Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka30

duńskie biuro matrymonialne meetpol

Polecane posty

czy ktos z niego korzystał, był o nim bardzo zachęcający artykuł w Claudii, kotoś pisał i może dostał odpowiedź ,podobno prowadzi go polka mieszkająca w Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak Polka to dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenadk
a ja jestem ta polka, ktora to biuro prowadzi i jestem w porzadku kobitka zajrzyjcie i poczytajcie o mnie mam na swoim portalu artykul z Claudii www.meetpol.com Osadzcie sami i nie kierujcie sie przesadami Mieszkam w Danii juz 18 lat i nikomu zle nie zycze. Pomagam i paniom znalezc milosc i mezczyznom znalezc prace. pozdrawiam Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenadk
nic mnie nie kosztowal, jak ty to sobie wyobrazasz, ze czasopisma biora od czytelnikow lapowki za drukowanie artykulow? Na jakim ty swiecie zyjesz? Znalezli mnie na internecie i zainteresowali sie moja dzialalnoscia. Przyslali mi mail czy chce zeby zrobili o mnie artykul i sie zgodzilam. To wszystko. Jakbys sam robil cos ciekawego zamiast krytykowac innych, to tez by o tobie napisali :-) nie uzywaj brzydkich slow i podpisuj sie pod swoimi "uwagami" jak masz odwage. Najpierw popatrz na siebie co ty zrobiles dobrego w zyciu, a potem sie bierz za krytyke. Nie przykladaj tej samej miarki do wszystkich ludzi i sprobuj byc tolerancyjny. Niedawno widzialam jak pobili homoseksualistow podczas pochodu w Moskwie. Co za brak tolerancji i ciemnota. Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×