Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irenicus

Do kobiet które przebierają w facetach...

Polecane posty

Gość irenicus

życze wam aby nagle wam uroda znikła i tym samym adoratorzy, których teraz traktujecie jak zabawki, abyście poczuły co czuje facet który nie dostał nawet szansy , byście były same , poczuły tą beznadziejność jaka człowieka ogarnia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z facetami ktorzy robia dokladnie to samo i nas tym rania? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejna sprawa Irenicusie :O Nie bój się chwytać kolejnej szansy, i nigdy nie życz nokomu źle :D 🖐️ Kobiety nie dają szansy głupcom, i słusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynjj
No i każdy chce dziewicy :) A nie dziewicy do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
ten temat to może być niezła jadka ale pewnie będą smuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynjj
No własnie oni tacy są hipokryci. Wkładają wszędzie gdzie mozna, a kobiecie nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....
Nie, bedziemy sie łapac za pierwszego lepszego faceta bo sie nami zainteresował:o Zreszta to nie jest traktowanie faceta jak zabawke, po prostu staramy sie wybrac tego, który nam najbardziej odpowiada, po co sie meczyc z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....
I tak powodzenie zalezy nie tylko od urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotniee
ja zauważyłam odwrotnie - że faceci przebierają, bo dla nich liczy się tylko fajny tyłek i biust, mila twarz i juz chcą mieć taką panienke.Kobiety są bardziej wrażliwe, emocjonalne, szybko się angażują w związki. ja nie rozumiem jednego- jak mozna byc z kims miesiac a pozniej np. byc z kolezanka bylej dziewczyny i tak sie wymieniac. a mówi sie ze faceci to dranie.. chyba nie bez powodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
czy to już koniec wzajemnych zarzutów? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynjj
a gdzie irenicus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
Tylko jak facet przebiera to ty o tym nie wiesz bo poprostu jak mu nie pasujesz to nic nie robi w twoim kierunku, facet zawsze musi odkryć karty i to on zawsze jest na gorszej pozycji, do witam Jakyś się czyła gdybyś coś czuła do faceta a on traktował by cię niejako jak kandydatke na castingu i od tego jak wypadniez zależało, czy coś do ciebie poczuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam....
irenicus - no przepraszam cie bardzo, ale wyobraź sobie taką sytuację, poznaje faceta, umawiam sie z nim na jedna randke, druga, trzecią i widzę ze do siebie nie pasujemy, ze mi pod jakimiś względami nie pasuje i co, mam z nim byc bo on coś poczuł? Wtedy meczyłabym się i ja i on ze mną:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
dam ci przykład kobiety z która niestety miałem styczność... więc zacznijmy od tego , że randkowała z chyba 5 naraz , wy na to mówicie spotkania " z kolegą" mimo tego, że już macie czasami chłopaka to nadal spotykacie się " z kolegami" ( oczywiście nie wszystkie), częso nawet spotykacie się z kimś tylko dla zabicia czasu i by nie być np w piątek wieczorem sama, a w sobote to samo tylko z innym. Patrzycie który ma więcej do zaoferowania, który ładniejszy itp normalnie jak na targu niewolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
ja tak przebieram,bo chce miec najlepszego,a co mam sie zadowolic byle kim,jakims nieudacznikiem? mam duze wymagania,ja jestem ładna,zgrabna,mądra, i szukam takiego samego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynjj
Ha ha irenicus Mój tez mówil, że ma koleżankę, tylko kolezankę A potem odkryłam, że koleżanka dupę mu nastawiała bez zobowiązań. Więc widzisz kokietują i oszukują nie tylko kobiety. Jesteśmy siebie warci. irenicus, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynjj
Dupczyca z tej kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
więc kiedyś jak będziesz miała pecha i twoja uroda zniknie z dnia na dzień, i facet cię zostawi a rzaden inny nie będzie chciał zobaczymy czy będziesz miała takie samo spojrzenie na tą sprawe, bo cytując ciebie " przecież nie będe w związku z jakimś pasztetem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
więcej niż 20, ale zasadniczo temat dotyczy kobiet nie będących w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
a jak to jest że na tym forum bardzo często pociesz się nieudaczników...pisze sie im...że jeszcze kogoś znajdą i takie tam a w innym temacie wychodzi że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam....
Po pierwsze w momencie kiedy miałam faceta to owszem czasami spotkałam sie z kolegą (kolega - czytaj facet którego znam od podstawówki i który tez był akuratw zwiazku), i nie widze w tym nic złego. Jesli laska jest sama to ma prawo spotykac sie z tym z kim chce, i ma prawo w śród tych osób wybrac tego który jej najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
nie napisalam tak,nie wkładaj mi do ust swoich słow nie boj sie o moją urode,w mojej rodzinie,wszystkie kobiety są przez cale zycie szczupłe, i bardzo ładne.Moja babka ma 80dych i wazy przy 165cm 55kg i jej twarz nie jest cała w zmarszczkach,więc daruj sobie to ze bede brzydka i gruba,bo wszystko jest w genach nie uzalaj sie nad soba,bo to śmieszne "życze wam aby nagle wam uroda znikła" a ja ci zycze zebys nigdy kobiety nie znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam....
I nie wiem czemu ciągle piszesz o urodzie, to juz akurat jest sprawą gustu, dla jednego bede pięknoscią a dla drugiego pasztetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenicus, to dlaczego startujesz do panien mających większe powodzenie a nie do tych \'pasztetów\', co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
wogole dziwi mnie to ze np. Niski i brzydki wczoraj dał fotke jakies bardzo ładnej dziewczyny i rozwodzil sie nad jej urodą,ze chcialaby taką,ale trzeba patrzec tez na to ze ona ma tez wymagania,nie spojzry na takiego jak on,brzydkiego,nudnego,niskiego,uzalającego sie nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
wiesz , czasami człowiek zostaje oszpecony do końca życia i geny tu nic nie pomogą , co ci da piękna figura, gdy będziesz miała oszpeconą twarz ? Firthlady O tym , że tak te kobiety robią dowiaduje się dopiero po czasie, często nawet od kolesia który zostaje tak samo potraktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty te kobiety spotykasz w realu czy poznajesz przez portale ?! sprawa bardzo dziwna, żeby było aż tyle dziewczyn spotykających się z kilkoma facetami naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko co za lamenty.....dziewczyna to nie twija wlasnosc..ma prawo umaiwac soe z kim chce..z kolegoa czy kims tam innym..nawet dla zabicia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam....
nawet jakbyś był najpiekniejszy to z twoim podejsciem do zycia i tak nie wróże ci rychłego udanego związku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×