Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

>>Elnino - prosze uprzejmie... witamy:) >>Facet111 - to trzeba może zdobyć lepsze doświadczenia? >>Maracuja - a odczuwasz taką potrzebę, czy po protu myślisz, że powinnaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Nieprawda to, mogę Cię przygarnąć na caaały wieczór... cos wesołego...może podziele sie cytatem, który mnie dzis do łez rozbawił - ale i urzekł trafnościa: Niech błogosławieni będą ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, powstrzymują się od dawania nam na to dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze niech Ci będzie, ja mam spostrzeżenia dotyczące kobiet - Ty możesz mieć identyczne (znam kogoś takiego) kto ma podobną opinię do mężczyzn :) - jedno nie wyklucza drugiego :) a kolegować się możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. po rpostu byłem zaciekawiony - ostatnio często spotykam się z krzywdzącymi opiniami mężczyzn o kobietach, i odwrotnie.. wszędzie tyle żalu, złości, braku zrozumienia, niechęci, pragnieniu bycia lepszym/lepszą, itp... to smutne i bardzo ... współczesne (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pytanie mam: Jesteście w związkach, po przejściach czy szczęśliwie zakochani? Pytanie jest osobiste ja wiem, ale jak ja mam Wam pokazywać moje bohomazy to chcę coś o Was wiedzieć:) O Przytulanku wiem że jest przytulny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elnino
tak sobie czytam..mhm przytulanki... juz zapomnialam co to jest:( od dwoch miesiecy przytulam tylko poduszke... buuuu:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
w chwili ktora trwa, jestem sama.... było mineło, byle nie wracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Elnino...przytul się... wirtualnie, ale zawsze.. >>Nieprawda to..po związku, szczęśliwym, ale...to nie było to... bez krzyku, spokojnie, z żalem ale i ulgą (?) rozstalismy sie..oboje szukamy ... choć ja teraz po prostu jestem.. i już:) przytulny oczywiście też jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby było jasne - ja nie mam żadnych żalów, pretensji czy nienawiści do kobiet, wiem że większość jest cudowna, ciepła i złego słowa nie pozwole poweidzieć o kobietach - nawet o tej przez którą wyrobiłem sobie taką opinię - ona też jest cudowna i wspaniała a będzie jeszcze cudowniejsza jak pokocha jakiegoś faceta byle on ją też pokochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elnino
czlowiek be czulosci usycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
nieparwda to, a Ty masz ochote odpowiedzieć na własne pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja, jesteś niezawodna:) Jestem pomiędzy:) Coś się skończyło, coś się chyba zaczyna ale trupcze powolutku bo czasu mamy na to za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawie..leniwie...spokojnie...i zacząlem kolejny projekt =- ale usprawiedliwiam się tym, że wpadłem na świetny pomysł, i chciałem choć szkic mały zrobić, żeby mi potem nie uleciało. A jutro - rowerem gdzie mnie oczy poniosą. A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Witajcie. Coś dorzucę o przytulaniu. Jakoś ostatnio mi tego brakowało, więc pojechałam - za namową znajomych - do jednego z polskich uzdrowisk. No i zaraz znalazłam sobie przytulankę. Polecam zatem, sposób skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, Ty jestes pracoholik:) Urlop - jak sama nazwa wskazuje:) - służy do odpoczynku:) A ja uciekłam z pracy o 16 [wstydzi się] za to na jutro nabrałam roboty za tydzień albo i lepiej:) także jakoś wyrzuty sumienia mnie nie zabiją chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
a ja czeka na urlopek... uciekałm dzis z pracy o 14 i wracam dopiero w srode o 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylasia :)) Nieprawda to, a do której normalnie pracujesz? I jutro jest WOLNE. Aha, i co ma słowo urlop do odpoczynku??? Jakos nie moge się doszukać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×