0 Bezcenne Pewnego wieczoru chłopiec wszedł do kuchni, gdzie jego mama właśnie przygotowywała kolację, i wręczył jej zapisaną przez siebie kartkę papieru. Kiedy mama wytarła w fartuch mokre ręce i wzięła kartkę, przeczytała następujące słowa: Koszenie trawy $5.00 Sprzątanie mojego pokoju w tym tygodniu $1.00 Pójście do sklepu za ciebie $0.50 Pilnowanie braciszka, kiedy jesteś na zakupach $0.25 Wynoszenie śmieci $1.00 Dobre stopnie na półrocze $5.00 Zmiatanie i grabienie podwórka $2.00 Razem: $14.75 No cóż, matka popatrzyła na stojącego wyczekująco chłopca i mogłabym przysiąc, że przez głowę przemknęły jej liczne wspomnienia. Następnie wzięła pióro, odwróciła kartkę i napisała na drugiej stronie coś takiego: Dziewięć miesięcy, podczas których nosiłam cię pod sercem, a ty rosłeś we mnie - za darmo. Wszystkie noce, gdy czuwałam przy tobie, pielęgnowałam i modliłam się za ciebie - za darmo. Wszystkie godziny próby i łzy wylane z twojego powodu przez wszystkie lata twojego życia - za darmo. Kiedy dodasz to wszystko, przekonasz się, że całą moją miłość masz za darmo. Wszystkie noce wypełnione lękiem i zmartwienia, których się spodziewałam - za darmo. Zabawki, jedzenie, ubrania i nawet podcieranie nosa - za darmo. A kiedy dodasz to wszystko, przekonasz się, że prawdziwa miłość nie kosztuje nic. Kiedy syn przeczytał napisane przez matkę słowa, rozpłakał się. Popatrzył na nią i powiedział: \"Mamusiu, bardzo cię kocham\". Potem wziął pióro i wielkimi drukowanymi literami dopisał: \"ZAPŁACONO\". 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×