Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

maracuja, nie unieszczęśliwiaj mnie proszę:) ja leniwa jestem z natury:) a wczesniej nie mogłam zwiać, bo szefostwo uciekło dopiero o 15.30:D a mielismy wszyscy pracować do 17.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, planowo to ja pracuje do 17, ale to teoria jest aby pracowników w nerwice nie wpędzać:) Czasami udaje mi się wyjśc o 17.30:D jak mam bardzo dobry dzień. A moje jutrzejsze wolne odbiję sobie siadając do papaierów w piżamce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulić na dobranoc? to skandal pracować do 17 i później... ale ja na ogól zaczynam przed 7, więc pewnie dlatego tak myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Przytulanku, o czym ty do mnie napisałeś. Nic z tego nie zrozumiałam. Ja jestem na urlopie. O pracy nawet nie myślę, raczej o przytulaniu, bo to lubię i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Wybacz przytulanku, ale to ja nie załapałam, chyba za bardzo jeszcze się przytulam. To trochę mąci umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, bardzo proszę, nawet ząbki umyję:) Ja wstaje ok. 5, bo inaczej się nie wyrabiam no i musze jeszcze pobyc kiedyś z kotem:) Smutny jest los samotnej kociej matki:) he,he coś mi się przypomniało - mój były podczas rozstania powiedział mi z całkiem poważnym wyrazem twarzy takie coś: \"jeżeli myslisz że kobieta w Twoim wieku samotnie wychowująca (sic!) kota znajdzie sobie kogoś to jesteś w błędzie\" do tej pory mnie to bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
nieprawda to ... ma taki mylacy pseudonim :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
kobieta samotnie wychowujaca kota........ świetne... dzięki... poprawił mi ise humor.... tez mam kota... i psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda to...ten cytat rozłożył mnie na łopatki.. nadal chichoczę!.. hehehe, miał facet fantazję:)) a Borysa to i tak pewnie nie wychowujesz, bo kotów raczej się nieda...one się rodzą wychowane, i każdą ingerencje w to traktują jako uszczerbek na własnym honorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
e nie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maracuja, a wiesz jak mnie poprawił? cały minorowy nastrój rozstania tym załatwił, ja zaczęłam głupio się smiać a on się obraził:o jak mi potem było źle to wystarczyło o tym pomysleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, kotów się nie wychowuje, koty się rozpieszcza:) Fajnie że są tacy co to rozumieją:) Maracuja, ja psa bym chciała ale sadystką nie jestem, co on by tyle godzin sam robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, skoro sprawa wychowania kotów została rozstrzygnięta, to do łóżka i śpimy. I oczywiście bonus za zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
idziemy już spać... ja musże jeszcze posiedzieć... ech.. chyab jutro nie przyjdę na przytulanko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Fajnie wam się przytula. To ja do was dołączam. A koty są niesamowite przez swa niezależność. Nawet na rozpieszczanie muszą mieć ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka_w kompocie
ja czytam...monitoruję, choc milcząco...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
wrócę... i pewnie jutro też wpadne sie poprzytulać... ale piszę pracę i muszę się bardziej zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie cieszę, że przytularnia się powiększa... do jutra! idę oglądać gwiazdy, niech mam coś z tego urlopu - uczę się rozpoznawać konstelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
To ja przytulam Ciebie przytulanku, na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś tylko sygnalizuję że byłam i przytulam wszystkich mocno. To był wspaniały dzień i jeszcze się nie skończył:)🌼 🤗🤗🤗🤗🤗🤗 Przytulanku, specjalnie dla Ciebie 🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×